Şimdi Ara

Zidoo X9 & X1 & X6 Pro Android TV Box Kullanıcılar Kulübü ® (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
20
Favori
50.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

Aradığın soruların cevabını bu konu başlığında bulman zor.

" Hangi Android Box'ı almalıyım ? " yada " Oyun için Android Box tavsiyesi " gibi bir konu başlığına sormanda yada yeni bir konu başlığı açmanda fayda var...

Hocam özel bir teklifle pm'indeyim :)
  • Herkese selamlar.arkadaşlar bu x9'u almayı planlıyorum.bu cihazın wifi performansı nasıldır?modem farklı bir odada bilgisayar ve telefonda sorun yaşamıyorum fakat bu cihazda nasıl olur bilemiyorum.kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirmi?

şimdiden teşekkür ederim.
  • Zidoo X9S'i kablosuz kullandığım dönemlerde oldu ama modem nerdeyse cihazın dibindeydi.

Modemi uzak mesafede yada başka bir odada olanlar cevaplarsa bu soruyu , bizlerde Wi-Fi performansını öğrenmiş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 17 Şubat 2017; 14:11:13 >
  • bu cihaza utorrent yukledim indirme harici usb hdd ye olurmu acaba basıt bi şekilde anlatablirmisiniz
  • quote:

Zidoo X9S'i kablosuz kullandığım dönemlerde oldu ama modem nerdeyse cihazın dibindeydi.

Modemi uzak mesafede yada başka bir odada olanlar cevaplarsa bu soruyu , bizlerde Wi-Fi performansını öğrenmiş oluruz.

Teşekkür ederim..
  • Bu cihazda iPhone 6 için airplay özelliği kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustalar ben bir şeyi merak ettim zidoo cihazlarda 2d to 3d convert ozelliği var ve full oldugunu biliyorum . sorum şu bu ozellık 3d tv ler için mi yoksa 50 hrz basit bir tvde geçerlimi . çunku yabancı bir forumda dlp gözlukten bahsedılmıs ama kac hrz oldugunu oda soruyordu . şayet böyle bir özelliği varsa dlp bir projektorler için mukelmmel olur . utfen bılgılendırırseniz sevinirim
  • az önce yanlış yere yazdım sanırım eski atari oyunları nı nasıl yükliycez bilgisi olan varmı
  • Zidoo10 cikiyormus mail geldi simdi , guzel cihaza benziyor , cikis tarihi ne zaman acaba

• semin1907 S kullanıcısına yanıt
    Amazon.de sitesinde resmi olarak satışa sunuldu Zidoo X10.

Bilgin olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 11 Mart 2017; 10:24:55 >
  • Bugün itibariyle, son teknolojik özellikleri de dikkate alındığında ( 4K vb ) Zidoo X9 almak doğru bir hareket olur mu ?
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Aradaki farkı vermem diyorsan tabii ki alabilirsin ama hem görüntü kalitesi , hem altyazı menüsü , hem de Blu-ray Menü desteği v.s anlamında X9S daha mantıklı.

Zaten Zidoo X9 ile X9S ; chipset anlamında da farklı cihazlar.

Birisinde Mstar 9180 , diğerinde ise Realtek 1295 chipset var ve Realtek chipset daha iyi görüntüye sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 23 Mart 2017; 15:18:52 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Hocam, ilgin ve bilgi paylaşımın için teşekkür ederim.

İşin aslı, orta halli bir alet işimi görür diye düşünüyorum. Koleksiyon (blueray vs) yapmıyorum.. Malum film ve dizileri evdeki tv lerde takıp sorunsuzca izlemek amacıyla bir alet almak istiyorum.

HB de Dark evo vardı, biraz araştırma yapınca bu sektörde birkaç marka haricinde ürün almanın doğru olmayacağını anladım..

İkinci el Zidoo X9 350-380tl arası satılıyor.. Dark a o vermektense, ikinci el x9 a yöneldim..

Sanırım malum kaynaklardan temin ettiğim film ve dizileri lcd tvde izlemek için X9 yeterli olacaktır..

Yanlış anlamadıysam, 4K var ; airplay desteği var, apple ürünlerden yansıtma yapılabiliyor; 3D desteği de var..

Marka desteği de devam ederse, birkaç yıl işimi görürü diye düşünüyorum..

Ne dersiniz ?
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Doğru yoldasın , Zidoo X9 beklentilerine cevap verecek bir cihaz.

Üstelik benimde ; Zidoo'nun en uzun süreli kullandığım ve keyif aldığım cihazıdır X9 modeli.

Bu saatten sonra yeni bir yazılım gelmeyebilir Zidoo X9 için ama zaten rayına oturmuştu ve dizi yada filmlerimi seyretme amaçlı sorunsuzca kullanıyordum ben...
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tekrar..

Bu arada baktığım 2 ilandaki x9 dan biri satılmış bile :(

Hayırlısı bakalım..

selamlar,
  • Türkiyede bir sitede 699 TL fiyatı var zidoo x9s fiyatı. Sizce nasıl, arseyticaret.com adresinde?
  • serkanhoca45 S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile arsey bu cihazın genel distribütörü... Oradan satın alabilirsiniz.
  • quote:

Amazon.de sitesinde resmi olarak satışa sunuldu Zidoo X10.

Bilgin olsun...

X10 ilk bakışta HD içine konuyor.
    X9S ten başka bir farkı var mı?
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok , tek farkı o...
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, eski televizyonum servisten gelsin, sipariş vermeyi düşünüyorum, lcd tvyi smart yapmanın zamanı geçti ama, teknolojiyi geriden takip ediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.