Şimdi Ara

ZİDANE VE RONALDOYA ÖZLEM DUYAN VARMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
2.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında videolarını koyacaktım ancak beceremem video falan koymayı

soru açık ve net zidane ve orjinal ronaldoyu izlemiş olup da doyabilen o özel yeteneklere özlem duymayan
    100 yıl top oynasalar yine izlerim demeyen varmı ?

• Zidane bence erken bıraktı. Çünkü onu efsane yapan en önemli unsur futbol zekası ve liderliğiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo

küçükken saçımı onun gibi kesmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinny -- 16 Mayıs 2013; 22:07:25 >
  • Zidane bir 5 sene daha oynardı bence. Ronaldo ise bilmem kaç sakatlık geçirmeseydi belki de gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olarak anardık. Bir forvette olması gereken her şey Ronaldo'da vardı. Başka da böyle bir oyuncu gelmiyor aklıma.

• Özlenmez mi be şu adam?
  • Ronaldo müthişdi ya. Adam komple bir futbolcuydu. Zidane pek beğenmem açıkçası.
  • Alayına isyan ölümüne T.Henry.O eski zamanlarını özledim Henry'nin.İdolümdü
  • Ronaldo Lima kadar yeteneklisini görmedim akıl almayacak hareketler yapardı 3 4 kişiyi aynı anda geçebilirdi ne çok hızlıydı ne çok güçylüdü ama fenomendi bazı yıldız oyuncuları durdurmak için markaj veya katı bi savunma yetebilir ama Ronaldo öyle değildi onu durduracak tek şey sakatlıktı maalesef.Zidane'ı hatırlamak için Pirloyu seyredebilirsiniz

• Farkettiyseniz Brezilyalılar birden parlıyor ve özelliklerini yeteneklerini unutturacak cinsten ortadan yok olup gidiyorlar şimdi aklımızda Maradona var Shevchenko var , Crespo var , Zidan var ne bilim Rud van Nissterroy var ama Ronaldo , Ronaldinho , Robinho , Adriano bunlar hep o dönemin parlak oyuncularıydı birden bire 30 larında 29 larında ortadan kaybolup gidiyorlar tek sebepleri ise kendilerine bakmamalarıdır . Bak Drogbaya adam 30 undan sonra Şampiyonlar ligini kaldırdı önemli başarılara imza attı şimdide Ball on D'or u alma yolunda ilerliyor
  • Özellikle Zidane'a özlem duyuyorum. O şerefsiz Materrazi'ye kafa atmasaydı Fransa'ya 2. dünya kupasını getirecekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalgücü

Farkettiyseniz Brezilyalılar birden parlıyor ve özelliklerini yeteneklerini unutturacak cinsten ortadan yok olup gidiyorlar şimdi aklımızda Maradona var Shevchenko var , Crespo var , Zidan var ne bilim Rud van Nissterroy var ama Ronaldo , Ronaldinho , Robinho , Adriano bunlar hep o dönemin parlak oyuncularıydı birden bire 30 larında 29 larında ortadan kaybolup gidiyorlar tek sebepleri ise kendilerine bakmamalarıdır . Bak Drogbaya adam 30 undan sonra Şampiyonlar ligini kaldırdı önemli başarılara imza attı şimdide Ball on D'or u alma yolunda ilerliyor

Ronaldo kendine bakmadığından ayağı kırıldı zaten.

• Zidane, bana göre tarihin en iyi oyuncusu... özlem duyulmaz mı?
  • şimdiki veletlerle zidane tartışması yapmam.

• Zidane efsane olarak bıraktı.Ama Ronaldo kendine yazık etti.Adı şişman Ronaldo olarak kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Bora. -- 17 Mayıs 2013; 22:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Zidane efsane olarak bıraktı.Ama Ronaldo kendine yazık etti.Adı şişman Ronaldo olarak kaldı.

Aynen ya gecen ropartajını gordum bu resımdekının 2 katı kadardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Zidane efsane olarak bıraktı.Ama Ronaldo kendine yazık etti.Adı şişman Ronaldo olarak kaldı.

Aynen ya gecen ropartajını gordum bu resımdekının 2 katı kadardı

Adam iki aydır böyle. Eski röportajdır o.

• Zidane ve Ronaldo zamanında her takımda yıldız oyuncu vardı, yıldız oyuncu sayısı çok fazlaydı. O dönemlerin yeri ayrıdır. Zidane tam bir ustaydı, aklıyla oynuyordu. Ronaldo tam bir golcüydü, iyi dönemlerinde çok süratliydi ve her zaman iyi bir bitiriciydi. Ayrıca bende Henry'nin yeri ayrıdır. Arsenal'da oynadığı dönem efsaneydi. Hem süratli, hem teknik, hem pasları iyi, hem de mükemmel bir bitiriciydi. Ayak içiyle en köşeye bıraktığı toplar çok iyiydi. Hala oynuyor, yaşına göre de iyi oynuyor ama Arsenal yıllarını özlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

şimdiki veletlerle zidane tartışması yapmam.

Allah'ını seversen Los Galacticos döneminde Zidane'ı biliyorum . 98 ve 2000 ' de ki başarısı biliyorum ama Zidane öyle en üst seviyelerde yarışacak bir adam değildir .Bir laftır ağzınıza laf olmuş ergenlerle tartışmam vs .Ben 86 doğumluyum ve sana şu kadarını söyleyebilirim Messi ortalığı çok daha fazla domine etmiştir Zidane'a göre . Bunun tartışmasını yapmak bile saçmalıktır .Messi 2009 ve 2011 'de başrol şampiyonlar ligi oyuncusu oldu .Zidane'in Real madrid'in de çok üst düzey futbolcular vardı ve görev paylaşımı vardı .Raul,Makalele,Casillas,Hierro,Mcmanaman,Figo olsun hepsi şampiyonlar liginde zidane kadar başrol oynayan oyunculardı.Bunları unutmadık .Ama sizin gibilerin unutturmak istediği saçma sapan meseleler var . Messi klüpler bazında zidane'ı yer,bitirir.Zidane'nin alamadığı liderliği genc yasında üstlenip basarıyla üstesinden gelmiştir .Genel olarak zidane'ın kariyeri dünya kupası almasıyla daha büyüktür,tartışması olamaz .Ancak Messi'nin Arjantin yerine İspanya'yı seçseydi çoktan bir dünya kupası elindeydi .

Demek istediğim Maradona gelmiş geçmiş en büyük futbolcudur .Yanına birkaç isim sıralama gereği duyarsam beckenbauber,R9,Müller,Cryuff diyebilirim ancak Zidane asla o yetenekte bir futbolcu değildi . Geçmişe duyulan özleminiz fikirlerinizin önüne gecmesin artık arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

Allah'ını seversen Los Galacticos döneminde Zidane'ı biliyorum . 98 ve 2000 ' de ki başarısı biliyorum ama Zidane öyle en üst seviyelerde yarışacak bir adam değildir .Bir laftır ağzınıza laf olmuş ergenlerle tartışmam vs .Ben 86 doğumluyum ve sana şu kadarını söyleyebilirim Messi ortalığı çok daha fazla domine etmiştir Zidane'a göre . Bunun tartışmasını yapmak bile saçmalıktır .Messi 2009 ve 2011 'de başrol şampiyonlar ligi oyuncusu oldu .Zidane'in Real madrid'in de çok üst düzey futbolcular vardı ve görev paylaşımı vardı .Raul,Makalele,Casillas,Hierro,Mcmanaman,Figo olsun hepsi şampiyonlar liginde zidane kadar başrol oynayan oyunculardı.Bunları unutmadık .Ama sizin gibilerin unutturmak istediği saçma sapan meseleler var . Messi klüpler bazında zidane'ı yer,bitirir.Zidane'nin alamadığı liderliği genc yasında üstlenip basarıyla üstesinden gelmiştir .Genel olarak zidane'ın kariyeri dünya kupası almasıyla daha büyüktür,tartışması olamaz .Ancak Messi'nin Arjantin yerine İspanya'yı seçseydi çoktan bir dünya kupası elindeydi .

Demek istediğim Maradona gelmiş geçmiş en büyük futbolcudur .Yanına birkaç isim sıralama gereği duyarsam beckenbauber,R9,Müller,Cryuff diyebilirim ancak Zidane asla o yetenekte bir futbolcu değildi . Geçmişe duyulan özleminiz fikirlerinizin önüne gecmesin artık arkadaş

Hay ağzına sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

sana göre en iyisi kim saygı duyarım o düşünceye

ama messiyi göklere çıkarıp zidane gibi birini yermek de olmuyor..zidane dan bahsederken etrafındaki oyuncuları saymışsın ama messiden bahsederken yanına kimseyi yazmamışsın..xavi iniesta puyol eto'o nerde..mesajın tutarsız

ayrıca varsayımlar olmuyor..messi seçseydi ispanyayı zorla mı arjantini seçtirdiler..varsayımlara dayandıracaksak işi ben de zidane cezayiri seçse bile dünya kupası kazanabilirdi diyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.