Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ziang'çılaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
43
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> ziang'çılaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1863 Mesaj
    bide son zamanlarda bi dalga attılar ya 2 ay boyunca elden satış yok fln die bide üzerine ziang die bi telefon hesapta yaniii..... heralde anlaşılmıştır çok belli etti bu sefer eniyipazar dolandırıcılıını
    |
    |

www.eniyipazar.com
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: efeekrem

Bu sitenin musterililerini dolandirdigi tesbiti ile yayini durdurulmustur.

That is why this webpage is stoped because of its harm content .
    ALSANA ENİYİPAZAR.COM..:))))

müşteri yi bile düzgün yazamamış hangi hacker yaptı ise hiç inandırıcı olmamış
    ingilizceside züpermiş yapanın
    |
    |

• Teğmen
    135 Mesaj
    |
    |

• Onbaşı
    31 Mesaj
    bunun arkasındaki art niyet nasılda bellii
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    nedir bu iş anlamadım ama siteye bende sipariş verdim.ama bu forumdaki yok legal di yok değil di muhabbeti sıktı.sanki herşeyimiz legalde.buraya yazı yazanların çoğunun kullandığı işletim sistemleri kaçaktır.ama foruma yazarken bunu görmezden gelerek sallamayalım
    |
    |

Orjinalden alıntı: saltunok

nedir bu iş anlamadım ama siteye bende sipariş verdim.ama bu forumdaki yok legal di yok değil di muhabbeti sıktı.sanki herşeyimiz legalde.buraya yazı yazanların çoğunun kullandığı işletim sistemleri kaçaktır.ama foruma yazarken bunu görmezden gelerek sallamayalım

çok doğru
    |
    |

• Binbaşı
    1280 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: saltunok

yani diyosun ki biz nasılolsa millet olarak yasadışılığa alıştık. ben gider burdan alışverişimi yaparım.göndermezse göndermesin malı, bunu mu demek istiyosun??

bu kadar olur ya. yarın adamlar siteyi yeniden faliyete soksa "zürük" diye süper telefon getirdik 30 milyon dese millet yine alışveriş yapar eminim böyle insanlara mal gelmediği için acımıyorum bile.

ders çıkarsınlar bundan...
    |
    |
    AMD FX 8320 | Asus 970 Pro Gaming Aura | MSI Nvidia GeForce GTX 1070 Armor 8GB OC | Schneider APC BX650LI-GR | Logitech M330 Silent Plus | Logitech G410 Atlas Spectrum | HP 6020st | 240GB Corsair Neutron GTX SSD | Asus MX279H | Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium | Samsung Gear S3 | Motorola Moto 360 Black Steel | Playstation 3 | Playstation 4 Pro | Logitech Z5500 | SONY KD-55XE9305 | Cube U30GT2 | Casper VIA-T8W

• Çavuş
    44 Mesaj
    demek istediğimi saptırıyorsun bence.kimse parasını sokağa atmak istemez ama benim istediğim siteden alışveriş yapanların mallarını eğer şayet aldılarsa buraya yazmaları.yani olayın legal olması beni çok ilgilendirmiyor birde söylediğin zürük 30 milyona kaçmaz bence sende bi dene istersen
    |
    |
    |
    |

• Teğmen
    122 Mesaj
    Alışveriş yapanlara geçmiş olsun. Ödemelerine ait belgelerle mahkemeden tedbir aldırıp PTT ve banka hesaplarındaki paralara konabilirlerse şanslıdırlar.

Bu arada, banka hesaplarının sahibi olan Cemil Türkmen 1977 doğumlu ve Antakya'lı.
    Antakya'nın bu konulardaki ününü bilenler beni daha iyi anlayacaktır. (Bu ünden uzak olan Antakya'lılardan da burada özür diliyorum)
    |
    |
  • Binbaşı
    1105 Mesaj
    bi sorun da bu hayali cihazların faturasız olusu ve kacak olusu. resmi yollara basvurdugunda 1-0 zaten yenik baslıoysun. dolandırıldıgını ispat etmek icin vergisiz kacak mal aldıgını ispatlamak zorundasın gibi bisey bu.
    iki ucu b.klu deynek
    |
    |
    Arkadaşlar dün adamların yolladığı kargoyu aldım parasını ödedim ve içinden gazete kağıdı çıktı bütün gün adamlara ulaşmaya çalıştım ama ne telefonlara nede maillerime cevap vermediler. Akşam birisi telefonu açtı ve hiç birşey olmamış gibi evet bazılarına boş kargo gitmiş yarın yollarız dediler. Şu an bekliyorum. Gelişmeleri sizle paylaşacağım ama alışlveriş yaptığıma bin pişman oldum. 2 gündür ucuz etin yahnisi yenmez atasözünü en az 100 kere duydum.
    |
    |
    banada malesef aynı şey oldu fakat ben hemen telefondan ulaşabildim banada güvenlik, ödeme garantisi vs....sebebiyle böyle bir şey yaptıklarını ne kadar para ödediğimi adımı soyadımı falan aldılar malın çıkışını hemen yapıyorum 1-2 gün içinde elinizde olur dediler. ne olacak bilmiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1201 Mesaj
    insallah gelir
    |
    |
  • Teğmen
    135 Mesaj
    elinize ulaşırsa haber verin bundan sonrada alırken peşin ödeme yapın barii
    |
    |
    İnşallah gelir ben şu an dolandırıldığımı düşünüyorum ama bakalım ne olacak. Hiç göndereceklermiş gibi gelmiyor telefondaki tavırları. Adamın muhabbeti şu " haa isim neydi, tamam tamam yollarız"kapatırkende "eyyyvallaah" şeklinde kapatıyor. Arkadaş tam bir müşteri temsilcisi yani.
    İnşallah yollarlar.
    |
    |
Reklamlar
üniversite
google reklamları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,426
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.