Şimdi Ara

ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI ETİMESGUT ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
14.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mekan hakkında her türlü bilgiyi büyük mutlulukla kabul edebiliriz.

Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-x-treme -- 10 Aralık 2011; 1:34:29 >

• acemilik mi seninde orda.. pazartesi teslim olcaz bakalım
  • Benim de acemilik burası devrelerim.. Pazartesi ordayım..
  • acemilik burada evet.. google araştırması yaptım biraz ama kimisi iyi diyor kimsi kötü. Birinci ağızdan bir şeyler öğrenebilirsek çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-x-treme

acemilik burada evet.. google araştırması yaptım biraz ama kimisi iyi diyor kimsi kötü. Birinci ağızdan bir şeyler öğrenebilirsek çok güzel olur.

Çok yakın bi arkdaşım da burda yaptı acemiliği. Ondan bilgileri edinip size yazarım..
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı BAKIM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi Zh. Brl. Okl. ve Eğt. Tüm. K.lığı
    ETİMESGUT ANKARA
    arkadaslar bılgısı olan yazabılırse sewınırım
  • benim ark yaptı çok kötü diyordu.. bakalım hayırlısı.. baska bi arkadasım orda yedek subay. ondan detaylı bilgi alırım.. pazartes kaçda geleceksiniz tertipler. ben sabah orda olacam
  • Merhaba arkadaşlar,

Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi Zh. Brl. Okl. ve Eğt. Tüm. K.lığı
    ETİMESGUT ANKARA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 3'üncü Müht. Blg. 31'inci Müht. Bl. K.lığı
    SİVAS

Ankara da beraberiz, var mı ardından SİVAS a gelecek olan hiçbir bilgi bulamadım, google da tel no bile yazmıyor
  • acemilik sonrası erzurum yolcusuyum
  • Ben sabah 8.30 da havaalanına inicem. Ordan birliğe geçmem 11-12'yi bulur heralde..

Usta birliğim;

K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 1'inci Müht. Blg. 16'ncı Müht. Bl. K.lığı
    GELİBOLU SİVRİTEPE ÇANAKKALE

Sürgün yeri diyolar. Sıkıntı var..
  • Ben de varım. bi iyi bi kötü diyorlar anlamadım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

ha sonra da K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 4'üncü Müht. Blg. 47'nci Müht. Bl. K.lığı KONYA'ya geçiyorum hızlı trenle
  • beyler bizim iç çamasırlar ne renk.. bide kaçgun acemilik olacak bilginiz varmı
  • Benimde acemilik etimesgut
  • quote:

Orijinalden alıntı: samgoli82

benim ark yaptı çok kötü diyordu.. bakalım hayırlısı.. baska bi arkadasım orda yedek subay. ondan detaylı bilgi alırım.. pazartes kaçda geleceksiniz tertipler. ben sabah orda olacam

Iyi diyende var kotu diyende var, bakalim gidince goruruz. Pazartesi 12-13 arasi oradayim insallah. Usta birligi de Istanbul. Var mi usta birligi Istanbul olan? Hic goremedim ben yaw??
  • 8.45 - 09.00 Civarında Ankara OTOGAR dayım arkadaşlar kısmetse. Var mı o saatlerde gelecek?

Aydından bir arkadaşla beraber geliyoruz acemilik aynı yer çıktı
  • ben sabah 7 civarı orda olacam.. mersinden gidecem.. baska bi saatde otobus yok sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: samgoli82

ben sabah 7 civarı orda olacam.. mersinden gidecem.. baska bi saatde otobus yok sanirim

Ben pazartesi sabah uçağına bilet aldım, adanadayım. Saat 1 gibi orda oluyor, ordan da birliğe geçerim işte...
  • bilgi edinebilenler paylaşırsa süper olur. bnde pazartesi ordayım. usta birliğimde Kr. Hvcl. K.lığı 1'inci Kr. Hvcl. A. Hiz. Des. Tb. Emn. ve Mhf. Bl. K.lığı
    GÜVERCİNLİK ANKARA . bizim iç çamaşırlarımız ne renk olacak. bilenler yardımcı olursa seviniriz.
  • Acemilik burada, sonra ustalık Güvercinlik - Ankara, iyisini kötüsünü göreceğiz bakalım :)

Ekleme: Çamaşır rengi yeşil olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspci -- 10 Aralık 2011; 2:31:34 >
  • Arkadaşlar 339 dedeniz olarak acemiliğimi nisan ayında zırhlı birlikler okulunda yaptım.Öncelikle gideceğiniz yer dünyanın en büyük tümeni.Yeri itibariyle ankaraya göre daha soğuk olur özellikle sabah ayazları felaket oluyor.Büyük ihtimalle çavuş eğitim taburuna gideceksiniz hepiniz.1.bölük 2.bölük ve karma çavuş eğitim bölükleri var.En iyisi karma çavuş eğitim bölüğüdür buraya düşerseniz şanslı hissedin kendinizi ne demek istediğimi ilk 3 gün içinde daha iyi anlarsınız.Eğer değişiklik olmaz ise soyisimleri h'den sonra olanlar karma bölüğe düşeceklerdir.Bölük komutanınız görüp görebileceğiniz en iyi komutanlardan biridir.Karma bölüğün eğitimleri 1.ve 2.bölüğe göre daha hafiftir ama yinede bol bol yürüş yaparsınız.Yemin töreni için prova yapılan yer 4-5 km uzaklıkta günde 2 kere git gel yapmaya hazırlıklı olun özellikle son hafta.Genel anlamda ne kötü nede iyidir diyebilirim biz çok istikamet yemiştik ondan biraz dertliyim:) Aklıma gelenler bunlar sizin sormak istediğiniz şeyler varsa onları cevaplayabilirim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.