Şimdi Ara

ZEYTİNYAĞI ÜRETİCİDEN FIRSAT 5LT- 95TL **ORGANİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Zeytin ve Zeytinyağları
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 YILINDA HASAT EDİLMİŞ OLAN İZMİR - KARAOT KÖYÜ ZEYTİNYAĞLARIDIR. KÖYÜMÜZ DAĞ KÖYÜDÜR VE ORGANİK KÖY OLARAK BİLİNMEKTEDİR. BİRÇOK ÜRÜNDE OLDUĞU GİBİ ZEYTİNYAĞLARIMIZDA KÖYÜMÜZDE ORGANİK ŞARTLARDA ÜRETİLMEKTEDİR. KİMYASAL İLAÇ-GÜBRE KULLANILMAMIŞTIR. ASİT ORANLARI = 0.5'DİR. ULUSLARARASI ŞİRKET ONAYLI ORGANİK SERTİFİKASI MEVCUTTUR.
    ORGANİK KOŞULLARDA SAKLANAN ZEYTİNYAĞLARI GALVANİZ TENEKELERDE 5, 10, 18 LİTRELİK OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR. FİYATIMIZ ÜRETİCİDEN ALDIĞINIZ İÇİN UYGUNDUR. KÖYÜMÜZE GELİP KENDİNİZ ALIRSANIZ FİYATIMIZ DAHA UYGUN OLACAKTIR.
    5 LİTRE FİYATI = 95 TL
    10 LİTRE FİYATI = 180 TL
    18 LİTRE FİYATI = 330 TL

İLETİŞİM fevziucar@gmail.com
    05558034131

ZEYTİNYAĞI ÜRETİCİDEN FIRSAT 5LT- 95TL **ORGANİKZEYTİNYAĞI ÜRETİCİDEN FIRSAT 5LT- 95TL **ORGANİKZEYTİNYAĞI ÜRETİCİDEN FIRSAT 5LT- 95TL **ORGANİKZEYTİNYAĞI ÜRETİCİDEN FIRSAT 5LT- 95TL **ORGANİKZEYTİNYAĞI ÜRETİCİDEN FIRSAT 5LT- 95TL **ORGANİK

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat guzel de abi nerden bilelim zeytinyagi diye gress yagi gondermiyecegini

Guven sorunu olmasa alirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ako07 A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    05558034131 nolu telefonumdan bana yazabilirseniz. Para ödeme konusu ve zeytinyağı gönderimi hakkında bilgi vereceğim. Güven sorunu kalmayacaktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: ako07

Fiyat guzel de abi nerden bilelim zeytinyagi diye gress yagi gondermiyecegini

Guven sorunu olmasa alirdim

Yağı yarım litrelik şişeler halinde alın

zeytinyağı hava gördüğü an bozulur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.