Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.595
Cevap
721
Favori
887.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba dolum tarihi 15.02.2019 dur. Ekim - kasım sıkım dönemidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilaraelmas

Merhaba dolum tarihi 15.02.2019 dur. Ekim - kasım sıkım dönemidir.
    Teşekkürler bilgilendirme için. Deneyelim bakalım bir Hatay'lı olarak :)
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Afiyet olsun 😊

• Bugün öğlen teslim alıp aceleyle bir tadına baktım. Hafif ve taze zeytin kokusunu alıyorsunuz. Fiyatına göre oldukça uygun. Üstelik şu an 77 tl.
    Şimdi evde bitmiş olan Aktepe Kabakum sızmanın dibinden tadımlık çıkardım ve ikisini karşılaştırdım. Aktepe biraz daha yoğun bir aromaya sahip, daha hoşuma gitti. Yarın İzmir deki olivtech zeytinyağı fuarına gidip oradan da beğendiğimi almayı düşünüyorum.

Az önce kampanya bitmeden, başka şehirde yaşayan kız kardeşime de kadınlar günü hediyesi olarak bir tane İncirya aldım. Dediğim gibi fiyat/kalite uygun.

Ek: Yan komşum da istedi şimdi, ona da almak için girdim 20 tl indirimle 82 tl. 77 tl ye aldığım GG nin yaptığı kişiye özel ya da anlık bir indirimdi herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada -- 8 Mart 2019; 19:25:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    İade edilen yağlar arasında incirya da var mıymış?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyada

Bugün öğlen teslim alıp aceleyle bir tadına baktım. Hafif ve taze zeytin kokusunu alıyorsunuz. Fiyatına göre oldukça uygun. Üstelik şu an 77 tl.
    Şimdi evde bitmiş olan Aktepe Kabakum sızmanın dibinden tadımlık çıkardım ve ikisini karşılaştırdım. Aktepe biraz daha yoğun bir aromaya sahip, daha hoşuma gitti. Yarın İzmir deki olivtech zeytinyağı fuarına gidip oradan da beğendiğimi almayı düşünüyorum.

Az önce kampanya bitmeden, başka şehirde yaşayan kız kardeşime de kadınlar günü hediyesi olarak bir tane İncirya aldım. Dediğim gibi fiyat/kalite uygun.

Ek: Yan komşum da istedi şimdi, ona da almak için girdim 20 tl indirimle 82 tl. 77 tl ye aldığım GG nin yaptığı kişiye özel ya da anlık bir indirimdi herhalde.
    Buradan test ettiğiniz yağların markasını, acılık, aroma yoğunluğu ve boğaz yakıcılığını belirtirseniz bizim gibi fuara katılmayanları için çok makbule geçer

• Bir zeytinci arkadaşın sözleri doğruluğu var mı bilmiyorum. Belkide yanlış bilgidir. Firma en iyi açıklamayı yapacaktır. 2 adet ürün aldım. Bende açıklama bekliyorum.

• Stokladık bakalım.... hanım kızacak yine. Heryer zeytinyağı oldu

• Orfion’la mukayese edebilecek olan var mı?

• Genel bir fiyat çizgisi oluşmaya başlamış galiba, aşağıya n11'de gördüğüm sızma zeytin yağlarından birkaç tanesini ekliyorum, içlerinde kullandığım olmadığı için yorum yapamayacağım, genelde açıklama kısmında sıkım dereceleri ve sıkım dönemleri yazılmış.
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/zeytinyag-5-lt-naturel-sizma-P306596784 - 70TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/yagci-efendi-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-cok-al-az-ode-P255197005 - 80TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-tanitima-ozel-fiyat-P314189380 - 80TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/akhisardan-5-lt-naturel-sizma-zeytinyagi-soguk-sikim-P254728847 - 85TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/edremit-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-cok-al-az-ode-P249643279 - 90TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/kazdagi-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-P296293723 - 90TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 9 Mart 2019; 18:6:41 >

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Seçimleriniz için teşekkürker. Sıkım derecesi en düşük olan en sondaki 90 TL lik olan. Son ikisi aynı açıklamaları kopyalayarak yazmış sadece sıkım derecesi farklı.
    Gördüğüm kadarıyla Kasım ayındaki fiyatlar soğumuş.

• İncirya yağını aldım, tadı güzel, dolgun, hafif boğaz yakan tadı var, ama benim koku hissime pek güvenmiyorum bi hastalıktan dolayı azaldı benim koku hissim, kokusu nasıl ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

İncirya yağını aldım, tadı güzel, dolgun, hafif boğaz yakan tadı var, ama benim koku hissime pek güvenmiyorum bi hastalıktan dolayı azaldı benim koku hissim, kokusu nasıl ki?
    konu dışı ama .... benimde koku duyum aynı şekilde ...sizin hangi hastalık acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Genel bir fiyat çizgisi oluşmaya başlamış galiba, aşağıya n11'de gördüğüm sızma zeytin yağlarından birkaç tanesini ekliyorum, içlerinde kullandığım olmadığı için yorum yapamayacağım, genelde açıklama kısmında sıkım dereceleri ve sıkım dönemleri yazılmış.
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/zeytinyag-5-lt-naturel-sizma-P306596784 - 70TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/yagci-efendi-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-cok-al-az-ode-P255197005 - 80TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-tanitima-ozel-fiyat-P314189380 - 80TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/akhisardan-5-lt-naturel-sizma-zeytinyagi-soguk-sikim-P254728847 - 85TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/edremit-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-cok-al-az-ode-P249643279 - 90TL
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/kazdagi-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-P296293723 - 90TL
    Boyle mesajlar gördükçe üzülüyorum.

Adamlarin hic birinde uretici bilgisine ulasamiyorsunuz.
    Uretim izin numarasını sorgulayamiyorsunuz.
    Aralarinda daha once satisini durdurttugum urunler var, yeniden listelemisler.
    1 asit diyor, naturel sizma yazıyor.

90 liraya satılan bir urunde, %10 satis komisyonu var: 9TL
    %8 KDV: 7.2 TL
    Kargo: 7TL
    Paketleme ve ambalaj (Cok iddiali bir senaryo) 7TL
    Toplam: 30,2 TL gider, düz hesap 30TL

Adam yağın 5 litresini 60 liraya satıyor demektir bu, yani litresi 12tl ve araci bu adamlar, bu rakamin icinde satis kari var... bu fiyata naturel sizma zeytinyagi dökme satan varsa gelsin, tankerle alirim, aninda da tankerle satarim paketleme falan ugrasmam, zengin olurum...

Zeytinyagi diye ne yiyorsunuz belli degil, bir de belli bir fiyat çizgisi olusmus diyorsunuz, cok yazik.

Not: Satici platform ozel indirimleri haric, verilen ornekler baz alinarak yazilmistir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzden

Adam yağın 5 litresini 60 liraya satıyor demektir bu, yani litresi 12tl ve araci bu adamlar, bu rakamin icinde satis kari var... bu fiyata naturel sizma zeytinyagi dökme satan varsa gelsin, tankerle alirim, aninda da tankerle satarim paketleme falan ugrasmam, zengin olurum...

Zeytinyagi diye ne yiyorsunuz belli degil, bir de belli bir fiyat çizgisi olusmus diyorsunuz, cok yazik.

Not: Satici platform ozel indirimleri haric, verilen ornekler baz alinarak yazilmistir...

Alıntıları Göster
    ben n11 deki o linkleri ciddiye bile almıyorum zaten
    fakat
    platform özel indirimlerinde nasıl mümkün oluyor 88 tl ye? senede bir değil nerdeyse 3 ayda bir binlerce litre....

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzden

Alıntıları Göster
    Peki incirya 82 tl ye satılıyor. Buna ne diyorsunuz. Herhangi bir yorumda bulunmadınız yada ben görmedim. Bu firmalara karşı ama net bir yorum var. Tüccarların elinde bol miktatda zeytinyağı kalmış ve Rusya dan dönenlerer varmış piyasada diye bir zeytinci arkadaştan duyum aldım. Bu sene zeytinnyılı olduğu elde kalan malları eritmek için fiyatların düştüğü iddaa ediliyor. Haklılık payları var mı var . Artık insanlar gıda ihtiyaçlarından tasarruf etmeye başladılar. Zeytinyağı kullananlar ayçiçek, ayçiçek kullananlar daha ucuz yağlar kullanmaya başladıklarını görüyoruz. Piyasada nakit sıkıntısı var. Elinde stoğu olanlar paraya ihtiyacı olanlar fiyatlarda indirime yada zararına verebilir.

Merhaba. Biz 82 TL ye gitti gidiyor un düzenlediği kadınlar günü kampanyasi ile sattık. Bizim normal satış fiyatlarımızı n11, hepsiburada, gitti gidiyor ve kendi sitemizden inceleyebilirsiniz. Rusya ya ne yağ gonderdik, ne de yağ aldık. Biz Tire dışından hicbiryerden yağ almayız. Ve aldığımız her partide mutlaka analiz yaptiririz. Bunun yanında il ve ilçe tarim süpriz denetimler yapar. Hatta pazartesi kampanyanın başladığı gün denetim geçirdik. Her zamanki gibi denetim başarılı bir şekilde sona erdi. Son olarak Allah şükür nakit sıkıntımız yok. 1. Yılımızı kutluyoruz 😊 Sizlerin desteği ile...

• Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Bizi aydınlattığınız için teşekür ederiz. İyi takip ediyorsunuz. Sizden 4 paket ürün aldım. Yağın tadını beğendim. Malum her türlü sahtecilik vakası dönüyor. Bizler de tüketici olarak hassas davranmak ve uyanık olmak zorundayız. Bizde isteriz gönül rahatlığı ile alışveriş yapmak. Malesef köylünün köylü ürünü olarak olarak satış yaptığı ürünü halden aldığını öğrenince... İnce eleyip sık dokuyoruz.

Bakin ozel bir kampanya oldugunu yazmış dilara hanım, ben incirya odakli bir soz söylemedim. 100tl uzerinde ekstra 20tl indirim tanimlanmis, bu tur kampanyalarda gg kendi aradaki indirimi karsiliyor, saticiyi cok ilgilendiren bir durum yok burada. Ne guzel insanlar uygun fiyata yağ alabilmis.

Referans verdigim mesajdaki urunleri arastirin,
    Satan direkt uretici mi?
    Ureticisinu bulabiliyor musunuz?
    Herhangi bir üretim iznine veya uretim izin numarasina ulasabiliyor musunuz?
    Yorumlara bakin, ayni isimlerin defalarca yorumlari var.

Sizma zeytinyaginin kendi bolgemde ciftciden alis fiyati 17lira minimum. Diyorum ki, 12 liraya alirim yagi tankerle, uzerine 5lira koyar ayni gun satarim, harika bir para kazanirim boyle bir rakama "naturel sizma" zeytinyağı bulabiliyorsaniz :)

Ha bu arada, arkadasiniz sektörden bihaber sanirim. Bu sezon sizma zeytinyagi zeytin sinegi zararı yuzunden oldukca sınırlı ulke capinda. Cikan yaglarin cok buyuk kismi rafinajlik. Yani yemeklik yağ konusunda sikinti var, tüccarlar piyasadan sizma yag toparlamak icin kirk takla atiyor, el stoğu. Arkadasinizin size soylediginin tam tersi bir durum var.

Benim ucuz urune itirazim yok. Fiyati belirleyen pek çok etken var, her üreticinin veya yağ tacirinin maliyeti ve satis politikasi farkli olabilir, amenna. Ama goz gore göre uc kagitci ne oldugu belli olmayan adamlarin linklerini burada görünce buna katlanamiyorum.

Adam ayvalik yagi diye tenekeliyor, uretim izin numarasina ulaşınca akhisar cikiyor. Ya da uretim izin numarasini sorgulayinca hic bir kayit bulunamayan, hatta thy'nin firma bilgisi cikan böyle tenekeler gördüm. Ucuz diye, ne kimse dolandirilsin ne kimse bu şekilde haksiz para kazansin ve ekmegini bu isten cikaranlarin hakki yenilsin, ne de insanlarin sağlığı ile oynansin.

Muhabbetle.

• ozguruzden kullanıcısına yanıt
    Referansınızda belirtiğiniz ürünleri deteylı incelemedim ve satın almadım zaten. Sadece mut bölgesindeki arkadaşım bu sene aldığı yağı satamadı. Ürün bu sene çok olmuş. Litre fiyatı 25 satıyordu geçen sene bu senede aynı fiyata satıyor fakat alan yok. Ben arkadaştan ürünü aldım fakat eşim tadını beğenmedi. Ege tarafının yağını beğeniyor.Aslında mut bölgesi ilaçsız doğal olduğu belirtiliyor. İşin aslına gelecek olursak maliyetine veya zararına verenler de olabilir. Çünkü ortam müsait.Ben bu şekilde varsayıma vardım. Yanılmışta olabilirim.

Siz üretici olduğunuz için teknik detayları bizden daha iyi bilirsiniz. Bu firmaların yanlış bilgilerini ortaya çıkarırken bir üretici olarak aydınlattığınız için teşekür ederiz.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.