Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de sipariş verecektim ama filtresiz olması beni düşündürüyor.Filtresiz yağları kısa zamanda tüketmek gerekiyor diye biliyorum.Yoksa yağın kalitesi bozuluyor.Aynı yağın filtreli olanı yokmu.Acil yanıt verirseniz kampanya bitmeden almak istiyorum.

Not:Filtresiz yağ teneke açıldıktan sonra kalitesi bozulmadan kaç ay kullanılabilir acaba?
  • şu yağı doğru düzgün değerlendirecek biri yok mu forumda. gene boş geyik muhabbetleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan1964 G kullanıcısına yanıt
    Filtresiz ama dinlendirilmiş olduğu için Posası ve tortulari arindirilmistir. Bizim filtreli satışımız yok. Sıkımdan sonra dinlendirip, direkt satışa sunuyoruz. Bu nedenle aroma ve kalite çok güzel oluyor. Dinlendirilmeyen yağ olursa sizin dediginiz gibi problem olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    😊 Afiyet olsun.

• Yag geldi öncelikle kargo özenli yapılmış bu hoşuma gitti ve yağın kalitesini beğendim. Teşekkürler emeği geçenlere.
  • Avilo karşılaştırmasını beklemeden sipariş verdim umarım Avilo kadar lezzetlidir.

• 10 kgde ben soyledim
    tabiki 2 hesaptan

• Merhabalar. Kampanyamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederim 😊 Kampanya bu gece 23:59 da sona erecek. Bilgi vermek istedim..

• Avilo mu? İncirya mı? Kıyas yapabilecek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilaraelmas

Merhabalar. Kampanyamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederim 😊 Kampanya bu gece 23:59 da sona erecek. Bilgi vermek istedim..
    2 adet ürün aldım. Fakat zeytinyağını kendisi sıkım yapan arkadaş acılığından bahsetti. Beğenmedi. Ayrıca Rusya ağır kimyasallardan dolayı zeytinyaglatini iade etmiş. Şimdi yağı kullansam mi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalado -- 8 Mart 2019; 15:0:15 >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın sorunuzu anlayamadim?

• Ben de gg den aldım bugun geldi açtım biraz içtim rengi kokusu tadı güzel

• Biraz önce Dilara hanımla telefonda uzunca görüştüm.Tüm sorularıma açıklıkla cevap verdi.Özellikle gelecek yağın filtresiz olması
    benim için sıkıntı oluşturuyordu.Ancak yağların 4-5 aydır dinlendirilmiş olduğu için gelecek ürünlerin içindeki tortu miktarının çok az olacağını ve bu nedenle yağın kalitesinin uzun süre korunacağını söyledi.Benim gibi uzun sürede tüketmesi gereken kişiler için
    1 litrelik cam şişeye aktarım yaptıktan sonra kalan tenekenin ağzını sıkıca kapatıp kapalı serin bir yerde muhafaza ederseniz sorun olacağını sanmıyorum.Olaki sorun olursa bile beni arayın dedi.Anlayacağınız Dilara hanım çok ilgili ve dürüst bir satıcı olduğunu gösterdi benim gözümde.Kendisine teşekkür ettim ve dürüst satıcıya bu forumun her zaman destek olacağını söyledim.
  • Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Zeytinyağını kendisi bahcesinden toplayıp kendisi sıkım yaptıran arkadaşa aldığım urunu tatmasını istedim. Beğenmedi malesef. Ayrıca Rusya Turkiyeden aldığı yağları geri iade etmiş. Bundan dolayı fiyatı uygundur dedi. Yağı kullanmakta tereddüt ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalado -- 8 Mart 2019; 15:6:53 >
  • Ankara batıkent gimsa da yudum ege sızma zeytinyağı 89.99 lira uygun olduğunu düşünen varsa satin alabilir

• Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Klavye berbat yazamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

şu yağı doğru düzgün değerlendirecek biri yok mu forumda. gene boş geyik muhabbetleri
    GittiGidiyor daki yorumları oku.

• Gittigidiyor da ki yorum sistemi cok kötü. Ürünün yorumlara N11 den bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1964

Biraz önce Dilara hanımla telefonda uzunca görüştüm.Tüm sorularıma açıklıkla cevap verdi.Özellikle gelecek yağın filtresiz olması
    benim için sıkıntı oluşturuyordu.Ancak yağların 4-5 aydır dinlendirilmiş olduğu için gelecek ürünlerin içindeki tortu miktarının çok az olacağını ve bu nedenle yağın kalitesinin uzun süre korunacağını söyledi.Benim gibi uzun sürede tüketmesi gereken kişiler için
    1 litrelik cam şişeye aktarım yaptıktan sonra kalan tenekenin ağzını sıkıca kapatıp kapalı serin bir yerde muhafaza ederseniz sorun olacağını sanmıyorum.Olaki sorun olursa bile beni arayın dedi.Anlayacağınız Dilara hanım çok ilgili ve dürüst bir satıcı olduğunu gösterdi benim gözümde.Kendisine teşekkür ettim ve dürüst satıcıya bu forumun her zaman destek olacağını söyledim.
    2.ay olarak üretim tarihi olan bir ürün nasıl 4-5 aydır dinlendirilmiş oluyor? Paketlenme tarihi mi 2.ay?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle paketlenme tarihidir sanırım.En iyi cevabı Dilara hanım verir herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.