Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.589
Cevap
720
Favori
886.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarcass

Aşağıdaki linkten. Kendi sitesinde kampanyalı ürün olarak geçiyor.

https://www.orfion.com.tr/magaza/kampanya-3-al-2-ode-ozel-seri-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-500ml/
    Hocam ürünler gelince yorum deneyip yorum yapabilir misiniz erken hasatını merak ediyorum teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Tabiki, gelsin tadına bakalım yorumlarız.
  • Köklü marka zeytinyağı dünya ikincisi seçilmiş deniyor kalitede.

https://medyaayvalik.com/2018/05/22/ayvalikin-en-koklu-zeytinyagi-firmasina-abd-ve-japonyadan-odul/

Zaten kullanıyorduk ancak karşılaştırma yapan arkadaşlar bunu onaylar mı diye merak ediyorum.
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    hocam nily den şimdiye kadar 7-8 teneke aldık.. yağ gerçekten kalite.. bence iade etmeyin
  • drgripin kullanıcısına yanıt
    Hocam paketi ilk açınca dikkat ettiğim bir fiyat bandı ile üzerine t.e.t.t yapıştırıldığı.Üretim tarihi yok ne belli 5 yıl öncesinin yağı olmadığı eski ürüne t.e.t.t yazınca yeni mi oluyor? baştan soğudum bu işten

Tadım testi yaptım çok hafif geldi bana

Rengi açık sarı ve inanılmaz akışkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 19 Ekim 2018; 20:19:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orfion olgun sizma 5lt. Tazemasa da 149tl. 150 ye tamamlanip 150/50 cek ile 100 tl ye gelir. Kargo ucretleri nasıl bilmiyorum ama.

• cek nerden geliyor

• çeki nasıl alıyoruz
  • Cek Suan bende de yok ama 2 Ayda bir mail atiyorlar.:) google a bir bakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Hocam paketi ilk açınca dikkat ettiğim bir fiyat bandı ile üzerine t.e.t.t yapıştırıldığı.Üretim tarihi yok ne belli 5 yıl öncesinin yağı olmadığı eski ürüne t.e.t.t yazınca yeni mi oluyor? baştan soğudum bu işten

Tadım testi yaptım çok hafif geldi bana

Rengi açık sarı ve inanılmaz akışkan
    Hatay'da yöreden yöreye zeytin çeşitliliği var.

Bizim de Hatay'da zeytinlerimiz var.Gemlik tipi diye geçiyor.

Yağ dinlendikte altın sarısı gibi oluyor (muhtemelen sizin aldığınız yağ geçen yılın mahsulü olabilir) (ayçiçek yağı gibi).Sızma diye geçiyor.

Asidi biraz yüksek yağa alışkın olan insanlara hafif geliyor.Buradaki Gemlik'teki arkadaşlarda sizin dediğiniz gibi hafif demekte.

Teneke üzerine etiket yapiştırmalarının belki bir nedeni bir önceki sene fazla teneke almışlardır.Ellerinde tenekeler kalmıştır.Kullanmak için etiketi sonradan basmışlardır diye düşünüyorum (Çünkü biz de piyasadan teneke aldığımızda ,teneke üzerinde dolum tarihi ve son kullanma tarihi basılı şekilde oluyor).

• quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

Köklü marka zeytinyağı dünya ikincisi seçilmiş deniyor kalitede.

https://medyaayvalik.com/2018/05/22/ayvalikin-en-koklu-zeytinyagi-firmasina-abd-ve-japonyadan-odul/

Zaten kullanıyorduk ancak karşılaştırma yapan arkadaşlar bunu onaylar mı diye merak ediyorum.
    Seçilebilir, mesele değil. Çok titiz davranarak yapabileceğinin en iyisini çıkarır seçilir. Önemli olan sattığı her bir şişeye o yarışmadaki kadar kaliteli ürün doldurabiliyor mu? Aynı kaliteyi tüketiciye de sunuyor mu?

Köklü için demiyorum bunu; genel. Yoksa köklü tabi ki belli bir standardın üstünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: dunaj

Seçilebilir, mesele değil. Çok titiz davranarak yapabileceğinin en iyisini çıkarır seçilir. Önemli olan sattığı her bir şişeye o yarışmadaki kadar kaliteli ürün doldurabiliyor mu? Aynı kaliteyi tüketiciye de sunuyor mu?

Köklü için demiyorum bunu; genel. Yoksa köklü tabi ki belli bir standardın üstünde.

Alıntıları Göster
    Dünya birincisi ikincisi gibi bir ödül yok yarışmalarda. Aldığı puana göre madalya veriyorlar, altın, gümüş, bronz gibi :) Tabelalara dünya birincisi ikincisi yazdırmak biraz aldatmaca oluyor haliyle.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    tad lezzet göreceli. . Biz memnun kaldık. Çok yoğun zeytin yağıni biz kullanamıyoruz.

• Orfiondan almış olduğum erken hasat sızma zeytinyağı 500 ML geldi.

Yorumlarım şu şekilde.

Kargolama güzel, ürünleri sağlam teslim aldım. 1 şişede hafif bir sızıntı olmuş ama mühim değil.

Ürün kokusuna gelince, çimen - yeşillik kokusu var. Yani baya baya çimen gibi geldi bana.
    Tadımına gelince yudumladıktan sonra ağzınızda güzel bir yakıcılık / acılık bırakıyor.

Yağ kıvamlı yani ayçiçek yağı gibi ince bir yapıya sahip değil.
    Şişe tasarımı güzel.

Daha önce ayvalık naturel sızma zeytinyağı adı altında almış olduğum ürün muhtemelen gres yağıydı. Yani orfion ile kıyaslarsak.

İletişimden de gayet memnunum. 6 adet 500 ML aldım.

İleride bir kaç farklı markayı daha deneyip yorumları güncellerim.

Fiyatı hakkında bir şey diyemem kimisine pahalı gelir kimisine ucuz.

Alacak kişilere önerim hiç kuşkunuz olmasın. Üst sınıf bir zeytinyağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarcass -- 22 Ekim 2018; 11:8:44 >

• Bugün Migros da 2 lt komili akdeniz lezzetleri 45 liraydı. Belki yerel bir fırsattır çünkü burası büyük şehir değil. 10.03.2018 in zeytinyağıydı, yeni değildi.
  • Mobidik kullanıcısına yanıt
    güzel kelime oyunu yapmislar icerik bile tıklanmıyor.
    Bunlar dünya birincisi ise
    o zaman bunlar kainat birincisi, ama nedense o kadar ödüle baya mutavazi davranmislar.

http://www.ozemzeytinyaglari.com/odullerimiz.shtm
  • Arkadaşlar bugün Ayvalık Gömeç tarafındayım gömeçte birlik tarım erken hasat zeytinyağı 20 tl buralara gelen varsa uğrayıp alabilir 0.8 asit yağlar birazdan kökülüye gideceğim karşılaştırmayı yazarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hepsine sorsan kendileri birinci... 11.11 de kampanya yapandan alır geçerim..Avilo yapacak muthemelen...gayet güzel bir yağ...
  • fragman44 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene avilo aldım çok kötüydü hocam bence. Ama her ne hikmetse beğeneni de çok anlamış değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzden

Bu mesaj silindi.
    Güzel haber üstad ne zamandan beri ürünlerinizi denemek istiyorum fırsat yakalayamadım.. İyi bir fiyat olsun bari de alalım epeyce.. Akkınızda bi fiyat var mı?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.