Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.595
Cevap
721
Favori
887.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size göre uygun nedir bilmem ama son iki seferdir eleküstü diye bir siteden alıyorum zeytini. Gayet başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atommühendisi

Size göre uygun nedir bilmem ama son iki seferdir eleküstü diye bir siteden alıyorum zeytini. Gayet başarılı
    Ben de en son zeytinselinden almıştım güzeldi tavsiye ederim ama diğer markaların da bi tadına bakalım dedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lemixings

zeytinyağını nerede muhafaze etmek gerekir, tenekeden cam şişelere mi boşaltayım ?
    Bende 5 lt tenekede bekliyo

Niye boşaltıyorsunuz ki teneke sağlıklı değil mi işte? Işıkta almıyor

• ririii kullanıcısına yanıt
    Her seferinde ufacik bir miktar almak icin koca tenekeyi kaldir indir yapmak da zor. Fazla dokebiliyorsun falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tenekeyi acip kapadıkça içine aldığı havayı hesap etmiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Bu orfion z.yagi nasıldır deneyen varsa bilgilendirme yapsa seviniriz .

ORFİON NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI - 5LT. SOĞUK SIKIM - OLGUN HASAT

Özellikle de bu ürün nasıldır .

https://www.hepsiburada.com/avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-HBV0000021FK9?magaza=Avilo Zeytinyağı

Bu linkteki ürünle kıyaslarsak . ben 2 yagi da bilmiyorum
    Bu yağdan bende aldım,

söğüş domates üstüne bolca döküyorum,

ayrıca kaya tuzu ve lezzeti 2ye katlayan baharat "kimyon" ile muhteşem lezzetli oluyor...

yağı ben beğendim tavsiye ederim...

• gg da 20 tl kupon var avilo,nily veya incirya hangisini almamı önerirsiniz.kristal dolgun güçlü var evde. bunlarıda denemek istiyorum önerisi olan?
  • univer66 U kullanıcısına yanıt
    Ben dun avilo ve orfion aldım 20tl lik çeklerle ve orfion'un daha lezzetli olduğuna karar verdik.
  • Egece natürel sızma zeytinyağı markasını kullanan oldu mu acaba? Sizce nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Balıkesir Burhaniye'de tatil yapıyorum Kuzey Ege'nin her yerini de iyi biliyorum..hiç sizin aldığınız markalarla karşılaşmadım. En kaliteli yağ üreticilerinin olduğu yer..internetten alirken dikkatli olun..gizli reklamlara. Kampanyalara vs vs dikkat edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 20 Ekim 2018; 0:14:17 >
  • Merhabalar,

5 LT Teneke zeytinyağı alacağım 200 TL kadar bütçem var. Bu bütçe ile alabileceğim en kaliteli zeytinyağı hangisidir?
    Araştırayım dedim ama ödül almayan zeytinyağı markası kalmamış, n11'de 5 yıldızlar havada uçuşuyor:) Bu konuda birden fazla markayı denemiş tatmış arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Bir arkadaşım Zetay demişti bana ben ilk defa duydum misal.
  • haftaya edremit tarafına gidiyorum bakalım neler var neler yok pazarlarda,varmı oralarda lokal üretici tavsiyesi olan,gitmişken arabaya yığalım :D
  • izmir metro market %1kdv'li 90TL

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 3 Ekim 2018; 17:18:21 >
  • social kullanıcısına yanıt
    Orfion erken hasat mı olgun hasat mı? Birde skt si nedir?

• Migrosta 3lt yudum yumusak lezzet 56 idi... Orfion alacaktim ancak 5lt 174 tl cok pahali .. nerminhanimda cok yuksekti ondanda vazgectim..sicak firsatlik yanlari kalmamis

• Ben Orfiondan bugün yeni hasat aldım. 500 ml. 3 al 2 öde ile 500 ml 23.33 gibi bir rakama geldi. 6 Şişe aldım umarım evdekiler beğenir. Geçen sene 500 ml 30 TL diye hatırlıyorum. Mümkün olduğunca 500 ml şişelerde alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarcass -- 16 Ekim 2018; 17:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarcass

Ben Orfiondan bugün yeni hasat aldım. 500 ml. 3 al 2 öde ile 500 ml 23.33 gibi bir rakama geldi. 6 Şişe aldım umarım evdekiler beğenir. Geçen sene 500 ml 30 TL diye hatırlıyorum. Mümkün olduğunca 500 ml şişelerde alıyorum.
    Nerden aldınız ?

Aşağıdaki linkten. Kendi sitesinde kampanyalı ürün olarak geçiyor.

https://www.orfion.com.tr/magaza/kampanya-3-al-2-ode-ozel-seri-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-500ml/
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarcass

Ben Orfiondan bugün yeni hasat aldım. 500 ml. 3 al 2 öde ile 500 ml 23.33 gibi bir rakama geldi. 6 Şişe aldım umarım evdekiler beğenir. Geçen sene 500 ml 30 TL diye hatırlıyorum. Mümkün olduğunca 500 ml şişelerde alıyorum.
    Kg 15-20 tl arasi bu fiyat cok cok yuksek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Bende nily aldım ama hataydan kargolandığı için içime sinmedi iade mi etsem

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.