Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ravanel , ravanel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.589
Cevap
720
Favori
886.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Etrüsk

Yanılmıyorsam orfion olgun hasat için pek olumlu yorumda bulunmamıştınız?

Meyvemsilik, yakıcılık, koku gibi özelliklerin erken hasata oranla çok az olduğunu söylemiştiniz ama şu anki fırsatla almaya değer mi?
    Aynen hocam erken hasat daha güzel ama o biraz pahali birde tazemasa da erken hasat yok olsa belki onu alirdim.bu fiyata bu yağı bulmak zor ben 7 litreyi 139tl ye almış oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sazak zeytinyağı nasıldır? Mut zeytinyağlarını inceliyorum da son zamanlarda.
  • gonzales20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için. Bu arada erken hasat (0.5 lt) da satılıyor ama fiyatı biraz yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nily erken hasat deneyen var mı
    edit: gg'de 15tl çekle kargo dahil 98tl'ye aldım. eğer ürün iyiyse, gerçekten iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 17 Eylül 2018; 13:34:52 >
  • Bu orfion z.yagi nasıldır deneyen varsa bilgilendirme yapsa seviniriz .

ORFİON NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI - 5LT. SOĞUK SIKIM - OLGUN HASAT

Özellikle de bu ürün nasıldır .

https://www.hepsiburada.com/avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-HBV0000021FK9?magaza=Avilo Zeytinyağı

Bu linkteki ürünle kıyaslarsak . ben 2 yagi da bilmiyorum

• genel olarak avilo nily incirya için iyi yorumlar var.ben kristal dolgun güçlü aldım kampanyalı118 tl ye

birde orfion alacağm o pahalı tabi 6lt sini 130 tl ye ayarlamaya çalışıyorum kampanyalarla

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Bu orfion z.yagi nasıldır deneyen varsa bilgilendirme yapsa seviniriz .

ORFİON NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI - 5LT. SOĞUK SIKIM - OLGUN HASAT

Özellikle de bu ürün nasıldır .

https://www.hepsiburada.com/avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-HBV0000021FK9?magaza=Avilo Zeytinyağı

Bu linkteki ürünle kıyaslarsak . ben 2 yagi da bilmiyorum
    Özem'İn kampanyasını paylaştık diye kabalaşanlar yüzünden yazmak istemiyordum buraya ama neyse..

Orfion'dan geçen sene bir kaç kez olgun hasat almıştım. Avilo'nun bu yağını da aldım. İki üretici de burada, forumda yazan insanlar. Ben yağlarına güveniyorum. Bununla beraber aralarında çok fiyat farkı yoksa lezzet açısından Orfion'u tercih ederdim.

Yalnız geçenlerden Avilo'nun özel seri dediği bir ürünü aldım 3 lt 79TL ve yemeğe doyamadık hemen siparişimi yenilemek istedim fakat fiyatı 93 TL'ye çıkmıştı ne yazık ki! Onun da linkini vereyim.https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/ozel-seri-ilk-el-hasat-3-lu-paket-1-lt-avilo-sizma-zeytinyagi-376034182

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Bende birdaha ki yağımi sazak denemek istiyorum elimde 7 kg yağ var onlar bitsin bi deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemajestik -- 17 Eylül 2018; 21:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Özem'İn kampanyasını paylaştık diye kabalaşanlar yüzünden yazmak istemiyordum buraya ama neyse..

Orfion'dan geçen sene bir kaç kez olgun hasat almıştım. Avilo'nun bu yağını da aldım. İki üretici de burada, forumda yazan insanlar. Ben yağlarına güveniyorum. Bununla beraber aralarında çok fiyat farkı yoksa lezzet açısından Orfion'u tercih ederdim.

Yalnız geçenlerden Avilo'nun özel seri dediği bir ürünü aldım 3 lt 79TL ve yemeğe doyamadık hemen siparişimi yenilemek istedim fakat fiyatı 93 TL'ye çıkmıştı ne yazık ki! Onun da linkini vereyim.https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/ozel-seri-ilk-el-hasat-3-lu-paket-1-lt-avilo-sizma-zeytinyagi-376034182

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    2 yağı da denedim 2 yağda normal piyasada bulabileceğiniz markalardan daha iyi kesinlikle ancak avilo geçen ay 5 litre 95 den satılıyordu.lezzet olarak orfion bi tık önde diyebilirim.Hangisi markada indirim bulursanız yapıştırın geçin pişman olmazsınız.Ben tazemasa da indirim yakaladım 7 litre orfionu 140 tl ye bulunca hemen siparişi geçtim.
  • Bu arada şimdi gördüm hepsiburada da yudum egemden 5lt 90tl piyasaya göre iyi fiyat sayılır.
    https://www.hepsiburada.com/yudum-egemden-yumusak-lezzet-5-lt-teneke-p-ZYUDUM6100526
  • gonzales20 kullanıcısına yanıt
    Link açılmıyor

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    link açılıyor ama mevcut üründe stok bitmiş.

• Tazemasa’dan bugün orfion yağlar geldi almayı düşünen arkadaşlar için olgun hasat fena değil he bu kaliteye daha uygunu var mı bence vardır ben 129 tl ye aldım şuan 149 bence 149 çok pahalı sonuçta bu yağ için ambalajı işçiliği vs ödendiğinde dolar çok daha düşüktü şuan ki yükselme ancak yeni çıkacak yağlarda uygulanabilir kokusu ve tadına gelince gayet güzel ama fiyat performansa gelince bu kaliteye daha uyguna da bulunur bence ancak erken hasat yağını merak ediyorum Eminim o yağ çok daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 19 Eylül 2018; 20:44:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tazemasa da, 100 TL siparişe 20 TL indirim yapan 5 adet kod var.

https://www.tazemasa.com/landingpage-zincir?gclid=EAIaIQobChMI_tHEvNnH3QIVLBPTCh1SJQZREAEYASAAEgLZdPD_BwE

• zeytinyağını nerede muhafaze etmek gerekir, tenekeden cam şişelere mi boşaltayım ?
  • lemixings kullanıcısına yanıt
    Bu cam sise kapaklarini nerede bulabiliriz bu arada? Satilmiyor anasini sattigimin seyleri. Anca mantar tipa falan satiliyor. O da pahali. Yok mu 30 kurusa falan kapak? Agizlari yamuluyor kapanmiyor

Evet daha iyi olur, isik almayan cam siseler olur veya isik almayan bir yerde saklarsiniz. Kapagi sikica kapali olmali. Yoksa da cok onemli degil bence, zaten krom tanklarda saklaniyor genelde zeytinyagi.

• zeytin alacağım da uygun satan bildiğiniz bir site var mı ?
  • Ayvalık yolu üstünde Köklü nün satış yerinden Naturel Sızma 5 lt yağı 150 TL den, Fora Zeytincilik fabrika satış noktasından 5 lt yağı 120 TL den, yol üstündeki köylü satış yerinde bir bayandan 5 lt yağı 90 TL den aldık.

Köklü deki yağ dünya 2.si olmuş. Belgeleri var. Yedikten sonra farkı anlayabilecek miyiz bakalım.

Köylü bayanda çok iddialıydı beğenmezseniz arayın bizi paranızı iade edelim dedi. Kartını da verdi.
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Mut zeytin yağını kesinlikle tavsiye ederim. Yöre geçiş iklimine sahip olduğu için farklıdır. Asit oranı oldukça düşük ödülde almıştır.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.