Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Katz. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.589
Cevap
720
Favori
886.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler .hocam devamli zeytinyaği tuketiyorsunuz sanırim ,bende forum sayesinde farkli veiyi yağlari deneme şansim oluyor ,hep marketlerden alıyordum gecen yil izmirden tanidigim birinden kimyasal ilacsiz yağ almıştım market tlyağindan guzeldi .bitince zeytinseli aldim erken hasat bu daha güzeldi sonra a101de ilhan sarı olgun hasat satiliyordu 750 ml 18 tl den 4 şişe falan almıştim neden fazla almadım diye yakiniyorum .bu hepsinin üstünde altin sarisi rengi ve bildigin elma tadı var şaşirdim ilk kez boyle tad alinca şüphelendim meğer zeytinyağinin olmasi gereken tad buymuş birde olgun klhasat olaniydi ,erken hasat olani olsa nasil olabilirdi bilemiyorum .biraz kararsız biriyim omu bumu diye çok incelerim bu maalesef yapim böyle .fiyat konusunda değil ama iyi olani çok araştiriyorum bu huyumu sevmiyorum aslinda vaktimi çok aliyor .bi zeytinyaği icin bu kadar araştirmak akıl ışi degil dimi .

Neyse sağlicakla kalin tesekkurler verdiğiniz bilgiler icin .birde ucuz yemekler için zeytinyaği alacağim malum çicek yagi bile 40 oldu neredeyse .ne onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türk telekom kampanyasıyla tariş güney egeynin litresini 17 liraya mal ettim gayet iyi.
  • Detay verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7B6935253

türk telekom kampanyasıyla tariş güney egeynin litresini 17 liraya mal ettim gayet iyi.
    nasıl yaptınız anlatırsanız bızde faydalanalım

• http://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar/primemigrossanalmarketkampanyasi

2 litre tariş 39.90 4 tanesi 137 liraya aldım türk telekom 25 liralık çekiyle. 8 litre 137 liraya geldi.17.5 liraya falan geliyor litresi

https://www.sanalmarket.com.tr/taris-guney-ege-sizma-zeytinyagi-2-l-p-3f142f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B6935253 -- 2 Eylül 2018; 16:32:50 >

• Migrosun geleneksel tariş gübey ege indirimi bugün de var, 39 küsür

• Hocam ben de.mesaj.attım.Ama.kampanyadan faydalanamamaktasınız diye.cevap geldi.normal.ttnet üyesiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam ben de.mesaj.attım.Ama.kampanyadan faydalanamamaktasınız diye.cevap geldi.normal.ttnet üyesiyim
    Bu turk telekom kampanyalarının % 90 lık kısmı sadece cep telefonu abonelerine dönük oluyor...
    Ben de hem ev telefonu hem de internet abonesiyim ama bize bir şey koklatmıyor...
  • Semercioglu siparis verdim annemlere .birde kendimize düsunuyorum yeşilsiyah var n11de 120 tl firma 12 saat sıkım ve plastiği hiç kullanmadıklarıni soylüyor bir başka düsündüğum marka spilos buda 110 tl hangisi sizce

• Arkadaşlar antalyadan Mayıs ayinda litresini 13.5 dan aldım tadı gayet güzeldii çok fazla anlamam yağdan

işyerindeki arkadaşlarla birleşip toplu alım yapacaktık

satan fabrika sahibine asit oranını sordum 3 dedi sanırım yüzde 3

almadan size sorayım dedim yeni yağ Kasım da cikacak dedi fiyat toplu olduğundan tahminim 14 yada 14.5 olacak

sizce bu fiyata nasıldır bu asit oranı iyimidir kotumudur

markette satılan 25 liralık yağdan farki nedir?

• Bu günlerde yağ bitmek üzere olduğu için yağ bakmaktaydım ama gördüm ki,

Çok saygıdeğer avilo ve incirya firmalarımız %20-25 bandında zam yapmış, çok merak ediyorum hangi girdi maliyetiniz arttıda çıktı fiyatlarınız bu kadar fahiş zamlandı,

henüz 3 gün önce muğla tarafında yol kenarında liman satan dayı ile aramızda bir sohbet geçti burda uzun uzun anlatmayacağım ama söylediklerinde çok haklıydı, hiç bir zaman bu tip firmalar kuşak atlayamadılar ve atlayamayacaklar,

bugüne kadar hep yerli üreticinin yanındaydım ama son dönemlerde bakıyorum sebze meyve üreten hal e ölü fiyata verirken tüketiciye direk satınca fahiş fiyata satıyor sonra ağlarlar kimse almayınca hal ci alsın diye fiyat düşerler daha beter,

bundan sonra ben kurumsal firmalardan alacağım yerli üreticiye zırnık yok pahalı mahalı bakın tariş fırsatlarından forumahalisi faydalandı bende bugün komili den faydalandım,

litresi 13,7 ye geldi 2 X 5 litre aldım ayrıca onu aldım diye son zamanlarda pahalınan 8 li selpak marka kağıt havluyu 25 TL yerine 9 Tl ye verdi migros sanal market,

Nasıl alacağınızı söyleyeyim şu anda 80 TL komili 5 Litre 2 tane ondan alın zaten selpak veya çay öneriyor size sistem, forumdan da 150/20 indirim çeki alın kullanın mis

Bundan sonra bu konuda tamamen market fırsatları kovalayarak paylaşacağım yerel fırsatçı firmalara itibar etmeyin asla, acırsanız bu şekilde acınacak duruma gelirsiniz bizim maaşımız bu düzeyde artıyor mu ki bu fiyatlar ithal bir girdi olmamasına rağmen böye artıyor.

• by_MuKa kullanıcısına yanıt
    3 se cok iyi sayilmaz eger 0,3 degilse. Gerci Allah in nimetine kotu denmez, varsa atmayin.

Tadi acimsi miydi, kokusu nasildi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wildcats kullanıcısına yanıt
    Taris alin bir sure. Biz de oyle yapiyoruz. Sagolsunlar bu sene hep indirimdeydi :) 20 tl/lt normal sayilir.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    taris e yetişemedim hocam üst mesajda yazmıştım az önce komili aldım combolar ile 13,7 e geldi litresi ki muazzam fiyat bu piyasada
  • wildcats kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 litre komili 85 bulamadim link verebilirmisiniz

• Paylaşıldı mi bilmiyorum ama sıcak fırsat isteyenler şu konuya baksın zeytinyağları baya uygun geliyor ancak 15tl gobi kargo çıkıyor ihtiyacı olan kaçırmasın

https://forum.donanimhaber.com/tazemasa-com-150-tl-alt-limitli-50-tl-indirim--134923767

• sakurek kullanıcısına yanıt
    https://www.sanalmarket.com.tr/komili-riviera-zeytinyagi-5-l-teneke-p-3f0a4c

• Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

Tazemasa.com da orfion 115 tl ye geliyor

• cLk kullanıcısına yanıt
    Ben beşlik olandan 10 lt aldım totalde 208 liraya. Bugün kargoya verilecek.
    ekleme: şimdi baktım da kalmamış ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 12 Eylül 2018; 12:11:12 >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    1 litreliğe göre iyi fiyat. Yağ daha taze oluyor 1 litrede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 12 Eylül 2018; 12:24:22 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.