Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: candzh Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tour Guide

Selam arkadaşlar,

Kaz dağlarının eteklerinden Küçükkuyu'dan 0.5 dizemlik yeni sıkma sızma zeytinyağımız çıkmıştır. Kalitesi kokusuna güveniyorum. Bu sebeple DH'den 10 arkadaşa 0.5 lt cam şişe de zeytinyağı kargo alıcıya ait olmak kaydıyla gönderiyorum. Dileyen arkadaşlar lütfen özel mesaj göndersin teşekkür ederim.

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

Zeytinyağını talep edenler
    1- mcroses
    2-
    3-
    4-
    5-
    6-
    7-
    8-
    9-
    10-

Fiyatlarınız nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tour Guide kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti nedir

• jubeii kullanıcısına yanıt
    Selam,

15 - 20 TL arasında mesafeye göre değişen kargo ücretleri var. Aras Kargo ile ürün gönderiyoruz. Standart gönderim ücretlerine göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tour Guide -- 12 Ocak 2018; 17:39:17 >
  • sinan26tr S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sinan hocam lütfen yanlış anlamayın, zeytinyağını ücretsiz olarak gönderiyorum. Lütfen önce kalitesine tadına, dokusuna, kıvamına ve kokusuna güvenin inanın.

Ek olarak Cuma günü yetişirse analiz raporunu da ekleyeceğim :)
  • Yukarda metro marketlerde 5lt krsital sızmadan bahsedilmişti 100 tl ....Heryerde metro market yok yada uzak olabilir .... Bugün migrosta aynı yağın 2 lt 42tl idi....Ben aldım tadı fena değil boğazı yakıyor....
  • Alacak olsam numune isterdim ama ihtiyacım yok maalesef :) Alan arkadaşlar mümkünse markalara göre karşılaştırma eklerlerse çok iyi olur.
  • Tour Guide hocamdan gelen numune üzerine yorum yapmak isterim.

Ürünü açınca çimen ve yeşillik kokuları geliyor ve gerçekten insanı cezbediyor. Ürünü 3 kategoride deneyimlerime (Benim görüşüm ) göre değerlendirecek olursam ;

Aroma : Orta meyvemsilikte bir yağ ( ovilo marka yağa benziyor )

Acılık : Acılık yok gayet yumuşak bir yağ

Yakıcılık : Yakıcılık az

Bu kriterler ışığında ben bir daha alırmıydım diye kendime sorduğumda ben daha yoğun aromalı bir yağ sevmeme rağmen evet alırım ( tabi fiyat önemli ) marketteki yağlarla kıyas vs kabul etmez onu da belirteyim.

Yağ ile alakalı değil ama iş yapış şekliyle alakalı olan ve geliştirilmesi gereken yönleri kendilerine ilettim . Alan diğer arkadaşlarda yorum yapar ve ona göre aklınızda bir fikir oluşur takdir sizlerin
  • egeliyizbiz45 E kullanıcısına yanıt
    Siz kullanıyor musunuz?
  • Arkadaşlar ayvalık, gömeç, burhaniye ve edremitte birçok zeytinyağı fabrikası var perakende satış yapan. Kargoylada gonderim yapiyorlar.

• GG'de avilo 2x5 lt: 187 tl, 20 tl de indirim ile, 167 tl ye geliyor. KG fiyatı 16 tl civarında oluyor, güzel fiyat...

https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/2-li-avantaj-paketi-5-lt-avilo-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-313526653
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

GG'de avilo 2x5 lt: 187 tl, 20 tl de indirim ile, 167 tl ye geliyor. KG fiyatı 16 tl civarında oluyor, güzel fiyat...

https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/2-li-avantaj-paketi-5-lt-avilo-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-313526653

20 ne indirim i?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

GG'de avilo 2x5 lt: 187 tl, 20 tl de indirim ile, 167 tl ye geliyor. KG fiyatı 16 tl civarında oluyor, güzel fiyat...

20 ne indirim i?

150 tl üstü alış verişe 20 tl indirim...

• Avilo nasıldır ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: okitai

Tour Guide hocamdan gelen numune üzerine yorum yapmak isterim.

Ürünü açınca çimen ve yeşillik kokuları geliyor ve gerçekten insanı cezbediyor. Ürünü 3 kategoride deneyimlerime (Benim görüşüm ) göre değerlendirecek olursam ;

Aroma : Orta meyvemsilikte bir yağ ( ovilo marka yağa benziyor )

Acılık : Acılık yok gayet yumuşak bir yağ

Yakıcılık : Yakıcılık az

Bu kriterler ışığında ben bir daha alırmıydım diye kendime sorduğumda ben daha yoğun aromalı bir yağ sevmeme rağmen evet alırım ( tabi fiyat önemli ) marketteki yağlarla kıyas vs kabul etmez onu da belirteyim.

Yağ ile alakalı değil ama iş yapış şekliyle alakalı olan ve geliştirilmesi gereken yönleri kendilerine ilettim . Alan diğer arkadaşlarda yorum yapar ve ona göre aklınızda bir fikir oluşur takdir sizlerin

Öncellikle arkadaşa numune için teşekkür ederim. Benim de tattiktan sonra ki izlenimlerim benzer yönde. Bir de yağ anladığım kadarı ile sıcak sıkım.

• ugltkn U kullanıcısına yanıt
    evet çok sayıda var ama hangisi? Şahsen, böyle fabrikaların sağdan soldan zeytinleri toplayıp yağ yaptıklarını sevmiyorum. kaliteli, küçük, kendi zeytinini yetiştirip sıkın yerleri tercih ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 4 Ocak 2018; 12:19:58 >
  • Fiyat aralığını çok bilmiyorum fakat sadece Zeytinyağı üreten bir firmaya rastladım.

Belki işinize yarar.

https://www.zeytinyagimarketim.com/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

20 ne indirim i?

150 tl üstü alış verişe 20 tl indirim...

Aynen bende de 25 vardı. Cepteteb 30 ile birlikte litresi 13 e filan geldi.tesekkurler.

• Bu "Avilo" yağı nasıldır? Tavsiye eder misiniz? Şu dışarıda ucuzdan satılan karışık yağlardan değil değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

Bu "Avilo" yağı nasıldır? Tavsiye eder misiniz? Şu dışarıda ucuzdan satılan karışık yağlardan değil değil mi?

Ben de bilmiyorum ama forumda kötü yorum görmedim pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

Bu "Avilo" yağı nasıldır? Tavsiye eder misiniz? Şu dışarıda ucuzdan satılan karışık yağlardan değil değil mi?

daha önce de 11.11 de almıştım tadını beğendim, f/p olarak da iyi... tabii kişiye göre değişir denemek gerek...
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.