Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5000 ml TR406057

Kuzey ege olarak şöyle bir ürün de var geçmişte kullanmıştım güzel diye hatırlıyorum ama güney olanı hiç deneme fırsatım olmadı.

arada ki farka değer mi, kullanmış olup yorumu olan var mıdır?

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]trendyol.com
    Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5000 ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/taris/kuzey-ege-naturel-sizma-zeytinyagi-5000-ml-p-39112900?boutiqueId=575591&merchantId=160414

• oshkosh O kullanıcısına yanıt
    Marketlerde bu fiyat zaten hatta anpa da bi tık daha uyguna satılıyor ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevap için ama fiyat için değil kuzey ve güney arasındaki lezzet farkı için yorum sormuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: hnfckm

eyvallah dostum, bu sıcakta manisadan ankaraya 100 litre yağı plastik şişelerde getirmemişsindir inşallah... bi de yanlış anlama türkiye çapındaki üreticiye bile güvenemezken hiç tanımadığımız birinden litresi 38 tl ye ki bence şu anda hepsiburada kampanyaları vs varken pahalı bir fiyat tüketici olarak, senden nasıl alacağız? yani villa turqandan memecik soğuk sıkımı 37 tlye alabiliyorken ya da nova vera olgun hasat soğuk sıkımın litresini 32 tl ye alabiliyorken senin yağın litresini neden 38 tlye alalım?

Hocam nova vera ltreisini 32 tl ye nasil aliyoruz link verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.trendyol.com/green-amour/yeni-hasat-100-naturel-sizma-zeytinyagi-soguk-sikim-dusuk-asit-yuksek-polifenol-3-litre-p-70802877?boutiqueId=577364&merchantId=283844 3 litre 152 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 14 Ağustos 2021; 23:5:31 >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Sezon basi taze urun 119 liraydi, hatta 5’ligi bir ara 180’e satildi. Sezon sonu karisik yorumlar verilen urununun, ustelik olgun hasat, litresi 50 lira pek sicak bir firsat gibi gorunmuyor ☺️

• baggio2 B kullanıcısına yanıt

Hepsiburadadan alışveriş yapılmamış bir telefon numarası ile üyelik açıyorsunuz. İlk alışveriş indirimiyle 212 TL olan nova vera olgun hasat 162 TL ye geliyor. 162/5= 32,4 TL Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] 

Yok ben olgun hasat istemiyorum diyorsanız başka markaların soğuk sıkım erken hasat zeytinyağlarini 25-30 TL ye alabilirsiniz litresini. 100 TL alışveriş 50 TL'ye düşüyor. Büyük fırsat

• Kampanya var gibi gözüküyor ama bitti galiba, çalışmıyor artık...

• Kampanya var, 100/50 indirim devam ediyor ama satıcı Hepsiburada olma şartı var. Bu arkadaş nova vera 'nin sattığı ürünü nasıl aldı ben de merak ediyorum.

• Arkadaşlar fiyat nasıl bakar mısınız?

Kristal Dolgun Güçlü Natürel Sızma Zeytinyağı Teneke 3 Lt 100 tl

litre fiyatı 33 tl denk geliyor.

artı olarak qumpara ile de 20tl opet yakıt iadesi var.

• denizkent D kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat, kampanyayla daha iyi hale gelmiş.

"Türkiye genelindeki tüm  perakende satış noktalarından (online satış kanalları hariç) " diye bir ifade var. Online satışta OPET kampanyası olmuyor olabilir mi

Ayrıca sadece Sakarya içi gönderim hizmeti veriyorlar sanırım

• pcclock kullanıcısına yanıt

doğrudur. ben sakarya'da oturuyorum fiyat hakkında bilgi almak için sormuştum Hocam.

• ahsaf zeytinyagi nasildir acaba kullanicisi varmi ?

• yaki83 kullanıcısına yanıt

Hakmarda satılıyor galiba.

• Bu aya özel kod ve indirimler aşağıdadır.

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• Beyler bu senenin yağları ne zaman başlıyor?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Eylül'den önce başlamaz. Bölgeye göre Aralık bile olabilir. Ama Kuzey daha erken başlar.

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.