Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.595
Cevap
721
Favori
887.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banabi'de komili sızma 22,78 tl'ye düşmüş. Bana özel 25 tl kuponla litresi 11,39 a düştü. Müthiş fırsat 😁😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Bu papel olayi tam olarak nasil isliyor? %20 papel yazan bir urunu baska bir indirim kullanarak aldim fakat sadece %1 papel verdi.. Acaba farkli indirim kullandim diye %20 papeli saymadi mi? 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

3 litrelik asılhan diye bir yağ aldım bakalım ,hepsi burada 95 TL gibi iyi bir rakama geldi

iddialı ama bilinmeyen bir marka .. tadımlarınızı bekliyoruz

• Bir sorun olmalı. Detaylı bilgilerde diğer indirimlerle ilgili bir ibare yok.

• Askaparta kullanıcısına yanıt

Papel kazanımı için ürünün teslim edilme şartı var mı? Nitekim sistemde hala teslim edilmemiş gözüküyor.. Neyse, en azından ekran görüntüsü almıştım diyeceğim ama HB müşteri ile iletişim konusunda çok zayıf, geçende tedarik edemediği ürünü (satıcısı da kendisiydi) iptal ederek benim kullandığım indirim + kuponu da otomatik olarak iptal etmişti ve bu konuda da hiçbirşey yapmadı.. Sadece 10 liralık kupon tanımlayalım dediler, ben de İngilizce olarak 'shove it' demiştim :)

• Sipariş tarihinden 15 gün sonra diyor, bildirimle de haber veririz diyor.

• Bilgilendirme için teşekkür ederim, heyecanla bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

iddialı ama bilinmeyen bir marka .. tadımlarınızı bekliyoruz

Alıntıları Göster

Gerçekten iddialı bir firma ,konuştum sektörde olanları anlatti ,bir çok önemli bilgiler verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

3 litrelik asılhan diye bir yağ aldım bakalım ,hepsi burada 95 TL gibi iyi bir rakama geldi

Sitesine baktim butik bir uretici gibi ama guvenemiyor insan yinede

• Hved kullanıcısına yanıt

bu ürün şokta satılıyor, bir iki şişe aldım kötü değildi.

• Metro'da De Cecco zeytinyağ görüyorum, italyan makarna markası hiç deneyen oldu mu?

• Alfredo kullanıcısına yanıt

Konusunda dünya markası...Makarnalarından yemiştim,eğer zeytinyağı da o şekilde ise (ki aksini düşünemiyorum) muhteşem...

En fazla bir şişe alıp denenebilir...Sanırım 500 gramlık şişelerde satılıyor...

• Alfredo kullanıcısına yanıt
    500ml 58,71TL

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an Kuzey Ege Ayvalık körfezi civarındayım. Fabrikalar 30 tl den aşağı sızma yağ vermiyor. 200 litre de alınsa ayni fiyat.

• ali222 A kullanıcısına yanıt

Kıyıda köşede kalan şubelerde halen aynı fiyata bulunabiliyor...

• Rengin suar için olumlu yorumlar vardı burada. Trendyol dada alanlar hep olumlu dönüş yapmış. 100/50 indirim kodu temin edip sipariş verdim. 153 e denk geldi 5 lt si. Komili avilo gibi markaları kullanıyordum. Birde ahsaf aldım denemek için. Avilo bitince deneyip görücez. sağlık için zeytinyağı kullanıyoruz. Açıkçası sıcak soğuk herşeyde zeytinyağı kullandığımız için tadı kokusu ağır olmayan sızma zeytinyağı tercih ediyoruz. Dipnot olarak avilonun paketlemesini çok iyi yapıyorlar. Teneke sapasağlam ulaşıyor bu konuda takdiri hakediyor firma.

• serkan_4234 kullanıcısına yanıt

Trendyolda rengin suar 159tlye düşmüş. Siz sanırım indirimsiz fiyattan aldınız. İsterseniz henüz kargolanmadıysa iptal edip tekrar alın.

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.