Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.589
Cevap
720
Favori
886.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zemajestik

Firmayla ne gibi bir bağlantım olabilir acaba imalı imalı konusmussunuz , 20 30 butik yağ denedim ve ilk 5 de olduğunu halen çok rahat söyleyebilirim ki burda ozkoyum feloleyide tavsiye etmiştim adı üstünde f/p ürünler diye ,bu şekilde ithamda bulunmanız hiç ama hiç hoş değil

Üzerinde üretim tarihi ve parti no olmayan mazınköy zeytinyağını iade ettim. Üretici whatsapp üzerinden bana ulaştı ve gönderdikleri tenekede bu bilgilerin yer aldığı etiketin olmadığını teyit etti. Kendilerinden kaynaklanan hatadan dolayı özür diledi. Whatsapp üzerinden analiz bilgileri dahil teneke resimlerini üzerindeki etiketlerin fotoğraflarını paylaştı. Bilgilendirmek istedim.

• Dostlar fırsat olmayabilir, yine de paylaşmak istedim. Tariş 5 litre güney ege 175 TL. Elinizde kupon varsa değerlendirilebilir.

https://www.trendyol.com/taris/5000-ml-guney-ege-naturel-sizma-zeytinyagi-p-39096698

• Un Kurabiyesi kullanıcısına yanıt

Herkes haklı ama düşeceğini sanmıyorum. Muhtemeldir ki çok uzak olmayan bir zamanda 5lt teneke yağlar 300 TL seviyesine gelecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 2 Temmuz 2021; 23:15:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl ayvalikta zeytin olmayacağını fırtınadan çok etkilendiğini söylüyorlar ,keza Aydın yoreside gevcen haftalara kadar neredeyse 2 ay hiç yağmur yagmamis ,kuraklıktan yine tadı farklı olacaktır ,bu gidişle altın gibi olacaktir

• https://m.trendyol.com/kristal/naturel-sizma-zeytinyagi-dolgun-guclu-5-lt-p-2946156?boutiqueId=572795&merchantId=230577
    172,94 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 3 Temmuz 2021; 13:27:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Dostlar fırsat olmayabilir, yine de paylaşmak istedim. Tariş 5 litre güney ege 175 TL. Elinizde kupon varsa değerlendirilebilir.

https://www.trendyol.com/taris/5000-ml-guney-ege-naturel-sizma-zeytinyagi-p-39096698

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Dostlar fırsat olmayabilir, yine de paylaşmak istedim. Tariş 5 litre güney ege 175 TL. Elinizde kupon varsa değerlendirilebilir.

Arkadaslar taris urinlerinde soguk sıkım yazmiyor degil mi ben mi goremedim tenekede acaba ?

• baggio2 B kullanıcısına yanıt
    Soğuk sıkım değil, sıcak sıkım sızma zeytinyağı.

• baggio2 B kullanıcısına yanıt
    Tabi ki o şekilde daha güzel olur, haklısınız. En güzeli erken hasat ve soğuk sıkım.

• Hepsi burada 100/20 indirim var ,iki yağ arasında kaldım ikisinde ucuz tür ,biri buzey ,diğeri asılhan diye ,asılhan Ezine yagiymis ,3litresi 95 e gelirken ,buzey 3 litresi 125 e geliyor ,erken hasat yazıyorsa değildir tahminimce

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, bende mazınköy zeytinyağından aldım ama yakarlığı çok düşük geldi, yok gibi birşey. Siz yakarlığı yüksek deyince sırf meraktan almıştım.

Teneke üzerinde üretim ve son tüketim tarihi yazmıyor.

27 Nisan'da siparişi vermiştim ama tenekeyi bugün açıp şişelere doldurdum.

Salatalara dökmek ve çiğ olarak içmek için almıştım ama sanırım sadece sıcak yemeklerde kullanacağım.

• Hacı Kuşçu zeytinyağı fiyatına göre iyi bir yağ ve çok ilgili bir firma. Zeytinyağı sabunu da hediye yollamışlar. Onları da çok beğendik. Kampanya ile denemek isteyen olursa tavsiye ederim. Başka deneyen varsa yorumlarını okumak isterim. Celal Volkan Pekcan yağları da fiyatına göre çok iyiydi ama son zamanlarda iyi zamlandı, o fiyat skalasında başka markalara yöneliyor insan haliyle.

• Hepsiburada'da Nova Vera ürünlerinde yüzde 20 indirim var. Yüzde 20 papel iadesi ve 175/30 indirim kampanyaları da mevcut.

• Forum başlığına dikkat ediirse :

"Zeytinyağı Fırsatları - Sadece Sıcak Fırsatlar Paylaşımı"

yazmaktadır.

yağ ile ilgili teknik ve/veya aydınlatıcı bilgileri ilk mesajda da verilen ve aşağıda tekrar verdiğim linkte verebilir ve/veya tartışabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/sizma-zeytinyagi-hakkinda-bilgiler--61100154

Tekrar yazıyorum. "Sadece Sıcak Fırsat Paylaşımı" yapınız.

Not: Aldığınız yağ ile ilgili görüşlerinizi de destan gibi olmadan kısa kısa yazmanızda sakınca yoktur...Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] 

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhabalar,

Uzun süredir forumu ve özellikle bu başlığı sıkı takip ediyorum. Uygun fiyatlı zeytinyağı almamda bana destek olan tüm forum sakinlerine bir teşekkürü bir borç bilirim. Bugün de karar verdim. Ben de üye olup aranıza katıldım. Umarım birilerinin alışverişine ve bütçesine katkı sağlarım.

Bağlarözü markasında 200 TL'ye 50 TL indirim kuponu tanımlanmış bana Trendyol'da. Ayrıca 75 TL'ye de 25 TL kupon var. Aynı markaya 2 ayrı kupon tanımlanmış. Bunu ilk defa gördüm. Son iki alışverişimi Bağlarözü markasından yaptım. Zeytinyağının tadı, rengi ve boğazda bıraktığı his çok hoşuma gitti. Kuponla da 5 Litre Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 230 TL'ye geliyor. 6 ay önce bu fiyatlara avazım çıktığı kadar bağırırdım ancak malesef iyi zeytinyağını artık bu fiyatın altına bulmak çok zorlaştı. İlgili bir satıcı. Biraz yıprattım kendilerini. Her soruma sabırla cevap verdiler. Güvenmek zor iş ben sorarım arkadaş. :) Deneyin derim.

Kavalan Markasına da 50 TL'ye 10 TL kupon tanımlanmış yine Trendyol'da. Bu markayı da merak ediyorum. 50 TL'lik bir kupon verdiğinde bu markayı da alıp denemek isterim. Ama 10 TL kupon az geldi açıkçası.

Ben Edremit tipi zeytinlerden sıkılan yağı daha lezzetli bulduğumdan dikkatimi çekenler yukarıdakiler.

Trendyol'da Karaoğlanlı diye bir marka da 500 ml Erken Hasat Soğuk Sıkım yağın fiyatını 35 TL'ye düşmüş. Hem Erken Hasat hem de Soğuk Sıkım için çok iddialı fiyat. Sanırım trilye cinsi. Deneyen olduysa lezzeti hakkında bilgi almak isterim.

Sevgiler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gittimyedimdöndüm -- 6 Temmuz 2021; 14:22:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanbars

Hocam merhaba, bende mazınköy zeytinyağından aldım ama yakarlığı çok düşük geldi, yok gibi birşey. Siz yakarlığı yüksek deyince sırf meraktan almıştım.

Teneke üzerinde üretim ve son tüketim tarihi yazmıyor.

27 Nisan'da siparişi vermiştim ama tenekeyi bugün açıp şişelere doldurdum.

Salatalara dökmek ve çiğ olarak içmek için almıştım ama sanırım sadece sıcak yemeklerde kullanacağım.

Vallahi ben bu kadar yakar yağ daha önce tatmadım ,bilmiyorum neden ,sonradan başka bir marka aldım yine tanınmış ama yakarlik düşük lakin aroma biraz daha fazla

• 3 litrelik asılhan diye bir yağ aldım bakalım ,hepsi burada 95 TL gibi iyi bir rakama geldi

• arkadaşlar iyi akşamlar merak ettiğim bir konu vardı

yakın arkadaşımdan zeytinyağı almıştım kendi bahçelerinden güvendiğim birisi

yalnız yağ yemek yaparken ısındığında köpürüyor.

acaba bu olay doğal mıdır?

• Yemeksepeti uygulaması Banabide bugün seçili ürünlerde %60 indirim
    Yudum egemden 1 litre sızma 22.78₺!
    Komilide stok bitmiş
    Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.