Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ravanel , ravanel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.589
Cevap
720
Favori
886.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]
    Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

Fotoğraflarda gördüğünüz gibi benimde Edremit körfezinde zeytinliğim var her sene İstanbula işyerime getirip senede 500 600 lt satıyorum asit oranı 06 07 08 dizem yağlardır hepsini karıştırıp tenekelere doldurup satıyorum 5 Lt 180 TL’den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda28 -- 29 Kasım 2020; 4:30:51 >
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. Edremit hasat nasıl? Şu an trendyolda çekle çok uyguna geliyor? Fikirlerinize ihtiyacım var. İyi derseniz alacağım.

• ahcal06 kullanıcısına yanıt

merhaba hepsi hemen hemen aynı arada öyle büyük bi fark yok edremit aralarında en seyrek yakıcılığı az olandı

• Teşekkür ederim. Kuponla 85 e geliyor. Sanırım tercih edilebilir.

• Ülkemizde en az acılığı olup asit oranı az olan yağ kaz dağlrının eteğindeki edremit ayvalık yöresi yağlarıdır tadımı çok lezzetlidir özellikle ilk defa zeytinyağına başlıyacaklar için ilk tercih olmalıdır aromasından ötürü

Ben bu yağın gerçek bir zeytinyağı olduğunu düşünmüyorum

• boostr B kullanıcısına yanıt

Kullandınız mı hocam ?

• 3yuq kullanıcısına yanıt

Nerede hocam?

• 3yuq kullanıcısına yanıt

Bu nasıl bir önyargıdır. Doğru tekniklerle üretim yapıldı mı her zeytin türünden ve bölgeden çok iyi yağlar üretilebilir ve üretiliyor da. İzmir, Aydın, Manisada memecik, domat, trilye gibi zeytinler ile çok iyi yağlar üreten firmalarımız var biraz araştırın lütfen. Kaz dağları ve edremitin bu kadar öne çıkmasının tek sebebi pazarlama. Ha oralarda da çok iyi yağlar üreten köklü firmalarımız var tabi. Ayrıca bahsettiğiniz halil esenin sitesini inceledim ve daha en temel yanlışı yapmışlar, pet şişede zeytinyağı satıyorlar.

Ürünü aldım fakat böyle bir şüphem oldu. Bana karışımlı gibi geldi. Sonrasında tüketmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Fotoğraflarda gördüğünüz gibi benimde Edremit körfezinde zeytinliğim var her sene İstanbula işyerime getirip senede 500 600 lt satıyorum asit oranı 06 07 08 dizem yağlardır hepsini karıştırıp tenekelere doldurup satıyorum 5 Lt 180 TL’den

Rakam pahalı geldi hocam. Muhakkak çok emek vardır. Ona bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 1 Aralık 2020; 0:25:40 >

• erdenyavuz kullanıcısına yanıt

sızma zeytinyağının litresini kaçtan veriyorsunuz?

Selelik siyah zeyintinleriniz ne kadar, boyu 1 liraya göre nasıl?
  • forumix kullanıcısına yanıt
    1 litre olarak hiç vermedik litresi 34 tl ye denk geliyor. Bidonların hepsi 5 litrelik 170 tl.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    1 tl büyüklüğünde sayılır. Double olarak geçiyor. Büyük bidonlar 100 tl fiyatı var
    Ham zeytin satıyor musunuz?
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Ham siyah zeytin Migros’ta gördüm pazar günü 13 TL idi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

1 tl büyüklüğünde sayılır. Double olarak geçiyor. Büyük bidonlar 100 tl fiyatı var

Kac kg bidonlar

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    5 litre
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.