Şimdi Ara

Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.680
Cevap
362
Favori
125.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1106
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 362
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CSB yazmayan adam (224 mesaj) ozguruzden (149 mesaj) ali222 (126 mesaj) Askaparta (121 mesaj) Dilaraelmas (97 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2077 mesaj) Mobil (1946 mesaj) Tablet (95 mesaj) Mini (463 mesaj) Uygulama (545 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı
Giriş
    1058 Mesaj

denemelik 250gr gibi birşey yapmıyormusunuz

|
    |
    Neboland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen sene de buna benzer bi deneme yapmistim. Tenekeleme nedeniyle midir nedir bilmem. Küçük üreticiden aldığım yağlar daha keskin kokulu daha yakıcı Geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Osmaniye duzici karamiklar markasi erken hasat aldim 120tl ve gayet iyi arkadaslar firma sahibi durust birisi ve emekli ögretmen bizzat konustum ,mutevazi bir beyefendi ,bu fiyata piyasada riviera bile yok ,yagi da gayet guzel,hatay ,antep,civari yaglar ege yaglari ege gibi keskin degil lakin gayet güzel

|
    |

Hemen hemen aynı hocam tad olarak, palamidas biraz daha koyu yeşil asit oranı düsük oldugu icin belki de. İnciryanın 0.7 olanı aldım 139'du. Fiyat/performans ürünü bence. Hatta filtresiz alıcakdım asit oranı daha düsük muadillerine göre ucuzdu 169'du. Ama palamidas aldım denemek icin. O da güzel salatalar ve soguk yemekler icin aldım. Bir daha alırsam incirya filtresiz denemek istiyorum.

|
    |
    social kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar merhaba, bu işten hiç anlamayan biri olarak kahvaltıda ekmek banabileceğimiz, salatalarda kullanabileceğimiz fazla boğazı yakmayan (çocuğa da sevdirmek için) ne önerirsiniz ? almışken 5 litre almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oOoSöNMeZoOoO -- 24 Kasım 2020; 5:50:46 >

inciryanın filtresizlerinden kullandım, dolap donma testi biraz daha geç oluyor. Şöyle anlatayım, teyzemden 1 lt zeytinyagı aldım, kucuk bir bahçesi var anca kendine yetecek kadar yag çıkartıyor. O yag ile aynı anda dolaba aynı ölçüde koydum, o yag full taş gibi dondugunda hala incirya akışkan ve yarı donuk pozisyondaydı. Ben tam katkısız oldugunu düşünmüyorum.

HB de orfion 161tl satıştaydı ondan aldım, daha öncede kullanmış ve memnun kalmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 24 Kasım 2020; 12:2:22 >
    |
    |
    Weezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Donma testi bir anlam ifade etmiyor, bunu burada da kaç kere söylediler. Hem de direk zeytinyağının donma derecesiyle aynı yağlar var, adam niye uğraşsın onu katar daha da anlayamazsın mümkün değil. Mesela kanola, pamuk. Bunlar çok ucuz. Yani direk zyağıyla aynı donuyor.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/zeytinyaginda-hileyi-anlamanin-tuyolari-20295122

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 24 Kasım 2020; 12:42:4 >
    |
    |
    social kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Arkadaşlar metro kampanyası ile ilgili mesaj atan oldu buraya görsellerini bırakıyorum

|
    |

• Çavuş
    74 Mesaj

Sıcak fırsat mıdır emin değilim ancak Kırlangıç 2 lt Soğuk sıkım 43 Tlye düşmüş. Piyasa fiyatının altında görünüyor.

https://www.hepsiburada.com/kirlangic-zeytinyagi-soguk-sikim-naturel-birinci-2-lt-p-HBV00000YRANY?magaza=Hepsiburada

Ürün natürel birinci 0,8 - 2 asit arasında. Bence fiyatı normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 25 Kasım 2020; 11:2:31 >
    |
    |
    agra3000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Neboland

Bu mesaj silindi.

Markasız açık ürün sanırım. Bu rakamlara markalı ambalajlı ürün alabiliyoruz. Fabrika nerede? Soğuk sıkım mı? Rapor var mı?

|
    |

Arkadaşlar komili ve orfion tadımlık almaya karar verdim ancak indirimdeyken birinden fazla almayı düşünüyorum sizce hangisini daha fazla almak mantıklı

Orfion alın, Komili kıyaslanmaz bile.
    |
    |
    Overdue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    30 Mesaj

orfion>palamidas>incirya

kullandıklarım arasında palamidas ve incirya fena değil ama orfion ikisine göre bir adım önde balıkesir ayvalık farkını hissettiriyor.

Orijinalden alıntı: boostr

Ürün natürel birinci 0,8 - 2 asit arasında. Bence fiyatı normal.

İki gün akşam 29.90 dan satmıştı. Birinci yağlar Riveraya tercih edilmelidir ama sızmanın yerine asla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ÇOBANÖZ taş baskı naturel sızma. Alışveriş sitelerinde bulunmaz. Kendi internet alışveriş sitesi var. Yıllardır yağı Havran'daki mağazasından alırım. Güvendiğim bir işletme. Normal sızma yağı dahi çok güzel. Tavsiye ederim.

|
    |
    oOoSöNMeZoOoO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir de Zeytinli Köyü Edremit te Halil ESEN var. Halil ESEN in de kendi internet satış sitesi var. Bu da güvenilir bir işletmedir. Ürünleri kalitelidir.

Etrafımda çok görüyorum, tavsiye ediyorsunuz o zaman.
    |
    |
    odakodak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6105 Mesaj

matematık terk sanırım :)

tanesi 40 civariydi.

2.si 20 tl

total de litresi 60 a gelir..

|
    |
    boostr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

3 yağıda denemiş birisi olarak bu siralamaya bende katılıyorum. Ancak aralarında çok uçurum fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzales20 -- 26 Kasım 2020; 9:24:14 >
    |
    |
    beni7bitirdii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,922
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.