Şimdi Ara

Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: root16 , usturublu , yigitmete Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
4.770
Cevap
366
Favori
135.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1122
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 366
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CSB yazmayan adam (227 mesaj) ozguruzden (149 mesaj) Askaparta (128 mesaj) ali222 (127 mesaj) Dilaraelmas (98 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2125 mesaj) Mobil (1993 mesaj) Tablet (95 mesaj) Mini (468 mesaj) Uygulama (545 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı
Giriş
    0 Mesaj

@Zampara1234

Hocam öncelikle bu işi bu kadar basite indirgemeniz veya markette satılan yağdan yola çıkarak düz mantıkla tüm bilim dünyasını alt üst etmenizin önünde saygıyla eğilmekten başka birşey yapamıyorum, çünkü bu konuda hiçbir bilginiz olmadan bu tartışmaya girersem mahalle kavgasına dönecek iş...

Şeffaf şişenin de eksilerini yazdıgım halde oraya hiç cevap yazmayıp gülmekle seviyesizce bir tartışma ortamı yaratmanın hoş olmadığı düşüncesindeyim.

Aslında sizin gülme cevabına yazacak o kadar çok şeyim var ki, biz onları yazdığımızda direk uslupla eleştiriliyoruz ama sizin bu cevabınıza ne yazık ki kimse bişey diyemiyor. neyse uzatmıyacağım...

Çok basit bir örnek daha vereceğim;

Tüm uluslararası yarışmalarda tadımla mavi renkli küçük bardaklar ile yapılır, bu da tadımcının ürünün rengine göre aklında önyargı oluşmaması içindir...

Buradan yola çıkarak rengin kalite kriteri olup olmadığına siz karar verebilirsiniz diye düşünüyorum.

Foruma tekrar geri dönmeyi düşünmüştüm ama yine forumda verdiğimiz cevaplar geçmişte yoneticiler tarafından silinmekteydi, şimdi de kullanıcılar tarafından düzgün bir uslup ve seviyeli bir tartışma ortamı oluşamadığından burada olmanın kimseye bir fayda olmadığı düşüncesindeyim.

Aklınızdaki tüm soru ve yardım talepleriniz kurumsal iletişim maillerimiz ve whatsapp hattından yazmaya devam edebilirsiniz, son mesajımı burada sonlandırıyorum

Saygılar

• Er
    0 Mesaj

Benim alıntı yaptığım mesajda cam şişeden bahsederken bu mesajınızda birden bire plastik şişeden bahsediyorsunuz. Elbette plastik şişe ister şeffaf ister renkli olsun zeytinyağı için kesinlikle uygun değildir kimsenin plastik şişeyi savunduğu yok. Doğru olan koyu renkli cam şişe veya uygun tenekelerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zampara1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1158 Mesaj

Hocam özür dilerim. Güldüğüm için beni bağışlayın. Ama biz burada zaten marketlerdeki şişelerden bahsediyorduk. Önceki mesajları okumadınız sanırım..!

Siz UV filtreli şişelerden bahsedince, gerçek anlamda ben sizin mesajınızı okurken de güldüm. Sesli güldüm, yalan söylemeyeceğim.

Ve bizim aklımızla dalga geçtiğinizi düşündüm. Halen de öyle düşünüyorum..!

Efendim şeffaf şişenin eksilerini de yazdığınız halde oraya cevap vermemişim. Hemen veriyorum.

Ne demişsiniz:

1) şeffaf olduğu için sera etkisi yapıp sıcaklığı yükseltmesi

2) güneş ışığını tamamiyle içine alması

Aslında bunlara cevap verdim. Şişe şeffaf ise sera etkisi yapıyor ama renkli ise sera etkisi yapmıyor mu? Buna bilimsel bir kanıt verin burada, tamam diyeceğim ve tüm yazdıklarım için özür dileyip üyeliğimi de iptal ettireceğim. Açık net yazıyorum.

Öyle bir şey yok, siz şişeyi %15‐20 boyadınız diye güneş ışığını içine girmiyor zannediyor olabilirsiniz. Burada yanlış düşündüğünüzü de size ben söylüyorum işte.

2.şık da aynı şekilde, güneş ışığını biri %100 alıyorsa diğeri %80 alıyor. Kesinlikle bu şişeler güneşten koruma amaçlı yapılmış değildir..!

Ne güzel söylemişsiniz, yarışmalarda kullanıcılar zeytin yağının renginden etkilenmesin diye mavi bardaklarda tadıyormuş.

İşte benim de istediğim bu. Alacağım zeytinyağı nın rengini bilmek, görmek en doğal hakkım değil mi?

Bu sayede bir kez daha emin oldum. Şişelerin boyanma sebebi tüketici rengini görerek seçim yapmasın. Tıpkı mavi bardak örneğinde olduğu gibi..

|
    |
    palamidastr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1158 Mesaj

Nerede cam şişeden bahsetmişim..? Alıntıla da görelim. Ben şu konuya girdiğimden beri 7-9-12 liraya migrosun verdiği yağlardan alıyorduk diye giriş yaptım.

Eskiden o şişeler şeffaftı, içindeki yağın rengini görerek alıyorduk yazdım.

Şişeleri boyama amacı belli. Neden uzatıyorsunuz. UV koruyuculu zeytin yağı şişesi mi olur azıcık mantık yürütün lütfen rica ediyorum

Sonra gülünce, neden güldün oluyor. Üslûp oluyor. Güldürmeyin arkadaşım kendinize.

|
    |
    sansar64 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Hey gidi zamaninda mentese somlar nova veralar özemler havada uçusurdu simdi esameleri okunmuyor pahaliliktan:) felole varsi gecen yil uygundu bi sene ucurmus o da fiyati ..bu gidisle zeytinyagi zengin yagi olacak

|
    |
  • Yarbay
    4483 Mesaj

Yalnız o camları genelde boyayla değil içine bazı metaller katarak yapıyorlar. Genelde demir, mangan kullanıyorlar eritirken. Ve de uv almıyor olabilir hakkatten. Özellikle amber renkli cam uv yi azaltır.

|
    |
    Zampara1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,
    Birkaç gündür yağ bakıyordum, bugün itibariyle trendyolda Felole erken hasat 169.99 a inmiş, çekle daha da uyguna geldi sipariş geçtim.

https://m.trendyol.com/felole/erken-hasat-soguk-sikim-5-lt-felole-naturel-sizma-zeytinyagi-p-33745137

• Onbaşı
    24 Mesaj

siz bilirsiniz ama ben siyah kutulu palamidası daha çok beğendim. hem asit oranı da daha düşük

|
    |
    psycho81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Samedsss71

Gecen gün hasya 5lt 105 tl idi kuponla 65 tlcye geldi nasil bir yağdır? Olumlu yorum cok ama olumsuz da yorumlar trendyolda?

• Teğmen
    164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dashwood

siz bilirsiniz ama ben siyah kutulu palamidası daha çok beğendim. hem asit oranı da daha düşük

tavsiyeniz için sağolun aldım artık, erken hasat bir de fiyat daha uygun olunca felole tercih ettim, palamidas siyah da aklımda bir sonraki tercihim de o olacak muhtemelen

|
    |
  • Yarbay
    2713 Mesaj

SY11 indirim kodunu hatırlatalım arkadaşlar. Özem, Nova Vera, Ethem Bey, Zeytinseli ve Tuay. Yüzde 15-25 arası indirim. Her ürün uyguna gelmiyor tabi ama almak isteyenler olabilir.

• Teğmen
    176 Mesaj

Palamidasın ki renk olarak yeşil midir ? Ben Felole aldım. O yeşildi tadını da beğendim. Orfionda aldım o da güzeldi. Bunlar Erken hasat Ürünler tabi.

Palamidas almayı da düşünüyorum. Rengi ve tadı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 22 Kasım 2020; 13:52:11 >
    |
    |
    dashwood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2586 Mesaj
    Geçen hafta Felole erken hasat alacakdım. Fiyatlar yükselmişti. Hatta şimdi baktım erken hasat 199 diyor kendi sitesinde. Trendyol da şu anda daha uygun sanırım. İncirya natural sızma aldım kokusu ve rengi harika fiyatı da uygun. Bir de ilk defa palamidas meşhur siyah tenekeyi aldım. O da hoşuma gitti.

• Yarbay
    2007 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

SY11 indirim kodunu hatırlatalım arkadaşlar. Özem, Nova Vera, Ethem Bey, Zeytinseli ve Tuay. Yüzde 15-25 arası indirim. Her ürün uyguna gelmiyor tabi ama almak isteyenler olabilir.

Hangi sitede oluyor indirim

• Yarbay
    2713 Mesaj

Sağlıklı yaşıyoruz platformunu aratın, göreceksiniz. Benim yazdığım zeytinyağı firmaları, başka firmalar da var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yaki83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Palamidasın ki renk olarak yeşil midir ? Ben Felole aldım. O yeşildi tadını da beğendim. Orfionda aldım o da güzeldi. Bunlar Erken hasat Ürünler tabi.

Palamidas almayı da düşünüyorum. Rengi ve tadı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

rengi yeşil, tadından zeytini alabiliyorsunuz. orfiondan sonra en çok bunu beğendim

|
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Metro Grosslarda Nova Vera almak isteyen olursa ikincisi %50 indirimli Ürünler geçen yılın. 40 TL altına geliyor.

• Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Metro Grosslarda Nova Vera almak isteyen olursa ikincisi %50 indirimli Ürünler geçen yılın. 40 TL altına geliyor.
    Yani iki tane alınca kac litresi kac liraya geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    176 Mesaj

iki tane aldığınızda litresi 36 TL civarı oluyor.

|
    |
    FixXxeR06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Geçen hafta Felole erken hasat alacakdım. Fiyatlar yükselmişti. Hatta şimdi baktım erken hasat 199 diyor kendi sitesinde. Trendyol da şu anda daha uygun sanırım. İncirya natural sızma aldım kokusu ve rengi harika fiyatı da uygun. Bir de ilk defa palamidas meşhur siyah tenekeyi aldım. O da hoşuma gitti.

incirya ve palamidas arasında hangisini daha çok begeniyorsunuz, ben incirya kullandım ama palamidas almak istiyorum. Siyah tenekeler oldukça pahallı

Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.