Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Angelica Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.596
Cevap
721
Favori
887.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayım azaldı. En son incirya özel seri almıştım. Beğendim. Bu sefer de felole alayım diyorum. Kıyas yapacak olan var mı? Ha bu arada fiyatlar artmış sanki? Yoksa bana mı öyle geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

5 litre Komili ege sızma zeytinyağı migrosta 115 lira. Tadindan memnun olan var mı fiyat uygun gibi duruyor.
    Ben hep bunu aliyorum gayet guzel alayim yarin 23 liraya geliyor litresi tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aynı markanın "Riviera" olanından almıştım, zeytinyağı ile pek alakası yoktu ama bunun tadı nasıl sadece salatalarda kullanmayı düşünüyorum, zeytinyağı tadı, çok hafif kokusu var mı yani sizce, cevap için simdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fabrikasyon sızmalarda; nefaset, meyvesilik, acılık, yakıcılık, rahiya gibi kendine özgü kokuları yoğun hissedemezsiniz, duyusal özelliker yok denecek kadar azdır. Butik markaların olgun hasat ürünleri daha başarılı bu tarz konularda. Tavsiye isterseniz; Alhatoğlu Bestoil naturel sızmayı deneyebilirsiniz başlangıç olarak. Felole olgun hasattan birkaç tık daha keskin kokuya sahip ve daha aromatik. Domates ve çimen kokuları baskın olmakla birlikte, burukluğu ve boğazda bıraktığı hafif yakıcılığı ile salata ve soğuk mezeler için de tercih edilebilir kıvamda. Kendi sitelerinde 120 TL fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 12 Haziran 2020; 15:14:55 >
  • Tam aradığım uzman yorumu :) Teşekkürler hocam, bu tarz ürünlerde fiyatlar uçuk olur zannediyordum ancak o civarlardaysa onlardan almak daha mantıklı gibi duruyor çok sağolun.
    Edit : Fellollenin tadı mi daha yoğun acaba? Çok öyle ağır olmasına da gerek yok orta kıvam bir yağ arıyordum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 12 Haziran 2020; 14:42:6 >
  • Tarım bakanlığı yeni taklit ve tağşiş listesi yayınlamış. Zeytinyağı kısmına bir göz gezdirdim özelikle topçuoğlu adlı bir firmanın birçok markasında hile tespit edilmiş. N11 de satılan bu yağ da onlardan biri (https://m.n11.com/ege-koy-naturel-sizma-zeytinyagi-teneke-5-l-P391058741)
    Özelikle sanal pazaryerlerinden uygun fiyatlı görünen yağları almadan önce bu listelere bakmakta yarar var. Özellikle zeytinyağında hile çok yaygın.

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, siz de sağ olun. Sadece tecrübe ettiğim ürünü yorumlamaya çalıştım naçizane, uzman değilim. Bu arada yüksek fiyattan satılanlar genelde erken hasat butik üretim yağlardır. Pahalı olanlar çoğunlukta olsa da makul düzeyli etikete sahip erken hasat ürünler de mevcut.

• quote:

5 litre Komili ege sızma zeytinyağı migrosta 115 lira. Tadindan memnun olan var mı fiyat uygun gibi duruyor.
    Yemeklerde filan gidebilir anca, salatalarda eh işte. O fiyat aralığında daha iyileri var. Palamidas var 199 tl ye mesela o güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 12 Haziran 2020; 16:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Yemeklerde filan gidebilir anca, salatalarda eh işte. O fiyat aralığında daha iyileri var. Palamidas var 199 tl ye mesela o güzel.

Alıntıları Göster
    https://shop.palamidas.com/soguk-sikim-ozel-harman-5-l-tnk-naturel-sizma-zeytinyagi-urun1.html

bunu önerirsiniz o zaman

ancak firma sorulara vs cevap vermiyor diyorlar iletişim sakat deniyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 12 Haziran 2020; 19:12:26 >

• quote:

Hocam ben aynı markanın "Riviera" olanından almıştım, zeytinyağı ile pek alakası yoktu ama bunun tadı nasıl sadece salatalarda kullanmayı düşünüyorum, zeytinyağı tadı, çok hafif kokusu var mı yani sizce, cevap için simdiden teşekkürler
    Aynen ekmege banarakta yiyoruz akdeniz olani kotu ama ege olani basarili kokusu tadi zeytin tadi geliyor ayrica migros mobil uygulamada 75/15 tl money gelmis anneme onunla alinca 20 liraya gelicek litresi komili icin gayet basarili

• quote:

Orijinalden alıntı: dazed

https://shop.palamidas.com/soguk-sikim-ozel-harman-5-l-tnk-naturel-sizma-zeytinyagi-urun1.html

bunu önerirsiniz o zaman

ancak firma sorulara vs cevap vermiyor diyorlar iletişim sakat deniyor:)

Alıntıları Göster
    Ben pazar sipariş verdim hala kargoya verilecek. Kargo firmalarının yoğunluğundan olduğunu söyledi ama bir hafta çok uzun.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Onu da önerilere ekliyorum hocam teşekkürler

• Salatalarda kullanmak için palamidas'ın hangi tenekesini almamı önerirsiniz. Eskiden Koyu yeşil teneke almıştım memnun kalmıştım. Şimdi ise tenekelerin rengi değişmiş.

Siyah ve beyaz olarak. Ayrıca koyu yeşil teneke olanı hangisi bilgisi olan varmıdır?
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Koyu yeşil olan pahalı olandı. Hangisi pahalıya o eski yeşil renge tekabül eder hocam

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Siyah olandan verdim siparisi tsk ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Yayım azaldı. En son incirya özel seri almıştım. Beğendim. Bu sefer de felole alayım diyorum. Kıyas yapacak olan var mı? Ha bu arada fiyatlar artmış sanki? Yoksa bana mı öyle geldi
    Benzer kalite. İkisi de Akhisar. Ancak incirya filtresiz. Tenekenin dibi bulanık oluyor.

• quote:

Tam aradığım uzman yorumu :) Teşekkürler hocam, bu tarz ürünlerde fiyatlar uçuk olur zannediyordum ancak o civarlardaysa onlardan almak daha mantıklı gibi duruyor çok sağolun.
    Edit : Fellollenin tadı mi daha yoğun acaba? Çok öyle ağır olmasına da gerek yok orta kıvam bir yağ arıyordum bende
    Çok yoğun değil.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    O zaman hangisi ucuzsa onu alalım. Bu arada filtresizle ilgili bir yorum okumuştum sanki. Kısa sürede tuketmediginde sorun mu oluyormuş ne? Aromatik olacaksa tabi ki tercihim filtresiz. Ancak sorun olacaksa almamak daha mantikli

• 5-6 ay kadar önce The Mill sızma almıştım şişede..hatta burda çoğu kişide almıştı o dönem,neyse son iki şişeye yeni başladık ancak yağ inanılmaz kokuyor ve ağır geliyor şu an,hatta o ilk şişelerde ki yağla alakası bile yok,nolduysa anlamadım ki serin yerde bekledi hepte.. acaba filtresiz yağlar durdukça bozulur deniliyor ya ondan mı böyle olmuştur?

• http://www.evooworldranking.org/_EN/pais_oil.php?pais=Turkey

Şöyle bir derecelendirme sitesi var. Ne kadar güvenilir bilemiyorum. Bilen arkadaşlar incelesin

İşe yarar bir derecelendirme ise ilk mesaja veya tavsiyelere vs eklenebilir

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.