Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ririii , ririii , sprtks47 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Bir ara Verde yağa ürettiriyordu galiba. O yüzden aklımda kalmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 15 Mayıs 2020; 17:50:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada kampanya yapan üreticiden Felole erken hasat zeytinyagi aldim memnun kaldım paketlemesi de tadı da çok güzel:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zeytin soran arkadaşa tavsiye ettim
    Zeytinyağı konusu Bursa yöresi diğer yörelerden farklı tabiki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nesliihan

Burada kampanya yapan üreticiden Felole erken hasat zeytinyagi aldim memnun kaldım paketlemesi de tadı da çok güzel:)
    geçen cuma sipariş ettim hala kargolamadılar böyle giderse bayram sonrasına kalacak. Sizi de beklettiler mi?

• merhabalar, soğuk sıkım zeytinyağı arıyoruz marka olarak çok bir bilgimiz yok ama güncel olarak güvenilir ve kaliteli marka nedir acaba? şuan için;
    Soğuk sıkım zeytinyağı ve naturel zeytinyağı almak istiyorum güvenilir site tavsiyeniz varmı acaba ve hangi markalar kalitelidir acava

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    merhabalar, hep marketlerden vs aldık şimdiye kadar artık iyi markalar kullanmak istiyoruz. burdaki markalar hakkında pek bilgimiz yok sizce bu marka nasıl acaba kullanıyormusunuz?

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    merhabalar, siz zeytinyagı markalarını biliyorsunuz sanırım ☺️ bu markaları yeni görmüş birisine hangi markayı tavsiye edersiniz acaba? soğuk sıkım ve naturel zeytin yağı için önerdiğiniz marka hangisi acaba ☺️

• Seddul kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim kargom hemen geldi 4 mayista sipariş edip 3-4 gün içerisinde aldım diye hatırlıyorum belki yoğunluk vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesliihan

Merhaba benim kargom hemen geldi 4 mayista sipariş edip 3-4 gün içerisinde aldım diye hatırlıyorum belki yoğunluk vardir
    Evet sokağa çıkma yasağı ile ilgiliymiş

• anil0640 A kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/sizma-zeytinyagi-hakkinda--61100154-564#143550081
    Hocam bu konuda çokça tavsiye veriyor iyi bilen arkadaşlar.
    Çok fazla bilgili sayılmam ama benim denediklerim içinde novavera hayat ve memecik en iyilerdi. Bütçenize uygunsa Novavera tercih edebilirsiniz, ay sonuna kadar da yüzde 20 indirim var sağlıklı yaşıyoruz sayfasında.

• Ayaz,Ayvalık,Edremit marka yağlar var n11 de bunlar nasıl acaba kullanan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

merhabalar, siz zeytinyagı markalarını biliyorsunuz sanırım ☺️ bu markaları yeni görmüş birisine hangi markayı tavsiye edersiniz acaba? soğuk sıkım ve naturel zeytin yağı için önerdiğiniz marka hangisi acaba ☺️
    hocam en çok satılan markalar bunlar.bende hiçbirini kullanmadığım için tavsiye istemiştim
  • anil0640 A kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdaydım. araştırmalar sonucu incirya ve orfion denedim.

incirya çok farklı gelmedi açıkçası.

inciryadan hemen sonra orfion yeni sezon olgun hasat aldım. bu yağ çok hoşuma gitti. Eşim de çok beğendi.

belki daha iyi yağlar vardır bilemiyorum.

orfion az kaldı. bitmeden yeniden orfion siparişi vereceğim.
    bu sefer "ORFİON ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI - 5LT" alacağım.
  • streetw1se S kullanıcısına yanıt
    N11'de birisi sormuş, işletme kayıt numaramız TR-45-026224 şeklinde cevap vermişler.
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/5-lt-tahiroglu-zeytinyagi-hediyeli-ozel-kampanya-P402347211

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burayı uzun yıllardır takip ediyorum. Hep farklı yağlar denemek istiyorum sonra gidip yine Orfion alıyorum. Dün 5 kg olgun 2 kg erken hasat yağını “iyisinibil” koduyla 215 e aldım.

Geçen yıl tatilde kaz dağları civarındaydım o temiz havadan güzel yağ çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: atommühendisi

Burayı uzun yıllardır takip ediyorum. Hep farklı yağlar denemek istiyorum sonra gidip yine Orfion alıyorum. Dün 5 kg olgun 2 kg erken hasat yağını “iyisinibil” koduyla 215 e aldım.

Geçen yıl tatilde kaz dağları civarındaydım o temiz havadan güzel yağ çıkar
    Bu kod orfionun sitesinde mi geçerli acaba?

• AnsenAnsen A kullanıcısına yanıt
    evet hocam
  • Bonus GGidiyor da 100 e 20 bonus veriyor. Zeytinyağı için değerlendirilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Bonus GGidiyor da 100 e 20 bonus veriyor. Zeytinyağı için değerlendirilebilir.
    Herhangi bir katılım şartı var mı? Sitede göremedim.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.