Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: batdunyabat , batdunyabat Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.595
Cevap
721
Favori
887.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KAVLAK firmasının tasarımını taklik eden firma bu. Birebir kopyala yapıştır yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 10 Mayıs 2020; 12:55:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• root16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu bi sıkıntı evet. Yorumları çok iyi filan olunca merak ettim.
  • Özemden kampanya bekleyenlerin gözleri yaşlı.
    Anneler gününde her üründe yüzde elli görmüş bu gözler şimdi içinde toplam 750 ml zeytinyağı olan paketi 112’ye görünce herhalde bir faltaşılandı.
    E tabi Yarım kilo zeytin ve biraz kuru üzüm, 100’er gram sabun ve bir 500 ml sirke de koymuşlar.

Yahu zaten on güne yüzde yirmi beş indirimin olacak bari o kodları da aktive edeydin de adam gibi bir paket yapaydık.

Neyyyyyyyyyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 10 Mayıs 2020; 20:9:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Özemden kampanya bekleyenlerin gözleri yaşlı.
    Anneler gününde her üründe yüzde elli görmüş bu gözler şimdi içinde toplam 750 ml zeytinyağı olan paketi 112’ye görünce herhalde bir faltaşılandı.
    E tabi Yarım kilo zeytin ve biraz kuru üzüm, 100’er gram sabun ve bir 500 ml sirke de koymuşlar.

Yahu zaten on güne yüzde yirmi beş indirimin olacak bari o kodları da aktive edeydin de adam gibi bir paket yapaydık.

Neyyyyyyyyyse.
    Ozemin kar marjini çok sisirdigini ve o kadar da iyi olmadığını düşünüyorum. Hani 50-60 tl ye kadar çıkabilir ama 100 tl de çok abartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 10 Mayıs 2020; 21:1:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Migros’ta Madra natural sızma zeytinyağı 21 TL litresi. Fiyatı epey uygun bence.
    Bildiğim kadarıyla köklü bir firma fakat hiç kullanmadım, bilen var mıdır alınır mı ?
    Ben 2lt bitirdim ama basarili diyemem

Migrosta 2lt komili sizma 42.90tl gozukuyor. Daha iyi bir tercih olacaktir

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Ben beğeniyorum fakat denk yağlarının (bildiğimiz olgun hasat ve erken hasat) Hilmi Yıldırım veya Orfion’dan daha pahalı olmasını gayet anlamsız buluyorum.
    Her ayın belli günleri yüzde yirmibeş indirim tuhaflığı da nereden çıktıysa artık, normal günlerde aşırı şişik fiyatlarla ne yapmak ve nereye varmak istemektedirler onu da anlamlandıramıyorum.

Yukarıda indirim bekleyenler gözleri yaşlı derken kendimden de bahsediyordum. Valla ben o paketi aldım hanım istedi diye de normalde almamak lazım. Nerede eski Özem yav. Neyse eski Türkiye’de kaldı deyip geçelim.

• dün şokta gördüm fotoğrafını da çektim hatta, 5 litre lio sızma zeytinyağı 89,90 TL, orta reyona koymuşlar yeni gelmiş sanırım daha önce görmemiştim , işine yarayan olursa cepteşok uygulamasından yakınlarındaki şoklarda stok varsa bakıp değerlerdirebilir, iyiydi kötüydü bilemeyeceğim değerlendirip işinize yarıyorsa alabilirsiniz yoksa dewamke

• orfion sitesindeki

Özel Seri – Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı – 5lt 194,95 TL
    https://www.orfion.com.tr/magaza/ozel-seri-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5lt/

ile gittigidiyordaki

ORFİON ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI - 5LT - 199 TL
    https://www.gittigidiyor.com/supermarket/orfion-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5lt_pdp_494320189

aynı ürünler mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BennyGood -- 11 Mayıs 2020; 0:17:10 >

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bahsettiğim ürünü öneren olmayınca tariş aldım 2lt 48,90 TL.
    Komili de güzel ürün biraz da ondan alırız olmazsa.

• Felole almıştım kendi sitesinden. 5 litre 115 tl. Akhisar yağı olmasina rağmen Ayvalık zeytinyağı havası var. Beğendim, benim damak tadima uygun yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 11 Mayıs 2020; 1:30:13 >
  • Zeytin Denizi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/zeytin-denizi-naturel-sizma-zeytinyagi-teneke-5-l-P395709673

103 TL

Nasıldır arkadaşlar bu?
  • metal.lurgist M kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun ayçiçek yağından farkı yok, ben aldım iade ettim kullandıktan sonra miğrosa

• metal.lurgist M kullanıcısına yanıt
    Riviera yağ hocam bu sitede bunu pek tavsiye etmiyorlar o yüzden fiyatı hep ucuz..
  • Kavlak ürünlerinde kalite nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: BennyGood

orfion sitesindeki

Özel Seri – Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı – 5lt 194,95 TL
    https://www.orfion.com.tr/magaza/ozel-seri-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5lt/

ile gittigidiyordaki

ORFİON ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI - 5LT - 199 TL
    https://www.gittigidiyor.com/supermarket/orfion-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5lt_pdp_494320189

aynı ürünler mi acaba?
    Merhabalar, evet aynı ürünlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alperen1668

Kavlak ürünlerinde kalite nasıl
    2 sene önce almıştım. Pek beğenmedim. Aroma ve yakıcılık pek yoktu. Taş baskı vurgusu çok yapıyorlar ve fiyatı önce çok şişirip sonra indirim yapıyorlar ama indirimli dedikleri fiyat, normal piyasa fiyatları bana göre. Tabi takdir sizin.

Zeytinleri ise nefis ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 14 Mayıs 2020; 20:20:10 >
  • Merhabalar, asa güven zeytin yağları hakkında bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

dün şokta gördüm fotoğrafını da çektim hatta, 5 litre lio sızma zeytinyağı 89,90 TL, orta reyona koymuşlar yeni gelmiş sanırım daha önce görmemiştim , işine yarayan olursa cepteşok uygulamasından yakınlarındaki şoklarda stok varsa bakıp değerlerdirebilir, iyiydi kötüydü bilemeyeceğim değerlendirip işinize yarıyorsa alabilirsiniz yoksa dewamke

Üretici firma iki defa (belki de daha fazla) tağşiş listesindeydi. Yanlışım varsa düzeltiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Üretici firma iki defa (belki de daha fazla) tağşiş listesindeydi. Yanlışım varsa düzeltiniz

Alıntıları Göster
    İzmir Ege yağ üretiyor galiba bunları. Onda da öyle bir şey görmemiştim ben geçen senelerde hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.