Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: batdunyabat Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.594
Cevap
721
Favori
887.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furky34

Bu mesaj silindi.
    avilo veya incirya erken hasat tukettiniz mi? evet ise kiyas yapabilme şansınız varmidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam ikisinin de erken hasatlarını denemedim. Ancak Palamidas yeşil tenekeden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Sadece edremitten sıkılmış yazıyor, bir de filtresiz ve güzel kokulu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furky34 F kullanıcısına yanıt
    ----------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 5 Nisan 2020; 20:43:4 >
  • Tahiroğlu bu marka yağı bilen duyan varmıdır dostlar fiyat uygun gibi 5 litre 89 tl
    https://www.hepsiburada.com/tahiroglu-naturel-sizma-zeytinyagi-5-l-p-HBV00000QAWF4?magaza=Tahiro%C4%9Flu%20Zeytinya%C4%9F%C4%B1
  • furky34 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben Dilara Elmas. İncirya firmasının sahibiyim. Sizi uzun süredir takip ediyorum. Daha önce bizim yağımız ve başka marka yağlarla ilgili olumsuz yorum yapıp, bir tane markayı övmüştünüz. Sonra size mesaj attım, yardımcı olmak adına, dönüş yapmadınız. Ve daha önce bizim markamızı denediginizi söylemiştiniz, şimdi de denemedim diyorsunuz.. Sahte hesap açıp yorum yapabilirsiniz. Bir markayı da önerebilirsiniz. Ancak ürün satın almadan , kullanmadan sırf bir markanın reklamını yapmak için, diger firmalari eleştiremezsiniz...

Umarım yönetici arkadaşlar takip ediyordur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Dilara Hanım merhaba. Daha önce sizin yağınızı kötülemedim; bir arkadaş hangisi daha iyi diye sormuş; ona cevaben şu yağ şu yağdan daha iyi yazmıştım ki bu forum bunun için var. Klasik sızmanızı denedim, bunu yine söylüyorum satın almadım ancak denedim. Beyefendi bana erken hasat inciryayı denediniz mi diye sormuş o yüzden denemedim dedim. Kötü yorum yapma niyetim olsa heralde burda da denedim çok kötüydü derdim.

Başka firmaları yerip bir markayı da övmüyorum. İstanbulda yaşayan bir akhisarlıyım. Damak tadıma daha iyi geldiği için ve de ürünlerine güvendiğim için Palamidas ve Felole markalarını tavsiye ediyorum eşe dosta. Tıpkı diğer birkaç firmayı övdüğüm gibi.

Benimle derdinizi anlayamadım; burada pek çok firmaya zayıf; bozmuş diyen bir sürü insan var bu yergi ve övgüleri kabullenip daha iyisini üretmek adına fırsat olarak görmeli üreticiler. Umarım ikna olmuşsunuzdur.

• Merhabalar, uzun süredir kampanya yapmamız konusunda bir talep oluşmuştu, dün geceden itibaren sitemizde kampanyaya girmiş bulunuyoruz. Bu kampanyada amacımız kar etmek değil, daha fazla kişiye ulaşabilmek. Dener ve değerli yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Sitemize ve fiyatlarımıza yönelik eleştiri getiren ve bu konuda kendimizi geliştirmemizi sağlayan tüm zeytinyağı dostlarına da teşekkür ediyoruz.

Donanımhaber forumda açtığımız sıcak fırsatlar konu linki de aşağıdadır:

https://forum.donanimhaber.com/felole-markali-zeytin-ve-zeytinyaginda-indirimli-firsatlar--142703028

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 4 Nisan 2020; 23:15:26 >

• Fiyat performans acisindan en begendigim yaglardan biri korudag harvenaydi ancak sanalmarketi kapatmis virus nedeni ile. Korudag ,adaliefe ,koklu , nova vera gibi yaglar ile kiyaslandiginda felole nasildir kullanan arkadaslar bilgi verebilir mi?

• bizzat kullananlardan kıyaslama istiyoruz arkadaşlar .125 lira civarı olarak

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/soguk-sikim-5-lt-felole-naturel-sizma-zeytinyagi_pdp_524557383

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/2019-2020-yeni-sezon-incirya-ilk-hasat-sizma-zeytinyagi_pdp_493611765 inciryanın en pahalı serisi 0,3 asit dikkat

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/yeni-hasat-5-lt-avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi_pdp_539349635

ben hangisi fiyat bakımından iyi ise onu alıyorum veraolive markasını yemeklerde kullanıyorum.incirya ve avilo daha kaliteli ve salatalarda tüketiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 5 Nisan 2020; 21:6:46 >

• senelerdir komili ege sızma alırım evdede 15 lt felan vardır
    denk geldi
    incirya
    ve
    palamidas yağ aldım

inciryayı denemedim ama palamidas ı açığ kullanmaya başladım buram buram zeytinyağı öyle böyle değil
    bu komili kristal felan hikaye ve biraz ağır ilk defa zeytinyağı ağır geliiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

bizzat kullananlardan kıyaslama istiyoruz arkadaşlar .125 lira civarı olarak

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/soguk-sikim-5-lt-felole-naturel-sizma-zeytinyagi_pdp_524557383

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/2019-2020-yeni-sezon-incirya-ilk-hasat-sizma-zeytinyagi_pdp_493611765 inciryanın en pahalı serisi 0,3 asit dikkat

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/yeni-hasat-5-lt-avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi_pdp_539349635

ben hangisi fiyat bakımından iyi ise onu alıyorum veraolive markasını yemeklerde kullanıyorum.incirya ve avilo daha kaliteli ve salatalarda tüketiyorum

Hocam dediklerinize bakınca kendim sandım, aynı şekilde kullanım yapıyoruz. Afiyet olsun :)

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    rica ederim sizlerede afiyet şifa olsun üstad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

senelerdir komili ege sızma alırım evdede 15 lt felan vardır
    denk geldi
    incirya
    ve
    palamidas yağ aldım

inciryayı denemedim ama palamidas ı açığ kullanmaya başladım buram buram zeytinyağı öyle böyle değil
    bu komili kristal felan hikaye ve biraz ağır ilk defa zeytinyağı ağır geliiyor
    Komili falan cidden zeytinyagi degil baska bir sinifa koymak lazim onlari. Bende almak zorunda kaldim 2 lt komili bitsin diye 4 gozle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: baggio2

Komili falan cidden zeytinyagi degil baska bir sinifa koymak lazim onlari. Bende almak zorunda kaldim 2 lt komili bitsin diye 4 gozle bekliyorum

Alıntıları Göster
    Aynen. Eminim o komili ege sızması asitliği 1 in bile üstündedir, ama bir yerlere para yedirerek gizliyordur. Ben öyle düşünüyorum. Olmayacak şey değil.
  • Felole aldım sitesinden. 5 lt 114 tl kargo dahil

• arkadaslar palamidas 5lt almayı düşünüyorum da yeşil ve siyah teneke arasındaki fark nedir? Bir de hp üzerinden alacağım ama sürat ve yurtiçi kargo ile muhattap olmak istemiyorum,hangi kargoyla gönderiyorlar,sipariş sırasında gözükmüyor.

• Guiesy kullanıcısına yanıt
    satıcı hepsiburada ise pttkargo , eğer palamidas kendisi gönderirse yurtiçi kargo ile çalışıyor hocam, ben yeşil tenekeyi aldım çok memnun kaldım hocam, palamidas fabrikayı aramıştım ve yeşil tenekenin siyah tenekeye göre daha hafif olduğunu söylemişlerdi, ayrıca palamidasın az tuzlu zeytinini kesinlikle tavsiye ederim (gg vardı en son)

• Tavsiyeleri göre bende internet sitesinden sipariş verdim.Gelince yorum yaparım.Felole 5lt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbik -- 8 Nisan 2020; 5:6:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • palamidastr P kullanıcısına yanıt
    Görüşlerinize tamamen katılıyorum. Ben zeytinyağı almadan önce internet sitesinde firmanın kendi bahçesi ve sıkım tesisi var mı önce bunları kontrol ediyorum çünkü farklı bahçelerden gelen zeytinlerin sıkıldığı merkezi sıkım yerlerinde kaliteyi kontrol etmek çok güç dediğiniz gibi.

Eski mesajlarınızdan birinde sanırım Nisan veya Mayıs ayında yeni bir zeytinyağı üreteceğinizi söylemiştiniz. Durum nedir acaba satışa çıkaracak mısınız bu yağı?
  • Felolenin kendi sıkım tesisi var mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.