Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark , oz.yesilyurt Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
11.593
Cevap
721
Favori
887.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkisini de kullandım, kullanıyorum.. Fiyatlarına göre iyiler bariz fark yok gibi ama Palamidas benim daha çok hoşuma gitti yoğunluk ve aroma olarak.
    150 fazla gelmezse Hatay zeytinlerinden yapılan Elea markasını denemlerini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Yudum egemden hile olayina aciklik getirmek istiyorum. Migros a iade etmek icin goturmustum, orda surekli konustugum bir abi var, bu belgeyi gosterdim, o dedi ki, ben yine istersen iade alirim, ama bu sadece orada yazan partide sorun cikmis demek oluyor dedi. Yani hepsinde degil, parti nosu sadece 50 olanlarda hile var demekmis. Hepsind sorun olsaydi orayi bos birakiyorlar dedi. Mesela dedi Gurme sucuklarin hepsini topladik, hepsinde sorun cikmis dedi. Sonuc olarak parti nonuz 50 degilse uzulecek bir sey yok bence. Ha cok da lezzetli bir yag degil de zaten. Marketteki yaglarda baya bi kalite dusmus.

Bu adam da cok guvenilir bir adamdir yani istersen yine de iade alirim dedi. Yalan soylemez sanmiyorum. Ben de hile yoksa gerek yok dedim, benim partide hile yoktu. Daha once hindistan cevizi bile goturmustum iade almisti Ha yine Yudum Egemden in sorumsuzlugu kontrolsuzlugu o baska.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 19 Ekim 2019; 19:49:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zeytinyağların çoğu hileli ayçiçek yağına geçtik biz ailecek. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Zeytinyağların çoğu hileli ayçiçek yağına geçtik biz ailecek. Tavsiye ederim
    Aynen
    Zeytin yerine de çekirdek çitliyoz nefis
    Verdim artını.

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    aklın yolu bir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Ben zeytini çekirdeğiyle yiyiyorum o yüzden her türlü değerlendiriyorum.

• Nova Vera için 2 ve 5 litre ürünler çıkmış ancak fiyatlar çok uçuk 5 litre 0,3 asit yağ 275 TL instagramda birisi yazmış geçen yıla göre %45 zam yapmışsınız diye cevap olarak 0,3 asitler arasında uygun bu fiyat deniyor şimdi ben korudağdan yağ aldım hervena 0,3 oda erken hasat geçen sene ki fiyat kargo dahil 150 bu sene ki 160+kargo ben açıkçası bu işi pek anlamadım kim doğru kim yalan pelifenol değer 500 üzeri çıkmış köklü ye sordum onlarında 0,3 asit ve pelifenol 500 üzeri 175 TL kim gerçekten kaliteli zeytinyağı satıyor kim doğru fiyat politikasında ayırt edemiyorum keza orfion Hepsiburada da 170 TL şuan 350 üzeri olduğu söylendi pelifenol değerinin oda çok güzel bir yağ kafalar iyice karıştı

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Litresi 100 lira olan var, bu yıl piyasa karışık. Rekolte genel anlamda yüzde 20 artmış, inşallah makul fiyatlarda zeytinyağı tüketiriz. Fiyat, performans, tecrübe, forum ve güven üzerine devam edeceğiz. Şu an Korudağ en uygunu gibi bilinenlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 20 Ekim 2019; 9:42:43 >
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Biz buna tutturabildiğine... deriz. Böyle firmaları bir daha alışveriş yapmayarak protesto etmek en güzeli, tabi bu şekilde deşifre etmek te faydalı.

Bu arada 100TL'lik yağ ile 200TL'lik yağ(5lt) arasında iki katlık bir fark olmayacağını düşündüğümüz için bu banttan alışveriş yapıyoruz genelde sıcak fırsatlar ailesi olarak. Ha erken hasat için 20TL'ye kadar fark da verilebiliyor gördüğüm kadarıyla.

• Korudağ isimli firmanın internet sitesine ulaşılamıyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Nova Vera için 2 ve 5 litre ürünler çıkmış ancak fiyatlar çok uçuk 5 litre 0,3 asit yağ 275 TL instagramda birisi yazmış geçen yıla göre %45 zam yapmışsınız diye cevap olarak 0,3 asitler arasında uygun bu fiyat deniyor şimdi ben korudağdan yağ aldım hervena 0,3 oda erken hasat geçen sene ki fiyat kargo dahil 150 bu sene ki 160+kargo ben açıkçası bu işi pek anlamadım kim doğru kim yalan pelifenol değer 500 üzeri çıkmış köklü ye sordum onlarında 0,3 asit ve pelifenol 500 üzeri 175 TL kim gerçekten kaliteli zeytinyağı satıyor kim doğru fiyat politikasında ayırt edemiyorum keza orfion Hepsiburada da 170 TL şuan 350 üzeri olduğu söylendi pelifenol değerinin oda çok güzel bir yağ kafalar iyice karıştı
    İnstagramdan bende yazdım novaveraya fiyatlar çok artmış diye ama cevapları bu normal değil erken hasat 0.3 asit olduğundan böyle vs oldu... İyi olduğuna inanıyorum ama kg si 55 lira çok yüksek rakam... Sürekli alıyordum ama artık listeden çıkardım... Bu arada zam oranı %45 değil de %30 civarında...

• quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Nova Vera için 2 ve 5 litre ürünler çıkmış ancak fiyatlar çok uçuk 5 litre 0,3 asit yağ 275 TL instagramda birisi yazmış geçen yıla göre %45 zam yapmışsınız diye cevap olarak 0,3 asitler arasında uygun bu fiyat deniyor şimdi ben korudağdan yağ aldım hervena 0,3 oda erken hasat geçen sene ki fiyat kargo dahil 150 bu sene ki 160+kargo ben açıkçası bu işi pek anlamadım kim doğru kim yalan pelifenol değer 500 üzeri çıkmış köklü ye sordum onlarında 0,3 asit ve pelifenol 500 üzeri 175 TL kim gerçekten kaliteli zeytinyağı satıyor kim doğru fiyat politikasında ayırt edemiyorum keza orfion Hepsiburada da 170 TL şuan 350 üzeri olduğu söylendi pelifenol değerinin oda çok güzel bir yağ kafalar iyice karıştı
    Litresi 55 TL. fena değil bence. Ama aldığım 500 ml. erken hasat soğuk sıkım ile aynı mı acaba? Eğer aynıysa fiyat çok da önemli değil.

• Sıkıntı şu, tatmadan almak istemiyorum açıkçası. Tek korkum 5 ltlik olanda o aromanın olmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

İnstagramdan bende yazdım novaveraya fiyatlar çok artmış diye ama cevapları bu normal değil erken hasat 0.3 asit olduğundan böyle vs oldu... İyi olduğuna inanıyorum ama kg si 55 lira çok yüksek rakam... Sürekli alıyordum ama artık listeden çıkardım... Bu arada zam oranı %45 değil de %30 civarında...

Alıntıları Göster
    Ayvalık erken hasat 5 litre 190 tl'ydi,275 tl olmuş.Zam oranı %30 değil %45 oluyor.
  • blackboy55555 B kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım 210 liraydı 275 olmuş ondan %30 dedim. Eski fiyatları kaldırdıklarından ayvalığın 190 lira olduğunu hatırlayamadımda... Nitekim artış uçuk olduğundan korudağ deneyeceğim...

• cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    İnstagramdan sorabilirsiniz ama cam şişe olanlar ile aynı olduğunu pek sanmıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Benim aldığım 210 liraydı 275 olmuş ondan %30 dedim. Eski fiyatları kaldırdıklarından ayvalığın 190 lira olduğunu hatırlayamadımda... Nitekim artış uçuk olduğundan korudağ deneyeceğim...
    Sizin aldığınız Ege erken hasat olmalı.Ege erken hasat evet 210 liraydı.
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Evet, şu an öyle.

• Manisa tarafında geçen sene 3 liradan alınan zeytin bu sene 5-6 liradan gidiyor.. benim duyumum böyle yağ fiyatlarına yansıması kaçınılma.. bu hesapla 1 litre yüksek kalite soğuk sıkma için 50 60 tl sadece zeytin parası... hakiki zeytin yağı giderek artar fiyatı. Zeytin fiyatı 2 kat artarken nasıl zeytinyağı fiyatı sabit kalabilecek. Önümüzdeki seneler çok yüksek rakamlar görbiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 20 Ekim 2019; 21:54:5 >
  • Arkadaşlar korudağ çiftliğinden aldığım yağ bana ulaştı hervena 0,2 asit olduğu söylenmişti ben gerçekten bayıldım rengi kokusu çok güzel özellikle çimensi ve domates kokusunu baskın hissettim yağı içtiğimde boğazımda güzel bir yakıcılık bıraktı tenekeden yağımı 0,5 ve 1 litrelik şişelere doldurdum fiyat performans olarak 150 TL kargo dahil fiyata 10/9 alır elbette daha daha iyilerde vardır ancak 275 TL ye alacağım yağda ben 1,2 not arttırır tavsiye ederim kesinlikle

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.