Şimdi Ara

Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
3.306
Cevap
295
Favori
427.044
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı
Giriş
    696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Dimi yani, aci tat yoktur yazmislar bi de. Oysa biraz acilik istenen bir sey. Biraz cahil bir ureticiye benziyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bana gelen ürün zeytinyağı değildi. Zeytinyağı diye pamuk yağı ya da kanola yağı gönderdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bende butik bir zeytinyağı almak istiyorum ancak marka olarak kararsızdım. Buradan yaptığım araştırmalardan sonra korudağ da karar kıldım. Kendilerinin 15 ekim e kadar ön sipariş verenlere eski yılın fiyatından yağ satma kampanyası vardı. 5 ekim gibi kaydımı gerçekleştirdim 10 ekim gibi nasıl olacağını aradım ve bizzat zeytin toplama yerindeki görevli ile konuşup 15 ekime kadar beni arayıp havale yapacağım ibanı verip bana yağı göndereceklerini söylediler ancak arayan soran yok mail atıyorum cevap yok yine aramaklada uğraşasım yok. Böyle yapmaları güvenimi sarstı bu marka nasıldır güvenilir midir yağı nasıldır başka marka tavsiyeniz var mı ?
    quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Arkadaşlar merhaba bende butik bir zeytinyağı almak istiyorum ancak marka olarak kararsızdım. Buradan yaptığım araştırmalardan sonra korudağ da karar kıldım. Kendilerinin 15 ekim e kadar ön sipariş verenlere eski yılın fiyatından yağ satma kampanyası vardı. 5 ekim gibi kaydımı gerçekleştirdim 10 ekim gibi nasıl olacağını aradım ve bizzat zeytin toplama yerindeki görevli ile konuşup 15 ekime kadar beni arayıp havale yapacağım ibanı verip bana yağı göndereceklerini söylediler ancak arayan soran yok mail atıyorum cevap yok yine aramaklada uğraşasım yok. Böyle yapmaları güvenimi sarstı bu marka nasıldır güvenilir midir yağı nasıldır başka marka tavsiyeniz var mı ?
    Ben 1'er litre zetay ve orfion düşünüyorum. Beğenirsem 5'er litre daha alacağım.
    quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Ben 1'er litre zetay ve orfion düşünüyorum. Beğenirsem 5'er litre daha alacağım.

Alıntıları Göster
    Hocam orfion a bende baktımda biraz pahalı geldi korudağ 150 tl çünkü orfion 190 dı sanırım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: root16

Hocam bana gelen ürün zeytinyağı değildi. Zeytinyağı diye pamuk yağı ya da kanola yağı gönderdiler.

Alıntıları Göster
    Sikayet etseydiniz keske tuketici hakem heyetine. Kanola yagi yenmez bile en dandik yag. Anca mum yapilir dumansiz kokusuz yaniyor cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Çavuş
    71 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Hocam 40 lira daha verip bu ürünü almak daha mantıklı geliyor bana. Erken hasat ve daha yeni sıkılmış. Sanırım önce 2 litreliğini alıp deneyeceğim.
    https://www.hepsiburada.com/orfion-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-ozel-seri-5lt-p-HBV00000K2VKO
    Bende orfion almayı düşünüyorum hocam. Ama bu fiyat sicak firsat mıdır yoksa n11;11.11 (not: n11'den de kupon falan biriktirmeyi hiç sevmiyorum) yada black friday kampanyalarını beklemek mi gerekir bilemedim. Fikri olan var mıdır acaba.

• Yarbay
    5055 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zeyniunverdi

Bende orfion almayı düşünüyorum hocam. Ama bu fiyat sicak firsat mıdır yoksa n11;11.11 (not: n11'den de kupon falan biriktirmeyi hiç sevmiyorum) yada black friday kampanyalarını beklemek mi gerekir bilemedim. Fikri olan var mıdır acaba.

Alıntıları Göster
    Hocam evde 4 kişi olsa günde 10'ar ml içse, bir o kadar da salatalara koyulsa zaten 11.11 kampanyasına kadar en az 3 lt biter zaten. O zaman da yenisini alırsınız :)
    Ben tercihimi özgür beyden yana kullandım (orfion), hepsiburadadan sipariş verdim. 2lt aldım (80 TL) deneyip tatmak istiyorum (bu zamana kadar market yağları tükettik hep forumdaki konuya bi bakayım dedim, bakış o bakış kendimi sipariş verirken buldum, bundan sonra butik üreticilerden almaya karar verdim) sonuca göre yine sipariş vericem. Nacizane tavsiyem, endüstriyel olarak hazırlanan her gıda ürününden mümkün olduğunca uzak durmalıyız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lasthannibal

Daha önce bu konuda birkaç kez ismi geçmişti. Gittigidiyor 80/20 kuponla çok uyguna geliyor.Sipariş vermeyi düşünüyorum.Benim gibi sipariş vermek isteyenler için kullananların yorumu önemli tabiki. https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/nily-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-5-lt-485007254
    Son gelen Nily pek beğenilmedi bizde, bence İncirya tercih ediniz.

Teşekkürler, incirya vereyim o zaman.
    |
    |
    Bahsedilenler: [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör root16
    biz geçen sene incirya almıştım, çok memnunduk. Baya kaliteliydi, 5 litresi 80 tlye gelmişti. Yine olsa da alsak 80e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Son gelen Nily pek beğenilmedi bizde, bence İncirya tercih ediniz.

Alıntıları Göster
    aynen ben de son aldığım nily,i begenmedim.zor bitirdik

demek yanilmamışım hocam

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Bende biraz önce korudağ sitesinden mesaj yazdım. Yarım saat içinde döndüler. Yağları göndermeye başlamışlar. Bana ıban hesaplarına para gönderip dekont atmam durumunda hemen göndereceklerini belirttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 16 Ekim 2019; 14:17:12 >

• Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

biz geçen sene incirya almıştım, çok memnunduk. Baya kaliteliydi, 5 litresi 80 tlye gelmişti. Yine olsa da alsak 80e.
    80/20 kod ile alabilirsiniz ama 85'e.
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Binbaşı
    1554 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lasthannibal

Teşekkürler, incirya vereyim o zaman.
    Ben Nily aldım,katılmıyorum İnciryanın daha iyi olduğuna da, bu fiyatlarda ki yağlar arasında öyle diğerini tercih ettirecek farklar yok kesinlikle..
    Ayrıca İnciryayı da fiyat politikasından dolayı kınıyorum,kafasına göre fiyat yükseltiyor..99.90 104,90,109.90 nedir bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Hocam evde 4 kişi olsa günde 10'ar ml içse, bir o kadar da salatalara koyulsa zaten 11.11 kampanyasına kadar en az 3 lt biter zaten. O zaman da yenisini alırsınız :)

Alıntıları Göster
    hocam doğru söylüyorsunuz da ben birkere stoklayıp bu işi bitirmek istiyorum. dip fiyat budur derseniz 30-40 litre gibi alıp bir yıllık zeytinyağı ihtiyacımı almayı düşünüyorum. yoksa bir tane 5lt'lik alıp black friday gibi sicak firsat bekliycem.
    12971 Mesaj

Tazemasa'dan 50/200 indirim çekiyle uyguna getirmiştim geçen yıl. Aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz.
    |
    |
    zeyniunverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hbda da şuan 170 TL hocam oradan almayı düşünüyorum açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cevahiroglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.