Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baggio2

Biraz once 100/25 cek ile incirya premium 92 tl ye aldim.cekler forumdan aliniyormus ogrendigim iyi oldu :)
    ben 74.90 ,a 3 adet aldim normal seri

99.90 olsa tekrar 1-2 teneke alirim. haa olmadi saglik olsun
    3-4 ay yeter bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 17 Eylül 2019; 15:38:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

3-4 ay yeter bana

Alıntıları Göster
    Bu durumda biraz özeleştiri yapması gerekir firmanın bence. Ben de alacaktım almadım çok mu pahalandı hayır ama yapılan şey hoşuma gitmedi, ki çevremde çoğu kişi yağ konusunda bana sorar kaldı ki firmaya müşteri de kazandırabilirdik ne diyelim sağlık olsun.
  • quote:

3-4 ay yeter bana

Alıntıları Göster
    Afiuet olsun hocam nirmal fiyati 130 idi premium..92 olunca cok uyguna geldi beni ikna etti cekler:)

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Zaten bugün bitiyor çekler sanmıyorum bugün değişeceğini fiyatın. Yarın bakarsınız dalga geçer gibi 99 TL olabilir
  • İncirya premium yag bugun geldi..almak isteyenler icin yorum yapayim. Oncelikle tenekesi normal yagin tenekesi uzerine ozel seri etiketi yapistirilmis bu hosuma gitmedi. Tadina once ekmekle sonra sade icerek baktim..ekmekle tadimda diger ust duzey yaglar gibi performs alamadim acikcasi. Ornegin bir novavera ya da ovilo degildi .. sade icimde ise bogazimi yakmadi yumusak bir tadi var. Aromasi yogun degil..benim aradigim yaglardan degil kisacasi cekler ile ucuza geldigi icin aldim.

• quote:

İncirya premium yag bugun geldi..almak isteyenler icin yorum yapayim. Oncelikle tenekesi normal yagin tenekesi uzerine ozel seri etiketi yapistirilmis bu hosuma gitmedi. Tadina once ekmekle sonra sade icerek baktim..ekmekle tadimda diger ust duzey yaglar gibi performs alamadim acikcasi. Ornegin bir novavera ya da ovilo degildi .. sade icimde ise bogazimi yakmadi yumusak bir tadi var. Aromasi yogun degil..benim aradigim yaglardan degil kisacasi cekler ile ucuza geldigi icin aldim.
    nova vera zeytinyaği kac lira?

• quote:

nova vera zeytinyaği kac lira?

Alıntıları Göster
    Saglikli yasam ondirimi ile 160 170 civarina geliyor. Yine adaliefe ve zeytinseli yaglarida tavsiye edebilirim

• valla hocam o kadar para veremem.

çekle beraber normal seri inciryanın 2 adet 5kiloluğuna 74,90 x2 =149.80 verdim.

ben ve benim gibiler incirya dan devam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 19 Eylül 2019; 19:19:46 >
  • quote:

valla hocam o kadar para veremem.

çekle beraber normal seri inciryanın 2 adet 5kiloluğuna 74,90 x2 =149.80 verdim.

ben ve benim gibiler incirya dan devam :))
    Tabiki zevk keyif meselesi hocam daha yuksek fiyatlarada yag var birileri aliyor onlarida:) kahvaltida ekmek banip lezzet almak istiyorsam bu yagi almam tamamen kisisel dusuncemdir. Yemekler icin uygundur ama

• quote:

İncirya premium yag bugun geldi..almak isteyenler icin yorum yapayim. Oncelikle tenekesi normal yagin tenekesi uzerine ozel seri etiketi yapistirilmis bu hosuma gitmedi. Tadina once ekmekle sonra sade icerek baktim..ekmekle tadimda diger ust duzey yaglar gibi performs alamadim acikcasi. Ornegin bir novavera ya da ovilo degildi .. sade icimde ise bogazimi yakmadi yumusak bir tadi var. Aromasi yogun degil..benim aradigim yaglardan degil kisacasi cekler ile ucuza geldigi icin aldim.
    Bu durumu ben de yasadim ama incirya boyle degildi, mart ayinda aldigim iyiydi. Ben o zeytinselinden de aldim onceden. Ondan bir farki yoktu neredeyse. Bence yaz sicaginda soguk bir yerde saklanmadigindan boyle olmus olabilir diye tahmin ediyorum. Ben Agustos ta tekrar aldim mesela, ben soguk yerde oturuyorum, burasi bile sicakti. İzmir i dusunemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 19 Eylül 2019; 23:37:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Bu durumu ben de yasadim ama incirya boyle degildi, mart ayinda aldigim iyiydi. Ben o zeytinselinden de aldim onceden. Ondan bir farki yoktu neredeyse. Bence yaz sicaginda soguk bir yerde saklanmadigindan boyle olmus olabilir diye tahmin ediyorum. Ben Agustos ta tekrar aldim mesela, ben soguk yerde oturuyorum, burasi bile sicakti. İzmir i dusunemiyorum.

Alıntıları Göster
    Evet belkide saklama kosullari etkili olmus olabilir cok bilgim yok ama tadi aromasi cok yumusak geldi bana ozel seri oldugu halde

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Yorumlayabilir misiniz hocam Sazak i tat ve koku olarak filan?

Alıntıları Göster
    Sazak 4 seferdir aliyorum bu kadar hizli ve hasarsiz yag almamistim ,tadina gelince erken hasati ben cok begendim .

• Benim merak ettiğim inciryanın yeni hasatta nasıl olacağı. Şuan piyasadaki yağları tazeliklerini yitirmeye başladı doğal olarak. İncirya kaliteyi artırır müşteri memnuniyetini öne koyarsa benim birinci tercihim olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

Sazak 4 seferdir aliyorum bu kadar hizli ve hasarsiz yag almamistim ,tadina gelince erken hasati ben cok begendim .

Alıntıları Göster
    O fiyat ne olmuş öyle 145 tl. Bir de 12 tl kargo. Çok pahalı.
  • Evet 145 olmuş ben ağustosta 120den almiştim ,ama yeni sezonda neredeyse tüm yağlara zam gelmiş neden gelmesinki herseye zam gelirken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemajestik -- 21 Eylül 2019; 19:12:47 >
  • Arkadaşlar affınıza sığınarak bu konunun sıcak fırsatlar konusu olduğunu hatırlatmak isterim, her yeni mesajda kampanya mı var diye gelip bakıyoruz.

Ana konu da şurada, orada her şey serbest:https://forum.donanimhaber.com/sizma-zeytinyagi-hakkinda--61100154-467
  • Korudağ zeytinyağları ön sipariş ile geçen yılın fiyatından sunulacakmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yağdır ve fiyatlar belli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Ben trilye ürününü merak ediyorum. 2 lt 65 TL. İyi bir yağ firmasıdır.
    Ürünler şu linkte;https://www.korudag.com.tr/sanal-market/zeytinyaglari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 22 Eylül 2019; 0:17:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.