Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefona bilgi verildi. Mutlu günler dileriz 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • incirya ilk çıktığı gunlerde almaya başladim.guzel yağ.daha evvel hep avilo alirdim

bilal beyin telefonu halen kayitlidir rehberimde :))

şimdi hep takibimde hangisi ucuz ise onu aliyorum

genelde incirya daha makul fiyatli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg kampanyadan 82 liraya 5lt incirya aldık. Memnunuz ve hızla tükeniyor. Aynı kampanyayı dört gözle bekliyoruz.

• Palamidası deneyen oldu mu ?

Bir de tarım kredinin erken hasat soğuk sıkım naturel sızması var 5 litrelik tenekelerde satılan 125 lira gibi bir fiyatı var ? Küçük boyutu yok malesef denemelik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @forever -- 17 Temmuz 2019; 13:36:50 >
  • gittigidiyorda avilo 99.90 liraya indirmis fiyatı
    gittgidiyor 20 liralik kodla 79.90 ,a gelir
    iyi fiyat .degerlendirlirbu fiyata bu yağ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 17 Temmuz 2019; 13:44:42 >
  • Onur Marketlerde Yudum 1 lt yumuşak lezzet zeytinyağı 19.5 lira. Tadı fena değil yumuşak lezzet olmasına rağmen. Yakıcılık mevcut.

• @forever @ kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Satışta olan tüm yağlarımız erken hasatdir.

• Novavera'da ay sonuna özel yüzde 20 indirim yapılmış.

Bu arada erken hasatlar yakında bir yılı dolduracak. Yağlarda mutlaka nefaset, yakıcılık, aroma ve lezzet kaybı vardır ama hasat zamanı yaklaşmasına rağmen yağ fiyatları bindirimli şekilde satılıyor maalesef.
  • 5 kg'luklar uygun ama erken hasatta da küçük ambalajlarda almak iyi oluyor. Onlar da pahalı tabi.

• Komilinin ege sizmasi fena degil. Yakicilik vardi biraz. Ama tabi bi direk ureticilerden alinan yaglar gibi degil. Keske adam akilli yapsalar su marketteki yaglari da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Öyle ne yazık ki. Kristalin yoğun lezzetli ürünü bile butik üreticilerin olgun hasatı kadar yakıcı ve aromatik değil.

• novavera olgun hasat mi yoksa ayvalik soguk sikim mi iyidir ?

asil en iyi yaglari tukenmis
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Yani ac karnina icmeyi denedim midem bulandi. Salatada farkedilmiyor. Oysa iyi yaglarin ac karnina icmesi cok nefistir genelde. Ben acelem varsa hep icer oyle cikarim evden ufak cay bardaginin 3/1 i kadar. 30 kurusa falan denk geliyor ortalama ben hesaplamistim. 20-30 ml hacim olarak, nedir ki? Abur cubura verilen paranin yaninda hicbir sey. Baya bi tok tutuyor ve bence yag vucuda cok gerekli bir sey. D vitamini bile yagda daha iyi emiliyor.
    Bir de bu komili tunus zeytinyagi getiriyor diyorlardi. Tum urunleri mi tunus zeytinyagi? Bilmedigimiz yerden almayak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 29 Temmuz 2019; 0:39:2 >
    Hocam o konuda net bir bilgi yok. Geçmişte Tunus'dan ürün alınmış ama yıllardır pek dedikodusu olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 29 Temmuz 2019; 0:35:53 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Novavera olgun da soğuk sıkımdır ama Ayvalık erken hasat soğuk daha iyidir bence. Erken hasat zeytinyağı bir başka güzel. Novavera'nın Güney Ege'si bitmiş, o 0.4 asit. Ayvalığı ise 0.6 asit. Biraz daha hafif.

Öyle hocam, hele o gün sıkılıp içilen erken hasat zeytinyağı hem gözü yaşartır hem de damağı şenlendirir. Zeytinyağını sade şekilde içip karar vermeli kalitesine. Şu an Tunusla ilgili bir durum yok. Sanırım kullanmıyorlar. Yağda eriyen vitaminleri düşünüp yediklerimizi zeytinyağı ile taçlandırmalıyız. Keşke her zaman butik üreticilerden alabilsek de marketlerdeki kurumsal firmalara kalmasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 29 Temmuz 2019; 0:46:33 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Kahvaltı, salata ve soğuk mezeler için erken hasat daha iyi olur tabii ki. Sıcak yemeklerde kullanacaksanız olgun hasat olanı tercih edebilirsiniz. Bu arada olgun hasat da soğuk sıkım ama ege veya ayvalık sızmadaki erken hasadın yakıcılığını ve aromasını bulamazsınız.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Hocam her butik üreticinin olgun hasadı aroma, acılık veya yakıcılık yönünden zengin değil ne yazık ki. İstenilen parayı pek hak ettikleri de söylenemez.
  • Haklısınız hocam. Hele 2018 üretimlerinin etkileri azalıyor artık. Geçen bir butiği merak ettim, litresi 60 lira dedi. Kampanya vb bulunca bildiğimiz butiklerle boşluğu dolduruyoruz.

• İncirya ozel seriyi tarafsizca yorumlamak istiyorum. Herhalde sikilali neredeyse 1 yil oldugundan ve de malum sicaklardan, oyle hos koku goremedim bariz azalmis. Bu kotulemek gibi olmasin, dogal olan bir sey. Zaten İtalyanlar ne demis sarabin eskisi, zeytinyaginin yenisi. Yakicilik biraz vardi, meyvemsilik biraz vardi. Ama genel olarak mart ayindaki aldigim normal seri daha iyiydi tum ozellikleri vardi. Ama olsun nimet nimettir. Yine de market yaglarindan daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 10 Ağustos 2019; 14:55:5 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.