Şimdi Ara

Zeytinli Rock Festivali 2017 [SATILIK BİLET]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın. Uygun yere tanışınırsa sevinirim.
    Zeytinli Rock Fest. 2017 için elimde 2 adet kamp + kombine bilet var arkadaşlar. Festivale gidemeyeceğim için ikisi de satılıktır. Fiyat 250 lira. Biletler mail yoluyla gönderilecek (e-bilet). Özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurask -- 26 Temmuz 2017; 18:38:1 >

• Up.
  • kombine biletlerle günlük biletler farklı. benim kombine dişli idi çukurova rock festte. dişleri içten kazıdım . nasıl çekileceğini çözerseniz çıkıyor. güvenlikte o kadar ayrıntı bakmıyorlar. toka orjinal mi diye bakıyorlar. son gününü öyle elden çıkarmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne demek istediğinizi anlayamadım. =/
  • onurask O kullanıcısına yanıt
    bu da böyle bir anımdır diyerek

siz bileti satarsınız, sonra yine memnun kalmayan üyeler bilekliklerini bile satabilirler. tek günlük 40 lira iken kampla birlikte o fiyata gelebilir. hem üyeleri cesaretlendirmek hem de konunuz uplansın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haha sağol hocam. Satılsın da kim ne yaparsa yapsın. Elimde patlayacak yoksa.
  • Up.
  • Up =/
  • Kombine lazımmmmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alabilirim, iletişime geçerseniz sevinirim. rmazancan@gmail.com
  • İki adet zeytinli rock festivali kombine bileti satılıktır. Fiyat 220 lira.

İlgilenenler pm atabilir.

• Perşembe ve cuma günleri için 2ser tane günlük biletim satılıktır. İlgilenenler ozelden yazabilir. Uygun fiyata vereceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.