Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Moralim bozuldu bir süre konuyu takip etmeyeceğim. Allah Türk askerinin yardımcısı olsun, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naaşımızın YPG elinde olduğuna dair bir fotoğraf göremedim. Oğuz Kaan Usta'nın kimliği yayınlanmış ancak naaş mevcut değil.
  • Naaşlara ulaşamamak benim için de acı verici.

Ancak bunlarla moral bozarak motivasyon kaybedersek o şerefsizlerin tuzağına düşmüş oluruz. Propaganda aracı olmayın. Bu konuyu acilen gündemden düşürmek gerekiyor.

• İddia: "YPG; Rakka'daki IŞİD esirlerini Afrin de Türkiye'ye karşı savaşmaları karşılığında serbest bırakıyor."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yakalananlara işkence ederek öldürsünler görüntüleriide yollasınlar bunlar başka şeyden anlamıyor.

• Şu an Afrin bölgesinde havalar bozuk.

Havadan istihbara/gözlem imkansız gibi bir şey.

İnsanlı istihbarat da bölge dağlık ve örtülü olduğu için kısıtlı.

Arazi de hareket kabiliyeti de çok yavaş oluyor.

Cuma gününden sonra havalar uzunca bir süre güzel.

O zaman kafalarını kaldırabilecekler mi bakalım.
  • Afrin 5 ay sürecekse binlerce silahı olan fıratın doğusu yıllarca sürecek yani? Bence yapılması gereken Esadla anlaşılması anca o şekilde sınırları temizleriz tek çare bu olacak gibi ilerleyen zamanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 24 Ocak 2018; 20:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar moral bozmak yok.avet bizim icn sok gecirici bişey ancak savaşta olur boyle şeyler.pusuya dusuruldugu soyleniyor.şundan emin olalimki 10 kat misli ile ocumuzu aliriz.bu iş onur mucadelesi artık.bugun seferberlik cıksın yarın sabah hatay sinirinda oluruz milyonlarca genc.bunlar yıllardır savasın icindeler.sokak savasını cok iyi biliyorlar.bizde kötü tecrubelerimizle ogrenicez bunları.insallah bu taktiklerine dusmeyiz.
    ayrıca rica ediyorum goruntuleri yayinlamayin bakmayin.moral bozuyor moral düsürüyor herkesin morali yukarda olması lazım.bölge cok zor.dünyada amerika haric oralara kayıpsız girebilecek ülke yok(rusyada dahil) her ev her köse başı psu olabilir.ayrıca masa başında da alengirli işler donmeye başladı.amerika kozlarını oynamaya başladı.rusya insallah bizi yari yolda birakmaz ve sözünden donmez.

kardeş tsk sokak muhaberesınde çok çok tecrubeli..rusya ve abd sokak bırakmadığı için baska türlü oluyor..bizimkiler sivil halka dikkat ettiklerinden şehidimiz oluyor..

kardeşim benim soylemek istedigim şey şu. ypd kiyafetlerini cıkartıp yerel halktanmiş gibi afrine sızdıgı yonunde istibaratlar vardi.bizim askerlerimizde halka zarar gelmesin diye uğrasiyor.ve afrinin ic kısımlarına geldikce evlerden kose baslarından ve pusu kuralacak yerderden bu sonuclar elde edile biliyor.afrin cok zor bi bolge.bu tarz zorluklarla daha cok karşılasaz ama kazanan biz olucaz.

• inşallah
  • DOC. ŞEKLİNDE;

http://dosya.co/oxe9zndsjovs/liste..doc.html

PDF ŞEKLİNDE;

http://dosya.co/af549e4lih17/liste..pdf.html

Listeyi bilgisayarınıza indirin belgeleri;

https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

internet adresli ihbar formuna ek belgeleri yükleyin.

Ne kadar çok kişi ihbar ederse alçaklar daha çabuk yakalanır. Terör örgütlerinin iletişim ağları kapanır.

• Hangi iddia doğru?Ne karışık işler.

Biri yazar yarın sabahtan itibaren Suriye Ordusu Afrin'e giriyor pkk çekiliyor.Biri yazar Rakka'daki ışidciler salınıyor Türkiye'ye karşı savaşmaları için.
  • Kimse dikkat etti mi bilmiyorum ama resimlerde sehidimizin adı oguz kagan geçiyor

Haberlerde naası yârin defnedilecek deniyor, bu durumda nasıl o itlerin elinde oluyor sehidimiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahlee97 -- 24 Ocak 2018; 20:41:23 >
  • Ayrıca ben bir Türk oğlu Türk'üm. Soy ağacıma varana dek kökenimi bilerek söylüyorum bunu. Ancak terör örgütlerine olan kinini tüm Kürtlere yayarak zararsız ve vatansever Kürtleri kışkırtıp küstürenlerden tiksiniyorum. Bu yaptığınız ırkçılık ile terör örgütlerinin yaptığı ırkçılık arasında bir fark yok. Onlara hizmet edersiniz.

Ne dinimizde ne töremizde ırkçılık yoktur. Gerçek bir Türk milleti ile övünür ama hiç bir ırkı aşağılamaz.

• TSK ve ÖSO dan 7 şehidimiz var ama hırtların kayıpları resmi sayılan 288 tahminim 400 e yakın kayıpları var belki daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

bu pkklılar cehennemin en dibinde yanarlar umarım

bunların çoğu zamanında bizim okullarımızda eğitim gördüler devlet hastanelerinde ücretsiz tedavi oldular hastalandıklarında
    şimdi ise kendilerinden tam da beklendiği gibi pydye katılıp yedikleri kapları pisliyorlar
    şerefsiz yaratıklar

https://www.youtube.com/watch?v=kQuvNWqTqXw

https://www.youtube.com/watch?v=222xPjZ0P8o

'Bu Memleketin Ekmeğini Yiyip İhanet Eden, Ekmeği Yediği Yerden Kurşunu da Yer.!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

İddia: "YPG; Rakka'daki IŞİD esirlerini Afrin de Türkiye'ye karşı savaşmaları karşılığında serbest bırakıyor."

Salarlar tabii. Işid lejyonerleri deneyimlidir, bunlar gibi where is the usa airforce diye savaşmazlar.

Demekki kuvvet bunların İşid kartınıda kullanacağınıda biliyormuş. En baştan beri dile getiriyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperend

quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

kardeş askersen bu şehit olan arkadaslarla ilgili yorumun nedir nasıl oluyor bu işler..

şehre yakın bi yerde keşif için çıkmışlar ve farkedilmişler sanırım. çapraz ateşte kaldılarsa o bölgeye mümkün değil inemessin destek gelmeden. destek gelinceye kadarda naaşlarımızı oradan almışlar galiba. çünkü naaşlarımızı şehrin içine götürmüşler ve teçhizatlarda gerçekten tsk teçhizatı naaşların üzerindeki.

Puslu havada sızma yerseniz tim çekilirken mühimmatında kalır,zırhlı araçlarında kalır, yaralıysan kendin bile kalabilirsin. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKaptanReisTR

Şu yakalananlara işkence ederek öldürsünler görüntüleriide yollasınlar bunlar başka şeyden anlamıyor.

devlet bahçeli nin dediği gibi yakmak lazım.
  • İşidin elindeki 2 cenazemizi mit takasla almıştı. Umarım bir şekilde geri alınır

• YazıYorum kullanıcısına yanıt
    Zaten Türk arkadaşlarımız bu paylaşımlar yüzünden töhmet altında kalmamalı. Kürt arkadaşlar da üzülmemeli. Bu türden sözleri günlük hayatta da çok duydum. Genelde bunlar aslen Türk değiller. Yani tamamen psikolojik.

• 
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.