Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abd önderliğindeki Koalisyon diye biliyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oddie O kullanıcısına yanıt
    noldu la işsiz işe yaramaz ergen zorunamı gitti birşeyler
  • Veerrr mehteri,onuncu yil marsini,istiklal marşını vietnam lennnnnn hahaha

• Afrin'den kaçan sivillerin Halep'e girişleri Suriye ordusu tarafından engellenmiş.
    Halep'in kuzeyinde kamp kurmaları istenmiş.

Muhtemelen sivillerle beraber kaçan teröristleri tutuklayacak Suriye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Can dundar katiksiz o .cocdur. basarimizi kiskanmis nasil kuduruyo

• YPG’nin Afrin merkezini boşaltması, topuklaması, kaçması, Zeytin Dalı Harekatı’nın saygınlığına gölge düşürmez aksine arttırır. Caydırıcılık budur. Her zaman silahla olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

https://eksisozluk.com/pydnin-afrini-bosaltmasi--5596511?a=popular&p=1

Ekşide kuduruyorlar. Varan 2

Operasyon süper geçti, helal olsun. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı. Bundan daha iyisi neredeyse imkansız.

Yalnız bu şerefsizler neredeyse hiç direnmeden neden boşalttı ben de merak ediyorum. Kaybedeceklerini bildiklerinden diye umuyorum.

İnşallah masada kaybetmeyiz. Bir puştluk var burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

afrin alındığı gece bu mesajımı alıntılayacağım:

bugün operasyonun dönüm noktası yaşanmıştır.

bundan sonra racoymuş, cinderesmiş önemi yok. tüm afrinin pkklı teröristler için cehenneme döndüğünü göreceğiz hep beraber.

başınızı dik tutun. hangimiz vatanın bekası için orada şehit düşmekten çekinirdi? ulus bir gün daha bağımsız yaşasın diye iki cihandaki ömrünü gözünü kırpmadan verecek nice yiğitlerin yurdu burası! üzüntülüyüz, kalbimiz kırık, ruhumuz yaralı ama başımız dik!

Allah'ın izniyle afrin'e girdiğimiz gün bu mesajımı alıntılamak nasip olsun.

Allah'ın izniyle nasip oldu.

bir günde 12 şehit verdiğimiz gün yazmıştım bu mesajı. sınırdan çok ilerlememiştik ve o gün 1 helikopterimiz düşmüş; 12 askerimiz şehit olmuştu.

36 gün sonra afrin'i almak nasip oldu.

şehitlerimizin ruhu şâd olsun.

• .

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    Ah ah bu adama destek çıkanlar görsün. Ayrıca teknoloji ne kadar gelişmiş, sen aferinde vuruyorsun. Almanya'da iniltisi çıkıyor :)

• Salih Müslim diyor ki “Afrin’den geri çekildik, savaşı kaybetmedik” Kendilerini böyle motive edebilirler ama gerçek şu ki tüm dünyaya rezil kepaze olarak, ABD yapımı silahları depolarda bırakarak kaçtılar, tarihe geçti bu hareket.

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

https://eksisozluk.com/pydnin-afrini-bosaltmasi--5596511?a=popular&p=1

Ekşide kuduruyorlar. Varan 2

Operasyon süper geçti, helal olsun. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı. Bundan daha iyisi neredeyse imkansız.

Yalnız bu şerefsizler neredeyse hiç direnmeden neden boşalttı ben de merak ediyorum. Kaybedeceklerini bildiklerinden diye umuyorum.

İnşallah masada kaybetmeyiz. Bir puştluk var burada.

pkk pusu şeklinde saldırır yani pkk gögüs gögse çarpışmaz çünki karşısında prof ordu var gerilla taktig uyguluyorlar...

ypg aynı bizim öso gibi acemi tayfa sür öne gitsinler mayın eşşekleri misali

operasyonun başarısını önümüzdeki aylarda senelerde görecegiz yani pkknın saldırıları bitme noktsına gelirse operasyon işe yaramıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Salih Müslim diyor ki “Afrin’den geri çekildik, savaşı kaybetmedik” Kendilerini böyle motive edebilirler ama gerçek şu ki tüm dünyaya rezil kepaze olarak, ABD yapımı silahları depolarda bırakarak kaçtılar, tarihe geçti bu hareket.

çekilmeleri mantıklı bir hareket yoksa hepsi telef olurdu

hükümet çekilmelerini bekledi hepsi rtenin oyunu
  • Geçtiğimiz ay Afrin kent merkezine giren takviye ypg/pkk gruplarının çevresinde ve kırsal alanda ABD askerleri görülmüştü. Cephede iki ABD'li özel kuvvetler askeri de ölü bulunmuştu. Bugün ypg/pkk'nın kent merkezinden çekilmesinin altında ABD'nin bölgeye yaptığı askeri desteğini kesmiş olabileceği ihtimali yüksek. Afrin şehir merkezi ypg/pkk'nın kalelerinden biriydi ve böyle önemli bir şehir merkezini çatışmadan vermesi normal bir durum değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 18 Mart 2018; 14:7:17 >
  • lan koltuktan düştüm

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Mart 2018; 14:9:42 >

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle umuyorum, yalnız bu şerefsizler hendek mendek derken şehirde ciddi tuzak kurabilirlerdi.

Gerçi doğu guta'da siviller ayrılmaya başladı haberi var 3'lü bir anlaşma olabilir bizim bilmediğimiz.

Her halükarda helal olsun.

• Beyler 2. Ve 3.sehitimizin naasilari teroristlerdeydi onlar noldu alabildikmi ? Aklima takildi

• Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu sabah itibarı ile Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 3603 terörist etkisiz hale getirildi.

• https://mobile.twitter.com/trthaber/status/975327080056532992/video/1

Yüce Şanlı Askerimizin Zafer pozunun İHA ile çekilmiş görüntüsü.

• 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.