Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Evet Afrin in bu kadar kisa surede dusmesini kimse beklemiyordu eminim komutanlar da dahildir.

Kimle anlastilar ne yaptilar yine kime yalakalik yaptilar bilemeyiz

Ancak TÜRK Ordusu'na guvenimiz tam. Zaten anketlerde de belli Turkiye'de en guvenilen kurum TÜRK Silahli Kuvvetleri

Milattan once 209 dan beri ( resmi olarak ) hic utandirmadilar daha. Bu basariyi ustlenmeye calisan ummetci veya parti holigani arkadaslar bu konu sizin en son prim kasmaniz gereken yer. Ortaligi karistirmayin

Övüyorsun sonra? Kime yalakalık kimle anlaştışlar bilmiyoruz diyerek altan alttan laf sokuyorsun. Komutanlar senden benden daha iyi biliyordu ne kadar günde düşeceğini. hayattları savaşta geçmiş insanlar. onlarda biliyordur emin ol şehirde bunu göze alamayacaklarını.

Kısacası muhalefet olucam diye zorunuza gidiyor bu kadar kısa sürede az şehitsiz cunku sonu hükümete yarıyor sizin yoldan baktıgınız zaman. bunada şükür az zamanda alınması. Tüm dünya 6-8 ay 1 yıl derken 2 ayda aldıkAma güzel yani taktik devam alttan hükümete yandan soldan giydireyim fırsat fırsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 18 Mart 2018; 12:37:11 >

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Evet Afrin in bu kadar kisa surede dusmesini kimse beklemiyordu eminim komutanlar da dahildir.

Ancak TÜRK Ordusu'na guvenimiz tam. Zaten anketlerde de belli Turkiye'de en guvenilen kurum TÜRK Silahli Kuvvetleri

Milattan once 209 dan beri ( resmi olarak ) hic utandirmadilar daha. Bu basariyi ustlenmeye calisan ummetci veya parti holigani arkadaslar bu konu sizin en son prim kasmaniz gereken yer. Ortaligi karistirmayin

Biraz da kaçmak zorunda kaldılar. Harekar şekli beni çok şasırttı, harekat oyle planlanmış ki adamlar kaçmak zorunda bırakıldı. Cepler açıldı, birlesmeddn once ucu acık bırakıldı, kaçtılar ve cep iclerinin kapanması kolay oldu. Sonra birden strateji değişti, afrin kent merkezi kuşatıldı şasırtıcı sekilde ve aynı taktikle yine cekilmek zorunda bırakıldılar. En sasirtici sey ise hep Tel rıfat hedefmiş gibi gösterip hep batından vurduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

Övüyorsun sonra? Kime yalakalık kimle anlaştışlar bilmiyoruz diyerek altan alttan laf sokuyorsun. Komutanlar senden benden daha iyi biliyordu ne kadar günde düşeceğini. hayattları savaşta geçmiş insanlar. onlarda biliyordur emin ol şehirde bunu göze alamayacaklarını.

Kısacası muhalefet olucam diye zorunuza gidiyor bu kadar kısa sürede az şehitsiz cunku sonu hükümete yarıyor sizin yoldan baktıgınız zaman. bunada şükür az zamanda alınması. Tüm dünya 6-8 ay 1 yıl derken 2 ayda aldıkAma güzel yani taktik devam alttan hükümete yandan soldan giydireyim fırsat fırsat.

Teror orgutlerinin arkasinda kim varsa onu kastettim.

Hukumetler degisir akp olur baska bir sey olur ama bu ordunun tarihi resmi olarak 2200 yillik. Oncesi de var.

• Harekatı buradan takip ettim günden güne...

Şehit haberleri,tankımızın vurulması Atak helikopterinin düşmesi...

O zamanda dahi ordumuza güvenimin tam olduğuna dair yorumlar yazdım.Çünkü ordu millet kenetlendi,zafer inancı tamdı.

O zamanda , ister bilerek isterse bilmeyerek olsun moral bozucu,ön saflarda yer verdiğimiz ÖSO yu rencide edici bir sürü paylaşımlar yapan sahte destekçiler de vardı.
    Şu an aslında bu zaferden memnun değiller, çünkü bekledikleri meskun mahal çatışmaları ve şehit haberleri gelmedi.Göstermelik kutluyorlar ama içerik olarak da hafiften niyetlerini belli ediyorlar.

Sivil çıkışları için açılan koridordan bu it sürüsü de kaçtı.Çünkü sonlarının ne olacağını gördüler.Bize SİHA ve İHAlarda servis edilen görüntüleri bunlar da gördüler.Nereye gizlenseler de öülmden kaçamazlardı.Eeee inanç yok,boş beleş insanımsı varlıklar,hayatta bir gayeleri yok,hapla da bir yere kadar.

• https://eksisozluk.com/entry/62611632

Okumanızı tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

Teror orgutlerinin arkasinda kim varsa onu kastettim.

Hukumetler degisir akp olur baska bir sey olur ama bu ordunun tarihi resmi olarak 2200 yillik. Oncesi de var.

Ben hükümete bakmam hacı bi operasyon savaş varken hangi parti olursa olsun sonsuz destek veririm yapılan yanlısları geçmişte konusmam operasyon varken onlar siyasi işler muzaffer eylemekten başka bişi düşünmem. Hain HDP hariç her türlü partiye destek veririm. Tarihimimz Osmanlıda ibaret degil öncesi Selcukluluar Karahanlılar Gazneliler Göktürkler cok suıkur

• Duellist kullanıcısına yanıt
    Hocam 2-3 voltluk elektrik devresinden bahsediyorum yahu. R, R/2. Aklımda yanlışta kalmış olabilir. Kusura bakmayın. Gaza gelip ne yazdığımı bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Tüm dünyayı karşısına alıp yalanlara,tuzaklara,propagandalara aldırış etmeden Afrin'i alan yiğitlerimiz Allah sizden razı olsun

Tüm dünya dan sonrasını okumadım

böyle çomarlar olduğu sürece abd'nin ne yapmak istediğini ve neyi amaçladığını anlatamayız bunlara.

Tamam.

• Var olsun Türk Silahlı Kuvvetleri. Şu önemli günde Türk Milleti'ni sevindirdiler, şehitlerimizin kanını yerde bırakmadılar. Allah hepsinden razı olsun.
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Hocam ben misafir olarak burada takılır iken bu arkadaşın yorumları dikkatimi çok çekilmişti. Lafları söylüyor söylüyor. Sonra ben bir şey demedim diyor. Amacı sabote etmek galiba. Bir insan böyle bir şey nasıl düşünebilir. Kısaca diyor ki İslamcılar sevinmesin. Zihniyete bakar mısınız ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam hem böyle diyorsun, "Bu basariyi ustlenmeye calisan ummetci veya parti holigani arkadaslar bu konu sizin en son prim kasmaniz gereken yer. Ortaligi karistirmayin" hem bunu diyorsun. Sonra ortalığı karıştırma diye sen diyorsun. Sabahtan beri konudayım, bir kişi bile herhangi bir siyasi partinin adını anmadı. Gerçekten soruyorum, ayıp değil mi hocam ? Şu günde gelmiş diyorsun ki. Şunlar bunlar sevinmesin. Yapmayın Allah aşkına yahu. Bugünde de böyle yapacaksanız ayıp cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 18 Mart 2018; 12:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4NZE

Mezepotamya dag esseklerinin tek bildigi yolun altina 1 ton patlayici yerlestirip 1 km uzaktaki dagin zirvesinden patlatip kacmak oldugu icin TSK yi karsinda gorunce erkenden topuklamislar.Bu zafer ayrica bu forumdaki pkk/pyd sevicilerinin aminada girsin.Var ol TSK !!

Ağzına sağlık hocam Halen neden bu kadar kolay oldu diyenler var. Savaşmayı bilmeyen bir ırkdan ne beklenirdiki. 48 saatte Kerkük'ten kaçan hewaller bunlar değilmiydi, hayır ne bekliyordunuz
  • Afrin'e Türk Bayrağı dikilme anı

https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/afrinde-turk-bayragi,7durQ-Jooke8UNVShMXAKw

• Bu gazla fıratın doğusuda alınmalı

• Yine mi topukladı bu yaratıklar? Gerçi şaşırmamak gerek. Bunlar ya pusu atar ya da kaçarlar, göğüs göğüse savaşacak kadar cesur olsaydılar kucaktan kucağa atlamazlardı.

Umarım bu operasyonda hayatını kaybeden askerlerimiz ve onların aileleri biraz da olsa huzur bulmuştur.
  • bu arada daeş diye bir oluşumun olmadığını aslında bunun YPG/PYD uzantısı olduğunuda anlamış bulunmaktayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Afrin'e Türk Bayrağı dikilme anı

https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/afrinde-turk-bayragi,7durQ-Jooke8UNVShMXAKw

Bazı orço evlatları delirir şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geriye Tel Rıfat, Mümbiç kaldı. Operasyon ilk başladığında mavi ile çizdiğim yerlere kadarsa operasyon yapılacak diye okumuştum. Çavuşoğlu Irak ile ortak operasyon yapacağımızda söylemişti. Allah askerimize güç kuvvet versin.

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    . Bu zafer tayyibin değil Türkiye Cumhuriyetinin. Ordaki askerlerde Allah Allah diye savaştı sizin zorunuza giden ne onu anlamadım. Adam gibi muhalefet olun yoksa boş konuşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 18 Mart 2018; 12:56:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.