Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bldoy

quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

kardeş şikayet edildi polis buldu,mesajların yazıldığı yer ruh ve sinir hastalıkları hastanesı,maalesef belboyun ceza ehliyeti yok:)

Burası diktatorya değil yazdıklarım haklı gerekçeli muhalif görüşler Bu nedenle muhalif görüşleri de içeri almaya başlarsa lar Burası tamamı ile diktatör Ülkesi olur

O nedenle yazdıklarımın Her zaman dediğim gibi arkasındayım ve beni şikayet edenleri Ben de şikayet etmezsem adam değilim

ben senı şikayet etmedım ama son iki kelımen dogru:))ılk ve tek doğrun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

valla çok boş konu oldu yahu ,ilk günler adam gibi bilgi falan alıyorduk artık sadece abuk subuk, operasyonla alakası olmayan konuların konuşulduğu bir yere döndü.

trmilitary'de kapanmasa buraya bakmam ama başka alternatif de yok ki.

bilgi alalım diyoruz ya tartışma mesajları dolu ya da içi boş gaza getirme lafları falan yazılıyor.

Aynen artık giresim gelmiyor bu yüzden hep tartışma dönüyor.
  • bldoy kullanıcısına yanıt
    Yav bu konuyu senin kadar baltalayan yok..İslamla,Allahla ne alıp veremediğin varsa defol git içinde yaşa..İnsanlar senin saçmalıklarını okumaya gelmiyor..Operasyonla ilgili bilgi almak için konuyu takip ediyorum ve sürekli senin iğrenç mesajların karşımda..Suç sende değil ama,seni hala sınırsız banlamayan adminlerde..

Bu operasyonda her an bir başarısızlık haberi olsun diye ümit ediyorsun..AKP düşmanlığın,din düşmanlığın kısaca İslama olan hazımsızlığın vatan meselesinin bile önüne geçmiş..Fırsat kolluyorsun ki içindeki kini burda kusasın! Zeytin dalını sadece Afrindekilere değil özellikle içimizdeki sen ve senin gibilere monteliycez! Çatlasanda patlasanda sen,senin gibiler ve senin gibilerin faşist,ırkçı,hastalıklı ideolojisi kaybedicek!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu su @bldoy denen sincapi engellesenize.Herkes adamdan sikayetci ama tum sayfalarda adami alintiliyorsunuz.Birakin takilsin tek basina hosuna gidiyor adamin siz alintiladikca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oparasyondan sonuna kadar izleyin

yorumsuz terör sevicilere gelsin...
    https://twitter.com/Teosmanli/status/963879447219843072
  • genc26 G kullanıcısına yanıt
    Ses montaj gibi duruyor. Yeni gibi servis etme konu Zeytin dalı harekatı ile ilgili boşuna kirlenmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 19 Şubat 2018; 22:2:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naltay23

Yav bu konuyu senin kadar baltalayan yok..İslamla,Allahla ne alıp veremediğin varsa defol git içinde yaşa..İnsanlar senin saçmalıklarını okumaya gelmiyor..Operasyonla ilgili bilgi almak için konuyu takip ediyorum ve sürekli senin iğrenç mesajların karşımda..Suç sende değil ama,seni hala sınırsız banlamayan adminlerde..

Bu operasyonda her an bir başarısızlık haberi olsun diye ümit ediyorsun..AKP düşmanlığın,din düşmanlığın kısaca İslama olan hazımsızlığın vatan meselesinin bile önüne geçmiş..Fırsat kolluyorsun ki içindeki kini burda kusasın! Zeytin dalını sadece Afrindekilere değil özellikle içimizdeki sen ve senin gibilere monteliycez! Çatlasanda patlasanda sen,senin gibiler ve senin gibilerin faşist,ırkçı,hastalıklı ideolojisi kaybedicek!

Bu bölüm tartışma bölümü Hayırdır konuyu Siz sahiplenmiş Siniz kendiniz çalıp kendiniz mi oynayacaksınız benim söylemem derim haklı muhalif görüştür gidin İstediğiniz yere Şikayet edin yazdıklarımın hiçbiri suç unsuru değildir boşuna Kendini yırtma Ben Kendi düşüncelerimi kurallar çerçevesinde yazmaya devam edeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hayaletx

@bldoy sen bir Provakatörsün süreli banlandın süre bitiminde geldin gene aynen provakasyon amaçlı mesajlarla ortalığı bulandırırak işe siyaset bulaştırıp burdan rant edeceğini sanan bir aklı evvelsin. Saçma sapan yorumlarla konu ile ve Harekatla uzaktan yakından alakası olmayan mesajlarınla ortalığı bulandırma . Git provakasyonunu ve siyasetini başka yerde yap konuyu kirletme . Hitler kafası ile yaptığın yorumların bu ülkeye bir faydası yok. Bu Ülkeye hiç saygın yok senin. Ayrıca Ulu Önder Atatürkü hastalıklı düşüncene alet etme, onu hiç anlamadığın belli . Yaptığın nefret suçu işlemektir ve tüm dünyada evrensel suç insanlık dışı olarak kabul edilir. Bu ülke insanı Hain Bölücülere karşıdır, vatanını milletini seven her Türk vatandaşı bu ülkenin eşit yurtdaşı ve insanıdır , rengi , ırkı , mezhebi ne olursa olsun bu Vatanın evladır. Ülkesini seven vatansever kürtlerle , Devletimizinde milletimizinde bir sorunu yok, Hain Bölücü Teröristlerle haklı bir mücadelesi var. Mücadeleye katılan Kahraman TSK mensubları içinde her görüşden ve kesimden insanlar var ve kahramanca canlarını ortaya koyuyorlar. Ülkeni seviyorsan bölmeye , ayrıştırmaya , düşmanlıklar yaratmaya çalışma, aksine bu zamanda Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli ve değerli olduğunu anla ve anlat. Nefretin esaretin olmasın .

.

benim düşüncelerim hastalıklı falan değil provakatör de değilim gerçekler bunlar o veledler büyüdüğü zaman gör sen anarşiyi dizginleyemezsiniz daha çocuk halleriyle etrafa saldırıyor bu suriyeliler hangi biriyle baş edeceksin üstüne kürt çocukları da tam kapasite büyüyor çoğalıyor .

Bu ırkçılık değildir gelecek analizidir . Her kötülük yaşayanı ülkene alırsan senin onlardan farkın kalmaz burayı da aynı cehenneme çevirirler .

Tarihte hiçbir mülteci gittiği ülkeden dönmemiştir benzeri yoktur hepsi gittikleri yerde kalmış musallat olmuşlardır .

Buyusunde onlarin eline de veririz kocum sikinti yok. Sadece sen mi yasion bu dunya da ... Ama istersen sen buyumussun bi ara telini yaz sana da veririz eline...

Eminim canım benim . Her eve lazım erkeğime bak be gel seni küçük kürdistan mahallelerine sokayım izmirde afrinde ordumuz çok büyük zafer kazanıyor kesiyoruz teröristleri de bakalım ne yapacaklar snaa polis bile giremiyor ulan .

ülkeyi mahvettiniz Türküm demek suç oldu .

Bak dion ya Sikinti varmi? O kadar korkuosan oynama... Yok sokagia giremiomus yok diyemiomus yobazmisin sen? Ya da VATAN HAİN i misin? Senden bi bk olmaz geber git ml seni.

Yürü be erkeğim kim tutar seni siz biraz daha sabredin yıllar geçiyor bugün güldüğünüz şeyler başınıza gelecek azınlıkların çoğalmasına göz yumdunuz bu ateş en başta sizi yakacak .

Batıda kürtleşiyor araplaşıyor .

Türk nüfus gittikçe azalıyor ülkeden soğuyor .

kına yak .

öyle atıp tutmayla olmuyor sende tayyip gibi olmuşsun atıp tutuyorsun icraat yok ama

böyle bebeleri foruma alıyorlar yazık yemin ederim iqsüz herif

bana hakaret edenleri hem foruma hem savcılığa şikayet etme hakkım kendimde saklıdır .

şayet yazdığın hakarete girer ve dava açıp tazminat alma hakkına sahibim ki manyağın tekiyim tanıyan tanır daha önce şikyetlerim oldu benimle uğraşmayın işine başlarım yarın gitmem işe savcılığa giderim.

benimle uğraşmayın uğraşırım sizinle .

Puhahaha demek yazdıgım hakarate girer? valide 39.yılımı dolurdu avukatlıkta, dayım 12.senesi savcılıgında şimdi ben hakaretten ceza yicem öyle mi sana bu yazdıgımla bılmıyorduk kanunları keşke açsan dava ah ah..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hayaletx

@bldoy sen bir Provakatörsün süreli banlandın süre bitiminde geldin gene aynen provakasyon amaçlı mesajlarla ortalığı bulandırırak işe siyaset bulaştırıp burdan rant edeceğini sanan bir aklı evvelsin. Saçma sapan yorumlarla konu ile ve Harekatla uzaktan yakından alakası olmayan mesajlarınla ortalığı bulandırma . Git provakasyonunu ve siyasetini başka yerde yap konuyu kirletme . Hitler kafası ile yaptığın yorumların bu ülkeye bir faydası yok. Bu Ülkeye hiç saygın yok senin. Ayrıca Ulu Önder Atatürkü hastalıklı düşüncene alet etme, onu hiç anlamadığın belli . Yaptığın nefret suçu işlemektir ve tüm dünyada evrensel suç insanlık dışı olarak kabul edilir. Bu ülke insanı Hain Bölücülere karşıdır, vatanını milletini seven her Türk vatandaşı bu ülkenin eşit yurtdaşı ve insanıdır , rengi , ırkı , mezhebi ne olursa olsun bu Vatanın evladır. Ülkesini seven vatansever kürtlerle , Devletimizinde milletimizinde bir sorunu yok, Hain Bölücü Teröristlerle haklı bir mücadelesi var. Mücadeleye katılan Kahraman TSK mensubları içinde her görüşden ve kesimden insanlar var ve kahramanca canlarını ortaya koyuyorlar. Ülkeni seviyorsan bölmeye , ayrıştırmaya , düşmanlıklar yaratmaya çalışma, aksine bu zamanda Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli ve değerli olduğunu anla ve anlat. Nefretin esaretin olmasın .

.

benim düşüncelerim hastalıklı falan değil provakatör de değilim gerçekler bunlar o veledler büyüdüğü zaman gör sen anarşiyi dizginleyemezsiniz daha çocuk halleriyle etrafa saldırıyor bu suriyeliler hangi biriyle baş edeceksin üstüne kürt çocukları da tam kapasite büyüyor çoğalıyor .

Bu ırkçılık değildir gelecek analizidir . Her kötülük yaşayanı ülkene alırsan senin onlardan farkın kalmaz burayı da aynı cehenneme çevirirler .

Tarihte hiçbir mülteci gittiği ülkeden dönmemiştir benzeri yoktur hepsi gittikleri yerde kalmış musallat olmuşlardır .

Buyusunde onlarin eline de veririz kocum sikinti yok. Sadece sen mi yasion bu dunya da ... Ama istersen sen buyumussun bi ara telini yaz sana da veririz eline...

Eminim canım benim . Her eve lazım erkeğime bak be gel seni küçük kürdistan mahallelerine sokayım izmirde afrinde ordumuz çok büyük zafer kazanıyor kesiyoruz teröristleri de bakalım ne yapacaklar snaa polis bile giremiyor ulan .

ülkeyi mahvettiniz Türküm demek suç oldu .

Bak dion ya Sikinti varmi? O kadar korkuosan oynama... Yok sokagia giremiomus yok diyemiomus yobazmisin sen? Ya da VATAN HAİN i misin? Senden bi bk olmaz geber git ml seni.

Yürü be erkeğim kim tutar seni siz biraz daha sabredin yıllar geçiyor bugün güldüğünüz şeyler başınıza gelecek azınlıkların çoğalmasına göz yumdunuz bu ateş en başta sizi yakacak .

Batıda kürtleşiyor araplaşıyor .

Türk nüfus gittikçe azalıyor ülkeden soğuyor .

kına yak .

öyle atıp tutmayla olmuyor sende tayyip gibi olmuşsun atıp tutuyorsun icraat yok ama

böyle bebeleri foruma alıyorlar yazık yemin ederim iqsüz herif

bana hakaret edenleri hem foruma hem savcılığa şikayet etme hakkım kendimde saklıdır .

şayet yazdığın hakarete girer ve dava açıp tazminat alma hakkına sahibim ki manyağın tekiyim tanıyan tanır daha önce şikyetlerim oldu benimle uğraşmayın işine başlarım yarın gitmem işe savcılığa giderim.

benimle uğraşmayın uğraşırım sizinle .

Puhahaha demek yazdıgım hakarate girer? valide 39.yılımı dolurdu avukatlıkta, dayım 12.senesi savcılıgında şimdi ben hakaretten ceza yicem öyle mi sana bu yazdıgımla bılmıyorduk kanunları keşke açsan dava ah ah..

Çok korktum canım Benim de Cumhuriyet Savcısı Kankam olur İzmir'de

• http://seslimakale.com/videodetay/mete-yarar--bir-fotograf-karesine-sigmayan-fedak%C3%A2rliklar-25192

Zeytin Dalı harekatı sırasında çekilen bu fotoğraf karesini gördüğümde boğazım düğümlendi. Görmek isteyene o kadar çok şey anlatıyordu ki...

Mehmedimiz sırtında yaklaşık 35 kilo yükü rahat taşımak için öne doğru eğilmiş bir şekilde küçük adımlarla yürüyordu.

Sırt çantasına sığmayan malzemeleri uygun noktalara eklemişti. Kimse ona ‘bu kadar malzeme taşı’ diye talimat veremez.

Ama o tecrübeli bir profesyonel asker olduğundan arazide ve çatışmada neye ihtiyacı olduğunu bilir. Hiçbirini geride bırakmayı asla düşünmez.

Sırt çantasının içinde en az üç günlük kumanyası, yedek kıyafetleri, yedek mühimmatı, sıhhiye kiti, gece görüş ve yedek bataryaları, ekstra taşıdığı silah ve mühimmatları bulunur. İsterse kendi özel isteklerini de bu çantaya koyar.

Sırtına almadığı bir malzemenin ikamesinin olmadığını bilir. Çatışma anında o sıhhiye kiti bir hayat kurtarır. Ekstra taşıdığı roketatar ateş altına alındığı bir beton koruganı teröristlerin başına yıkabilir. Çatışma saatler boyu sürdüğünde o sırtında taşıdığı yedek mühimmatın her bir tanesi bir arkadaşının hayatını kurtarabilir.

Onlar sırtlarında yalnızca yük taşımazlar onlar sorumluluk yüklenirler. O sorumlulukları da o küçük çantalara asla sığmaz.

Yürürken hafifçe başını aşağıya eğdiğini sanırım fark etmişsinizdir. Bunu yapabilmesi için güvenli bir noktada yürümesi gerekir. Bunu da silahını aşağıya doğru taşımasıyla ekstra olarak teyit edebiliriz. İşte bu anlar bazen yürürken küçük düşünmelere fırsatta verir.

Ön veya arkada yürümüyorsanız bu anlarda sevdiklerinizi kısa bir sürede olsa düşünebilirsiniz. Bunu o Mehmedin yüzünde görmek isteyenin önce onun gibi yürümesi gerekir.

O Mehmedim acaba sırt çantasını yüklenip nerelere gitmiştir. O ayaklarıyla nerelere basmıştır. O gözler neleri görmüş, o kalbi ne özlemleri taşımıştır.

O Mehmetleri anlamak isteyenler için bazen küçük bir kare bir dünyayı barındırır, görmek istemeyen gözler için ise söyleyecekleri yalanları.

Şu küçük karedeki fedakârlıkları sırtlarındaki yük sananlara o zaman başka bir bakış açısı ile daha anlatayım.

Sevdiklerinin cenazesine katılamamaktır, hastalıklarında başlarında duramamaktır, her gece çatıyı gökyüzü yaptığı yalnız gecelerdir, çocuklarının başını okşayamamaktır.

Mehmedim o sırt çantasını yüklendiğinde bilir ki görev başarılmadan geriye dönmek yoktur. O sırt çantasının üzerinde asıl olan sorumluluklar, görev aşkı, arkadaşlık, vatan ve millet sevgisi ve imanıdır.

Sırtına 80 milyonu alır, hafifçe öne doğru eğilir, küçük adımlarla ileri doğru yürümeye başlar.

Geriye bir kez bile dönüp bakmaz.

Bu fotoğraf karesi fedakârlığın resmîdir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

yabanci medyayi felan yokluyorum kurt turk savasi deniyor buyuk oranda afrine

bu kisimi nasil halledicez abd yonlendirilmesiyle yaptiklari belli kansiz abd ve bati medyasi

Adamların asıl amacı bizim Doğu bölgelerinde karışıklık çıkarmak
  • Türk savaş uçakları Şeyh Hadid çevresine hava harekatı düzenledi. Operasyona ATAK helikopterleri de katılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ya ustadim artik polemige girmeseniz? Gercekten cok bos mesajlarla dolduruyorsunuz. Bende Atatürkçü ve musluman bir genc olarak ümmetçi gecinen yobazlardan nefret ederim ama cidden sıktınız be hocam. Cok gereksiz yapiyorsunuz. Birakin surda haber alalim siz özelden tartissaniz? Rica ediyorum. Islamdan haz etmesenizde icinizde azcik insanlik ve hosgoru vardır muhtemelen? Hadi be abicim cidden konuyu kullanamiyoruz ozelden tartisin acikta tartisarak kimseye bir seyi kanitlayamazsiniz.

• redloves kullanıcısına yanıt
    ben paylaşacaktım,harika bir yazı..
  • atak ışıklarını kapatmış ilerliyor,habertürk canlı yayınında sesi duyuldu,pilotların gece görüş gözlüğü varmış..
    Bu konu tartışma konusu değil! Git dini ve siyasi düşüncelerini varsa eğer onların tartışıldığı bir konu,orada özgürce paylaş..Biz buraya TSK‘nın yaptığı askeri operasyonla ilgili bilgi almaya geliyoruz,senin siyasi yada dini hazımsızlıklarını,faşistçe asalım keselim zırvalamalarını okumaya değil..Hükümet meselesi değil,ülke meselesi bu..Hükümeti her alanda eleştiriyorum bende ama doğrusuyla yanlışıyla gün birlik olma günü..

Operasyon bitsin,Allahın izniyle zaferle dönelim sonra yine eleştirelim hükümeti,yine kendi aramızda tartışalım ama şuan ne olursa olsun birlik zamanı..Senin gibi kanı bozuklar bu ortamı içindeki hükümet ve din hazımsızlığını kusmak için fırsat olarak görüyor,tepkim buna! Bırakta insanlar operasyonu takip etsin,çeneni kapayarak foruma ve konuya güzel bir katkıda bulunabilirsin

• murat1981pls kullanıcısına yanıt
    her zaman olur, onlar kaska monteli zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

Hayırlı geceler arkadaşlar

Bizim birlikte vardı bunlardan Türkiye'de 3 birlikte var sadece çok fena silah

• Doğu Guta'nın kaderi Halep gibi olacak:
    http://www.iha.com.tr/haber-dogu-gutada-hava-saldirisi-61-olu-400-yarali-712132/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 19 Şubat 2018; 22:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

valla çok boş konu oldu yahu ,ilk günler adam gibi bilgi falan alıyorduk artık sadece abuk subuk, operasyonla alakası olmayan konuların konuşulduğu bir yere döndü.

trmilitary'de kapanmasa buraya bakmam ama başka alternatif de yok ki.

bilgi alalım diyoruz ya tartışma mesajları dolu ya da içi boş gaza getirme lafları falan yazılıyor.

Hem üye almıyorlar, hem ziyaretçiye kapatıyorlar. Aralarında fetöcüler olduğunu yazmışlar ekşi sözlük sitesindeki isimlerinin altında.

• 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.