Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • köprü ve otoyol dediği için sanki esad geçmesin diye bombaladık sandım..Allah yardımcıları olsun..
  • Ne olduğun belli ( muhalefet) , amacın belli ( siyasi rant) anladık seni ama bunların yeri burası değil uzatma . Yalan ve iftira ile elde edeceğini sandığın şey kalıcı olmaz bunuda hatırlatayım sana. Vatan sevginden eminsen bu zaman birlik ve beraberlik içinde TSK nın arkasında olma vakti olduğunu bilmelisin.Uyduruk kılıflar ile bahane aramadan, gereken tavrı ortaya koymak vatanseverliğin gereğidir. TSK nın moral ve motivasyonunu bozmak için bir çok algı operasyonu yapılıyor zaten . Sana diyceğim bu kadar.

Bu arada arkadaşlar TSK nın bugünki üstün başarıları sosyal medyada ve forumlarda bir hareketlenme yaratmış . Sinsi Terörist seviciler hangi kılığa gireceğini şaşırmış durumda , özellikle twitter ve bazı forumlarda bunu gözlemliyoruz. YPG den kaçışlar başlamış , elebaşları çocukları bırakıp Afrin merkeze kaçıyorlarmış.
  • https://edition.cnn.com/2018/02/19/middleeast/kurds-link-with-syrian-regime-intl/index.html

cnn aynı haberi ısıtıp ısıtıp duruyor temcit pilavı gibi şerefsiz abd ve medyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Şubat 2018; 17:53:48 >
  • stratejik nokta bombalamak gayet mantıklı.
  • Son birkaç gündür çok fazla bilgi kirliliği var Esad rejiminin Afrin'e girip girmeyeceği hala net değil
  • o şartların kabul olması pyd nin kendine klit vurması demek buda ordaki halkta eziklik imajı yaratçağı için ben şahsen pek ihtimal vermiyorum, rejimin gireceğine girsede göstermelik girer....
  • Güzel ilerleme var.

https://sinirotesihaber.com/harita

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON DAKİKA! ERDOĞAN-PUTİN GÖRÜŞMESİ // MOSKOVA, HAREKATIN KARARLILIKLA SÜRDÜRÜLMESİNİ ANLAYIŞLA KARŞILIYOR.

SON DAKİKA! YPG-ESAD ANLAŞMASI İDDİASI // ANKARA, TEYİDE MUHTAÇ BU GELİŞMEYİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR.

SON DAKİKA! YPG-ESAD ANLAŞMASI İDDİASI // ERDOĞAN'DAN PUTİN'E: HAREKAT PLANLANDIĞI GİBİ DEVAM EDECEK.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

SON DAKİKA! ERDOĞAN-PUTİN GÖRÜŞMESİ // MOSKOVA, HAREKATIN KARARLILIKLA SÜRDÜRÜLMESİNİ ANLAYIŞLA KARŞILIYOR.

SON DAKİKA! YPG-ESAD ANLAŞMASI İDDİASI // ANKARA, TEYİDE MUHTAÇ BU GELİŞMEYİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR.

SON DAKİKA! YPG-ESAD ANLAŞMASI İDDİASI // ERDOĞAN'DAN PUTİN'E: HAREKAT PLANLANDIĞI GİBİ DEVAM EDECEK.

Ya Siz bunun dediğine inanıyor musunuz bu atıp tutuyor her zaman ama 360 derece dönmek Dede üstüne yok .

Esat afrin'e alırsa tek kurşun atamaz yiyorsa atsın sonra dünyaya derdini anlatır işgal olmadığını nasıl açıklayacak bakalım dünyaya ambargo yediğinizde aaklınız başınıza gelir

• Yerel Ajanslar: Türk Hava Kuvvetleri'ne bağlı savaş uçakları Afrin ile Nubbul kasabasını birbirine bağlayan yolu vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 19 Şubat 2018; 18:52:37 >
  • neredeyse şu cinse cevap verecektim,o yeşil alanların çok hızlı birleşeceğini söylüyorlar..
  • işgalci devlet statüsü aldığımızda bm müdahalesi meşru hale gelecek

Vah vah benim ülkeme vah

• #SonDakika

Rusya Dışişleri Bakan yardımcısı Bogdanov

Rusya kesinlikle Suriye hükümeti ile Ypg arasında olan pazarlıkların dışındadır. Hiç bir şekilde dahil değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

#SonDakika

Rusya Dışişleri Bakan yardımcısı Bogdanov

Rusya kesinlikle Suriye hükümeti ile Ypg arasında olan pazarlıkların dışındadır. Hiç bir şekilde dahil değildir.

Suriye'nin resmi açıklamasına göre Rusya Suriye ve İran'ın Suriye topraklarını temizleyip Zafer kazanmasına engel oluyor diye

• Hayaletx kullanıcısına yanıt
    Çok saçma konuşmuşsun. Ben siyasetçimiyim ki siyasi rant elde edeyim. Sağda solda duyduklarını tekrar edip durma. Benim yazdıklarımı bile anlamamışsın. Beni sanki operasyona karşıymışım gibi göstermişsin. Ben tam tersi sadece afrin değil k.ırak'a teröristlerin kaynağı kandile niye girilmiyor. Fıratın doğusuna niye girilmiyor diyorum. Akp yi savunacağım diye kılıktan kılığa giriyorsunuz. Söyle o zaman ypgli terörist hangi akla hizmet ankarada ağırlandı. Buna cevabın var mı sen onu söyle. Ankarada bunların bayrağı açılmadı mı. Sınırdan kobaniye geçişleri sağlanmadı mı. Ben bunlara sizler gibi gözümü kapatıp duyarsız kalamıyorum kusura bakma. Sizler gibi üç maymunu oynayamıyorum. Ha vir de çözüm süreci fiyaskosu ve osloda teröristlerle pazarlık var. Sizler unutabilirsiniz ama biz unutmuyoruz.

• Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile telefonla görüştü.

- Erdoğan ve Ruhani, görüşmede, terör unsurlarına karşı verilen mücadelede işbirliğinin önemini vurguladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 19 Şubat 2018; 19:49:6 >
  • İran ve Rusya ile yapılan görüşmeler iyi oldu.

ABD halen oyalıyor bizleri.Birlikte plan yapmamız lazım.
  • cnn Türk bir dolaplar mı çeviriyor, yoksa ösonun aldığı yerlere şeriat mı geldi?

• 
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.