Şimdi Ara

Zeytin Yağı İçerek Kilo Alma(İçmek İçin Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
18.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar internette gezerken kilo almak için günde bir bardak zeytin yağı içmenin kilo aldırdığını gördüm ve başladım içmeye hafiften kilo da aldım almadım değil.

Problemim şu ki bir su bardağı zeytin yağını içmek herkesin yapabileceği bir şey değil inanılmaz ağır birşey sıvı yağ sanki antifriz içiyomuş gibi hissediyorum öyle lanet birşey size sorum şu bunu içmeyi nasıl kolaylaştırabilirim ?

Özet : Günde bir bardak zeytin yağını nasıl kolayca içebilirim.(Neyin içine katabilirim mesela)

Not : Amacım kas yapmak değil kilo almak kaslarım var ama bir yere kadar değilmi sonuç olarak bir yerden sonra ilerlemiyor kütle gelişimi ve genetiği kırmak gerekiyor onunda yolu belli oda bana gelmiyor.

Göğsüm şiş kolum şiş boynum iplik gibi ne yapayım öyle kası ben uğraş uğraş uğraş bıktım usandım ya spor salonunun kokusu bile beni sıkıntıya sokuyor artık.

Tek istediğim şu bunu şu şekilde kolay içersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buguncx -- 15 Ocak 2015; 0:59:32 >

• zeytinyağlı fasülye ya da yumurtanı kır o yağa.Ekmeğini batır hem de ekmek kilo aldırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 15 Ocak 2015; 0:29:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bi kaba salata yapıp icine. havuc,salatalık,marul,domates,dere otu vs koy üzerine dök fazla yaglı olsa bile lezzetli olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crag Drag -- 15 Ocak 2015; 0:31:00 >
  • sağlıklı kilo almak istiyorsan düzenli spor yapıp karbohidrat-proteinle beslenmelisin.
  • O kadar yag zararli olmuyomu

• kendini öldürücen aferin

• Arkadaşlar bazılarınıza komik gelebilir bu yöntem ama cidden ilk defa kilo aldıran birşey buldum :)

Not düzenli spor hayatım var vücut geliştirmeyle 2 yıla yakındır ilgileniyorum gerek spor salonuna gidiyorum.Evde de çoğu spor aleti mevcut karbonhidratlar protein tozları aminolar falan filan bunları spor yaptığım gün kullanıyorum lakin miğdem kaldırmıyor bu ürünleri artık.

İşte 7 amino girerken 7 amino çıkarken üstüne protein tozu spordan önce assault falan filan geçtim o evreleri anlayacağınız :)
  • Ne kadar saçma şeyler okuyorsunuz o kadar zeytin yağı karnını ağrıtır ve inanılmaz ağrılarla acillik olursun. Dokunmuyor dersen vucut dengeni bozuyor devam edersen illa bir yerden patlak verir ve yağdan olduda demezsin aklına bile gelmez afiyet olsun bu tarz insanlara ne desen boş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Building

Arkadaşlar bazılarınıza komik gelebilir bu yöntem ama cidden ilk defa kilo aldıran birşey buldum :)

Not düzenli spor hayatım var vücut geliştirmeyle 2 yıla yakındır ilgileniyorum gerek spor salonuna gidiyorum.Evde de çoğu spor aleti mevcut karbonhidratlar protein tozları aminolar falan filan bunları spor yaptığım gün kullanıyorum lakin miğdem kaldırmıyor bu ürünleri artık.

İşte 7 amino girerken 7 amino çıkarken üstüne protein tozu spordan önce assault falan filan geçtim o evreleri anlayacağınız :)

Dostum bu seviyede bu süredir spor yapıp bu kadar supplement ıvır zıvır kullanıp da nasıl ideal kilona ulaşamadın? Merak ettim boy-kilonu.

• Zeytin yağı yağ yakmak için kullanılır tam tersi

• Yatmadan once çeyrek bardak orjinal ice bilirsin. Kaslari besler.ciddiyim.ama bir bardak cok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Arkadaşlar bazılarınıza komik gelebilir bu yöntem ama cidden ilk defa kilo aldıran birşey buldum :)

Dostum bu seviyede bu süredir spor yapıp bu kadar supplement ıvır zıvır kullanıp da nasıl ideal kilona ulaşamadın? Merak ettim boy-kilonu.

Boyum 180 kilom 68 ve alamıyorum herkese ya cahile bak abi adam sıvı yağ içerek kilo almaya çalışıyor falan diyebilir saygı duyuyorum aşağıda arkadaş demiş böylelerine ne desen boş diye falan olabilir.

Yani hocamın dediği şu isteyerek içmediğin için yaramıyor diyo evet zorla içiyorum bu bi gerçek ve çok zor kilo alıyorum ki artık gerçekten protein tozu vb içmek istemiyorum yani.

• spor yapıyorsun 2 sene olmuş ama kiloyu yağla değil kasla arttıracağını öğrenememişsin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: In-Time

Büyük bi kaba salata yapıp icine. havuc,salatalık,marul,domates,dere otu vs koy üzerine dök fazla yaglı olsa bile lezzetli olabilir

katılıyorum

• quote:

quote:

quote:

Boyum 180 kilom 68 ve alamıyorum herkese ya cahile bak abi adam sıvı yağ içerek kilo almaya çalışıyor falan diyebilir saygı duyuyorum aşağıda arkadaş demiş böylelerine ne desen boş diye falan olabilir.

Yani hocamın dediği şu isteyerek içmediğin için yaramıyor diyo evet zorla içiyorum bu bi gerçek ve çok zor kilo alıyorum ki artık gerçekten protein tozu vb içmek istemiyorum yani.

Hani emek açısından ve verdiğin paralar açısından bu boya bu kilo az. Ha ben de 7 ay gibi süre spor yaptım, tabii epey ara verdim sonra. Hemen hemen yakın boy-kilo endeksimiz var. Ha tabii ben pek supplement felan para saçmadım, hatta hiç kullanmadım. Kendim de çok iyi beslenemiyordum, buna bağlıyorum. Yine de dediğin gibi kilo almak zor; ama senin yaptıklarını yapsam net fazlasıyla alırdım gibi geliyor, senin vücut harbiden kilo konusunda problemli.

Öncelikle sana tavsiyem böyle zeytinyağı felan içerek kilo almaya çalışma, o kilodan da hayır gelmez zaten. Hani spor yapan birisin, sporcunun düşmanı yağı bildiğin içerek tüketiyorsun. Hani ne kastan ne bir şeyden alırsın, saçma sapan yağı vücuduna alıyorsun şu an. Görüntü olarak da sana estetik bir katkısı olmayacak ki, sadece tartıda kendi ağırlığını arttırıyorsun şu an, başka bir halt değil. Bence öyle 68 kilo çok aşırı cılız diyebileceğimiz bir kilo da değil, ha tabii spor yapan, o kadar supplement alan bir adama koyar da bence biraz barışık olman lazım kendinle.

Ne kadar iyi beslendiğini düşünsen de bence yeterli beslenemiyorsun. Hani bu konuda bilgime ihtiyacın yok zaten, fazlasıyla forumları kurcalamışsındır zaten. Hani ekmeğe bas, yağ iç, gece yatmadan önce tıkın vb. mentaliteden uzak dur. Bu kadar da stres yapma bunları. Ha bir de bana soğuk ölçülerini yazabilir misin, merak ettim ne kadar şikayetçisin ölçülerinden diye.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hani emek açısından ve verdiğin paralar açısından bu boya bu kilo az. Ha ben de 7 ay gibi süre spor yaptım, tabii epey ara verdim sonra. Hemen hemen yakın boy-kilo endeksimiz var. Ha tabii ben pek supplement felan para saçmadım, hatta hiç kullanmadım. Kendim de çok iyi beslenemiyordum, buna bağlıyorum. Yine de dediğin gibi kilo almak zor; ama senin yaptıklarını yapsam net fazlasıyla alırdım gibi geliyor, senin vücut harbiden kilo konusunda problemli.

Öncelikle sana tavsiyem böyle zeytinyağı felan içerek kilo almaya çalışma, o kilodan da hayır gelmez zaten. Hani spor yapan birisin, sporcunun düşmanı yağı bildiğin içerek tüketiyorsun. Hani ne kastan ne bir şeyden alırsın, saçma sapan yağı vücuduna alıyorsun şu an. Görüntü olarak da sana estetik bir katkısı olmayacak ki, sadece tartıda kendi ağırlığını arttırıyorsun şu an, başka bir halt değil. Bence öyle 68 kilo çok aşırı cılız diyebileceğimiz bir kilo da değil, ha tabii spor yapan, o kadar supplement alan bir adama koyar da bence biraz barışık olman lazım kendinle.

Ne kadar iyi beslendiğini düşünsen de bence yeterli beslenemiyorsun. Hani bu konuda bilgime ihtiyacın yok zaten, fazlasıyla forumları kurcalamışsındır zaten. Hani ekmeğe bas, yağ iç, gece yatmadan önce tıkın vb. mentaliteden uzak dur. Bu kadar da stres yapma bunları. Ha bir de bana soğuk ölçülerini yazabilir misin, merak ettim ne kadar şikayetçisin ölçülerinden diye.

79 - 117 - 98 - 36

Soğuk hali buydu en son kartın arkasında bunlar yazıyor kardeşim.Ama şöyle birşey var kaslı olmak güzel ama süreklilik lazım biliyorsun bu işte çok çalışmak gerekiyor farklı yollar arıyorum bende anlayacağın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.