Şimdi Ara

Zenginlerin Kibiri Kimsede Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dedim o kadar silahları karakterleri nasıl aldın başladı anlatmaya dün 3000€ yatırdım 1 günde bu kadar level oldum

paranın kaynağını sormadan babamın 4 benzin istasyonu var hollandada yaşıyorum 18 yaşındayım

dedim iyi hollandada arabalar ucuzdur (fakirliğimi göstereyim dedim övünmesin) ucuz arabaları bilmiyorum ferrari alıcaz ama türkiyede ne kadar dedi

bilmiyorum dedim hollandanın kızlarını sordum direk ya şimdi para çok olunca kızlarda gerçek aşkı bulamıyorsun dedi gel sana derdimi anlatayım diye feysbukunu verdi

feysbuku bulamayınca adımı yaz porscheli bir fotoğraf var onu ekle dedi arkadaş bu nasıl bir kibir nasıl bi egodur adamın kapak fotoğrafında parayla çekilmiş fotoğraf var düşünün artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 6 Ocak 2014; 20:12:06 >

• Konuştuğun kişi sallıyor olabilir yani fake olabilir yazdıkları ama dünya üzerinde birçok canlı/gerçek örneği var.

Bkz. Ali Ağaoğlu, Turkiye.
  • Point Blank'mi oynuyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende başka özelliklerinle kibirlen kimse sana birşey diyor mu?

bir insan ne kadar yükselirse gönlü o kadar alçalmalıdır diye bir laf var.herhalde işin doğrusu hakediyorsan ve milleti haksız yere ezmedikçe kibirli olabilirsin eğer haketmiyorsan ve milleti haksız yere eziyorsan alçakgönüllü olacan.
  • zenginin kibiri fakirin zengine burnunun ortasına kafayı koymak la son bulur.
  • wolfteam mı oynuyon knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapmayaww.d -- 6 Ocak 2014; 20:36:57 >
  • Pis fakir.
  • Kusura bakma kardeş sen anlatınca anladım biraz abartmışşım, bu kadar fakir olduğunu bilmiyordum açıkcası, bana hesap numaranı yaz bi kaç yüz bin euro atıyım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirito* -- 6 Ocak 2014; 20:38:13 >
  • Cross Fire?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.