Şimdi Ara

Zengin Kız Fakir Oğlan (2012) | TRT 1 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
10.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi güldürüyor beni açıkcası, senaryo bilindikte olsa olaylar komik geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

Orijinalden alıntı: Euphoria*

quote:

ufuk özkan'ın oyunculuğunu pek beğenmiyorum açıkçası, geniş aile dizisinde berbattı sonra pak panter adlı filmini izledim o da vasattı, bakalım bu nasıl olacak

Geniş aileyi takip etmiyordum ama Kanal D'de yazın arada bir denk geliyordum.
    Ne kötülüğünü gördün, gayet komikti oysa ki

Senaryosu saçmaydı bir kere hocam, cıvık bir karakteri oynuyordu bilal karakteri ile cevahir karakterinin atışması da saçmaydı bir kavga edecekler bir birine sarılıyor yok ağzını burnunu yırtarım senin at kafası gibi abuk sabuk replikler kullanılıyordu adam gibi ne kavga gördüm ne de ciddiyetlik.

gelmiş geçmiş en iyi komediler listemde ilk 10a hatta ilk 5e giren bir dizidir geniş aile

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Euphoria*

quote:

ufuk özkan'ın oyunculuğunu pek beğenmiyorum açıkçası, geniş aile dizisinde berbattı sonra pak panter adlı filmini izledim o da vasattı, bakalım bu nasıl olacak

Geniş aileyi takip etmiyordum ama Kanal D'de yazın arada bir denk geliyordum.
    Ne kötülüğünü gördün, gayet komikti oysa ki

Senaryosu saçmaydı bir kere hocam, cıvık bir karakteri oynuyordu bilal karakteri ile cevahir karakterinin atışması da saçmaydı bir kavga edecekler bir birine sarılıyor yok ağzını burnunu yırtarım senin at kafası gibi abuk sabuk replikler kullanılıyordu adam gibi ne kavga gördüm ne de ciddiyetlik.

gelmiş geçmiş en iyi komediler listemde ilk 10a hatta ilk 5e giren bir dizidir geniş aile

+1
    kesinlikle geniş aile en iyi komedi dizilerinden biriydi...

Başlıktaki diziyede gelirsek insanı güldürüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayıyor bir süre sonra Pek tutmaz bu dizi
  • Dizi çok komik önyargılı olmayıp izleyin derim, Hüseyin Avni Danyal oyunculuk şov yapıyor, kahya ve karısı da süper komik.
  • güzel espiriler çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Dizi çok komik önyargılı olmayıp izleyin derim, Hüseyin Avni Danyal oyunculuk şov yapıyor, kahya ve karısı da süper komik.

şükrü

• Açıkcası izlediğim tek turk dizisi gecen hafta yardirdi resmen hele sergi muhabbeti çay içiyordum o sıra cayı fırlattım ağzımdan karpuz sergisi deyince babasi hehe

• Açıkcası ben kaçıncı bölümdü bilmiyorum ama 5 yada 6 bölümdü laz babanın gömleğinde hristiyan haç figürü olarak gömleğin düğmeleri dikilmiş ve herhalde laz baba hristiyan mı acaba dedim ve izlemiyorum......
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

Açıkcası ben kaçıncı bölümdü bilmiyorum ama 5 yada 6 bölümdü laz babanın gömleğinde hristiyan haç figürü olarak gömleğin düğmeleri dikilmiş ve herhalde laz baba hristiyan mı acaba dedim ve izlemiyorum......

nurhan ın deyimiyle: yok artık
    ama duruma değil sana yok artık.

• quote:

quote:

Açıkcası ben kaçıncı bölümdü bilmiyorum ama 5 yada 6 bölümdü laz babanın gömleğinde hristiyan haç figürü olarak gömleğin düğmeleri dikilmiş ve herhalde laz baba hristiyan mı acaba dedim ve izlemiyorum......

film içine yerleştirme supliminate figürler konuyor ve milletin ilgisini çekmek istiyorlar,bunlar için AHABER kanalında programda izledim ve aynen filmlere ve dizilere yada çizgi filmlere aynı figürler vardı ve aynısını türk dizilerinde de uygulanıyor istersen google amcaya sor......

• ne olursa olsun TRT "1 dizi konusunda çok başarılı,, avrupa avrupa, seksenler, zengiz kız fakir oğlan,, hepsi ailecek izlenebilecek diziler.
  • quote:

quote:

quote:

film içine yerleştirme supliminate figürler konuyor ve milletin ilgisini çekmek istiyorlar,bunlar için AHABER kanalında programda izledim ve aynen filmlere ve dizilere yada çizgi filmlere aynı figürler vardı ve aynısını türk dizilerinde de uygulanıyor istersen google amcaya sor......

beni rahatsız etmez hepsi din değiştirse bile takmam onlar öyle yaptı diye din değiştirecek değilim
    dizi sonuçta bunu ayırt etmek lazım hayal mahsülü yani
    amaa
    çocuklara zararlı unsurları bilinçaltına göstermesine karşıyım cinsel unsurlar mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 28 Kasım 2012; 15:08:53 >

• benim sizlere anlatmak istediğim türkiyede masonik figürler gösteriliyor ..Müslüman memlekette salyangoz satılıyor....
  • bu dizi ne zaman yayından kalkar reyting sebebiyle tahmin eden var mı:) veya trt de olmasaydı ne kadar zaman önce kalkmıştı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19RDM

bu dizi ne zaman yayından kalkar reyting sebebiyle tahmin eden var mı:) veya trt de olmasaydı ne kadar zaman önce kalkmıştı:)

kalkmaz bu sene

• ben izliyorum denk geldikçe bugünde izlerim herhalde
  • bitmesi yakındır ve yerine osmanlı tokadını koyacaklar diye tahmin ediyorum..........
  • Ben izliyorum her perşembe gülüyorum da güzel espriler var. Karakterlerin mimikleri de çok hoş.
  • Gayet güzel dizi bence.Umarım bitirmezler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.