Şimdi Ara

Zengin Kız Fakir Oğlan (2012) | TRT 1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
10.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Dizi fena değil ama hep aynı mekan bir süre sonra sıkabilir.
    Sadece bu değil, Birol Güven'in her dizisi sürekli aynı mekanlarda geçiyor. Sırf bu yüzden Seksenler dizisi bile bana sıkıcı gelmeye başladı. Bu Birol Güven var ya, çok cimri bir adam.

geçen bir twit görmüştüm
    artık birol güven gani müjde mizahi değil
    burak aksak selçuk aydemir mizahi devri.
    gibiydi çok mantıklı bulmuştum.
    kendisinin mizahi da ucuz komedi den başka birşey değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum.
    Ayrıca Birol Güven ve Gani Müjde çok yaşlandılar. İkisinin de yaklaşık 20 yıl önce yaptıkları işlerle şimdiki işleri arasında dağlar kadar kalite farkı var. Artık ikisinin de yerlerini daha genç birilerine bırakmaları lazım. Bu iki isim, insanın belirli bir yaştan sonra espri anlayışının körelmeye başladığının iki canlı kanıtıdır.
  • sementa isminde inek mi olur damadın ineğin eşgalini sorması
    güzel dizi
  • Diziyi izledim bugun sabah
    Namı-Diğer cevo yu geniş ailedede pek sevmezdim burdada pek farkı yok o rolden pek begenmedim.
    ama dizi güldürdü bazı yerlerinde
    bi kaç bölğm dqaha izlicem eger aynı tempoda devam ederse bırakırım.
  • ufuk özkanı geniş aileden beri severim ta ki Türkün uzay ile sınavımı öyle adı değişik bir dizide oynadığı tarihe kadar buğun izledik bizimkiler açmiş cıvıtmasa abartmasa güzel olabılır ama çok abartiyor.
  • izledim güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

MinT prodüksiyondan yepyeni bir aile komedisi daha. Projeleri ile ailedeki herkesi ekran başına çekmeye çalışan MinT prodüksiyon, yine tüm aile fertleri tarafından izlenebilecek, yepyeni projesi “Zengin Kız Fakir Oğlan’ın” startını verdi. 2012 Yılının Merakla Beklenen Filmleri Burada... Tüm Filmlerin Konuları, Oyuncuları, Fragmanları... Başrollerinde, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay ve Gözde Okur yer alıyor. Daha bir çok
    tanınmış simanın yer aldığı yeni komedi dizisinin projesi Birol Güven tarafından hazırlandı. Dizi yi Caner Güler, Metin Açıkgöz ve Müfit Can Saçıntı kaleme alıyor. Dizinin rejisörlüğünü, geçen yılın Altın Portakallı yönetmeni Hasan Tolga Pulat yapacak. Zengin Kız Fakir Oğlan, modern bir Keloğlan masalı. Sıradan bir banka çalışanı olan, Ufuk Özkan’ın (Nurhan) zengin bir aileye damat adayı olması ve kızlarını canından çok seven baba Hüseyin Avni Danyal’ın (Kemal) ise onu kızına layık görmemesi üzerine olaylar gelişiyor. TRT ekranlarında yayınlaması planlanan dizinin yeni sezonda yayına girmesi bekleniyor.

..

• Pek beğenmedim ben
  • iadre eder gibi sanki
  • 10 dk izledim dayanamadım daha fazla
  • 2.Bölüm yayınlanmadı heralde daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

2.Bölüm yayınlanmadı heralde daha.

Gerçekten iş yapacağına inanıyor musunuz? 1,2 bölüm daha yayınlanır, iptal olur.
    Buraya yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 12 Eylül 2012; 13:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Prof.

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

2.Bölüm yayınlanmadı heralde daha.

Gerçekten iş yapacağına inanıyor musunuz? 1,2 bölüm daha yayınlanır, iptal olur.
    Buraya yazıyorum.

quote:

Diziyi izledim bugun sabah
    Namı-Diğer cevo yu geniş ailedede pek sevmezdim burdada pek farkı yok o rolden pek begenmedim.
    ama dizi güldürdü bazı yerlerinde
    bi kaç bölğm dqaha izlicem eger aynı tempoda devam ederse bırakırım.
  • cevahir nerde ben orda.

akşamı beklemede tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

ufuk özkan'ın oyunculuğunu pek beğenmiyorum açıkçası, geniş aile dizisinde berbattı sonra pak panter adlı filmini izledim o da vasattı, bakalım bu nasıl olacak

Geniş aileyi takip etmiyordum ama Kanal D'de yazın arada bir denk geliyordum.
    Ne kötülüğünü gördün, gayet komikti oysa ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Euphoria*

quote:

ufuk özkan'ın oyunculuğunu pek beğenmiyorum açıkçası, geniş aile dizisinde berbattı sonra pak panter adlı filmini izledim o da vasattı, bakalım bu nasıl olacak

Senaryosu saçmaydı bir kere hocam, cıvık bir karakteri oynuyordu bilal karakteri ile cevahir karakterinin atışması da saçmaydı bir kavga edecekler bir birine sarılıyor yok ağzını burnunu yırtarım senin at kafası gibi abuk sabuk replikler kullanılıyordu adam gibi ne kavga gördüm ne de ciddiyetlik.

• quote:

quote:

quote:

Senaryosu saçmaydı bir kere hocam, cıvık bir karakteri oynuyordu bilal karakteri ile cevahir karakterinin atışması da saçmaydı bir kavga edecekler bir birine sarılıyor yok ağzını burnunu yırtarım senin at kafası gibi abuk sabuk replikler kullanılıyordu adam gibi ne kavga gördüm ne de ciddiyetlik.

Hak verdim şimdi

• bazen öğle kuşağında denk geliyorum o zaman güzel gidiyor
  • yeni bölüm var ama bitmek üzere
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hak verdim şimdi

neyine hak veriyosun anlamadım.. bence çok eğlenceliydi, tabi herkesin mizah anlayışı aynı değil kabul ederim ama bi ceavhir ve bilal karakterine haksızlık etmeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.