Şimdi Ara

Zengin çocukları istediğini balkondan aşağı atıyor ve SERBEST! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
12.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
233 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ‘’Çok doğru hocam. 17 yaşında iki gencin evlenip sevişmesi bizde irticacılık oluyor. Fakat evlilik olmadan sevişmeleri medeniyet ‘’ bu cümleyi sen kurmadın mı? Burada iki görüşüde kınadığın hiç ama hiç belli olmuyor. İkisinide kınıyorsan amenna

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ülkemizde çok fazla kötü insan var. Bir meslek olan Fahişeleri bu kişilerin annesi olarak belirtmemiz doğru değil. Malesef annesinden dem vuramayınca diyebileceğimiz en ağır laf şerefsiz oluyor. Para her şey değildir. Yakınları belirli bir mevkide yer aldığı için bu şerefsizliğe göz yuman sözde adalet sistemi benim gibi suçtan uzak duran, bir hatam olur diye ehliyeti olmasında ragmen araba sürmeyen iyi insanları korkutuyor, tiksindiriyor. Sürekli ekonomi karşılaştırmaları yapıyoruz diğer ülkelerle, ekonomiyi bırakın daha az protein alalım daha düşük model arabaya binelim ama yeter ki bu maymun dölleri sokakta gezmesin, lime lime edilip balinalara yem edilsin.

İdam Geri Gelsin

• Bunlar baştan gittiğinde vatan haini ilan edilirse eyyy oy verenler kandırıldık diyinde o boğazınızı nasıl sıkıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Txrboz -- 19 Haziran 2021; 19:57:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etraf bu kadar pislik varken kızların hala daha mıktanıs gibi bu tip elemanlara yapışmasını anlamıyorum.

• Ulan bunu gören bende yaparım nasıl olsa ceza almıyorum diye gider her haltı yapar. Allah sonumuzu hayır etsin. Savcılarda nasıl vicdan var şunu izlerken kanım doldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Son zamanlarda bu evli, it serseri badboy seven, gayri meşru sevgili olan, velhasıl zina yapan genç kız ölümlerinde artış gözleniyor. Bekar, temiz aile çocuğu istese burun kivirirlar, haliyle doğal seleksiyon sonucu, su testisi su yolunda kırılıyor. Buna önlem alınmalı. Zina tekrar suç haline getirilmeli. Kıza değil evlat acısı yaşattığı, anne babasına üzülüyorum.

Ölen bir kıza iftira atıyorsunuz

• Genel, ortaya konuştum, yine genel konuşuyorum bak: Günümüzde büyük bir ahlak erozyonu yaşanıyor. Yozlaşma had safhada. Liseli ergenler artık, evlerde çektiği kendi Miki videolarıni twetter da orda burda yayınlıyor. Bakirelik makirelik 20-30 yıl öncede kaldı.
    Yani sen bunların evde beraber Kur'an okuduğunu, hadis ezberlemek falan için mi bir araya geldigini sanıyorsun! Ne kadar iyi niyetlisin.
    Tahminim bu ilişkilerde artık karı koca gibi, hatta karına yapamayacagin haddi asmalar, uyuşturucu gibi maddeler, fantaziler vs. herşey yaşanmış ve kızdan bikilmis oluyor artık. Kız hamile yada baglanmis ayrılmak istemiyor, bu bazen de erkek olabilir. Ama badboylara kız çok, pek bağlanma olmaz. Kız arıza çikariyor, ayrılmak istemiyor, polise belki abisi, babasına söylemekle tehdit ediyor, yaş küçükse cinsel istismar, sıkıntı, yaş büyükse tecavüz etti, öyle ya kadının beyani esas. İş giderek şiddete evriliyor ki, bir çok kadınin bu şiddette hoşuna gidebiliyor ta ki ölüm gelene kadar ve ölümle bitiyor. Bazen de kız bikiyor erkekten ayrılmak istiyor, maganda erkek, ya benimsin ya toprağın diyor, kız ölümü seçiyor. Geride acılı sevenleri.. Dinimiz boşuna zinayı yasaklamıyor, hatta bütün din ve inanclarda yasak. Ama takan kim.
    Ha ana babada da hata var tabiki, atalarımız kızını dovmeyen dizini döver demiş. Bide başıboş bırakırsan, ya davulcuya ya zurnaciya demis. Günümüzde badboya uyarla. Denetim, takıp sart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 20 Haziran 2021; 22:46:46 >

• realove19 kullanıcısına yanıt

İkisini de kınıyorum tabii ki.

• Yorumlar arabistanhaber.com dan sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Genel, ortaya konuştum, yine genel konuşuyorum bak: Günümüzde büyük bir ahlak erozyonu yaşanıyor. Yozlaşma had safhada. Liseli ergenler artık, evlerde çektiği kendi Miki videolarıni twetter da orda burda yayınlıyor. Bakirelik makirelik 20-30 yıl öncede kaldı.
    Yani sen bunların evde beraber Kur'an okuduğunu, hadis ezberlemek falan için mi bir araya geldigini sanıyorsun! Ne kadar iyi niyetlisin.
    Tahminim bu ilişkilerde artık karı koca gibi, hatta karına yapamayacagin haddi asmalar, uyuşturucu gibi maddeler, fantaziler vs. herşey yaşanmış ve kızdan bikilmis oluyor artık. Kız hamile yada baglanmis ayrılmak istemiyor, bu bazen de erkek olabilir. Ama badboylara kız çok, pek bağlanma olmaz. Kız arıza çikariyor, ayrılmak istemiyor, polise belki abisi, babasına söylemekle tehdit ediyor, yaş küçükse cinsel istismar, sıkıntı, yaş büyükse tecavüz etti, öyle ya kadının beyani esas. İş giderek şiddete evriliyor ki, bir çok kadınin bu şiddette hoşuna gidebiliyor ta ki ölüm gelene kadar ve ölümle bitiyor. Bazen de kız bikiyor erkekten ayrılmak istiyor, maganda erkek, ya benimsin ya toprağın diyor, kız ölümü seçiyor. Geride acılı sevenleri.. Dinimiz boşuna zinayı yasaklamıyor, hatta bütün din ve inanclarda yasak. Ama takan kim.
    Ha ana babada da hata var tabiki, atalarımız kızını dovmeyen dizini döver demiş. Bide başıboş bırakırsan, ya davulcuya ya zurnaciya demis. Günümüzde badboya uyarla. Denetim, takıp sart

Haberde cinsellik taciz tecavüz gibi bir detay olmamasına rağmen, 2 genç insanın aynı ortamda bulunmasından yola çıkarak zina bakirelik gibi konulara girmeniz gençlerinmi yoksa sizinmi cinsellikle kafayı bozduğunuzu belli ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Haberde cinsellik taciz tecavüz gibi bir detay olmamasına rağmen, 2 genç insanın aynı ortamda bulunmasından yola çıkarak zina bakirelik gibi konulara girmeniz gençlerinmi yoksa sizinmi cinsellikle kafayı bozduğunuzu belli ediyor

Alıntıları Göster

Anlamakta zorluk mu çekiyorsun, genel konuşuyorum, diyorum. Herkes istediği gibi yaşar, bedelini öder, bana ne, bu tarz yaşamdan doğan acıların nedenini irdeliyoruz. Kadına şiddet diye ortalığı ayağa kaldıranlar haklı değil her zaman.

Müslümanım diyorsan cinselliğe dikkat edeceksin, kafayı bozmayla ilgisi yok. Ha mezhebin genişse senin için sorun yok, sal gitsin.

Kendi evine gelen kızı ve erkek arkadasina, gece fazla gürültü yapmayın diyen gavat babalar da var bu memlekette.

• Sevdiklerimizi Akp'lilerden uzak durmaları konusunda bilinçlendirmeliyiz.

Doğa ve Canlılar için her biri ciddi tehdit oluşturuyor.

• Ve bilin bakalım ne ne oldu??!

Zengin çocuğu BERAAT etti. CİNAYET VİDEOSU OLMASINA RAĞMEN..............

• mühendisyentwitter
    “Daha önce alkollü araç kullanıp, hamile Zeynep Berna Ata'yı öldüren ve serbest kalan! Ve 17 yaşındaki kız çocuğu Duygu Delen'in ölüm anı ve videosuna rağmen! Fotoğraflardaki (Gaziantep’te Atlantik Halının sahibi Bilec Kaplan’ın oğlu) Mehmet Kaplan serbest bırakıldı #DuyguDelen”
    https://twitter.com/muhendisyenn/status/1499765112655290373?s=20&t=dcYM5i3JDkUZkc5xQF-ldA

Hiç yurtdışına kaçma. Kırmızı bülten çıkartılır, gerekirse ekip tutulur ama o cezaevinde en az 25 yıl YA TA CAK SIN. NOKTA.

KİMİ TANIRSAN TANI. ONLAR GİDİYOR, SEN İÇERİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 5 Mart 2022; 12:2:35 >
  • sasasa671 S kullanıcısına yanıt

Edit : sadece Türk kızları böyle değil, hepsi böyle bu arada.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.