Şimdi Ara

Zenfone 3 laser mi k6 note mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki telefon arasinda kaldim ikisininde fiyati ayni. Hangisini ne sebeble tercih edeyim? Kararsiz kaldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yardimedecek?

• bende aynı durumdayım

Vestel Venüs Z10 bekliyorum onun fiyatına göre tercihimi belirleyeceğim

ama ikisinin arasında 4000 mah pil daha baskın duruyor.

yanı K6 Note.

ama zen 3 laser in de kamera arayüzü süper.

Android 7 alacağı da kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    İkinci el k6 note almış bulunmakdayim. Gm5 plusdan gectim. Arayuzu saf Android arayuzune göre daha güzel. Bataryasi kesinlikle cok iyi. 4000 mah ama 3100 mahlik gm5 plusun 3 kati performans veriyor. 4g/wifi oyun , video , WhatsApp karışık parlaklikda ortalarda en az 6 saat ekran alabilirsin. Dün full 4g ile oyun oynadım saatlerce 5 bucuk saat ekran süresi verdi. Ekranina gelecek olursak renkleri sevmedim. Gm5 plusda mesela youtube kipkirmizi iken bunda turuncuya yakin. K5 note da renk ayari varken bunda sadece standart bir de canli var . Su an canlida kullaniyom pek fark etmiyor ama standarta gore daha doygun renkler. Zf3 laser ikinci elde olsaydi kesin onu alirdim neden ? Çünkü kamerasi kesinlikle daha iyi, arayuz ve ozellikler daha fazla, kasanin gorunumu daha iyi. Ekran daha iyi 500 nit. Ve gorilla glass var bunda yok mecbur kirilmaz ile kullanıyorum. Kenarlar kalkik 2.5 d ekran yüzünden. Gorilla olsa takmadan kullanacam. Baska sorularınız varsa sorun. Zf3 laser pil konusunda k6 noteu gecemez. Android 7 de gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

İkinci el k6 note almış bulunmakdayim. Gm5 plusdan gectim. Arayuzu saf Android arayuzune göre daha güzel. Bataryasi kesinlikle cok iyi. 4000 mah ama 3100 mahlik gm5 plusun 3 kati performans veriyor. 4g/wifi oyun , video , WhatsApp karışık parlaklikda ortalarda en az 6 saat ekran alabilirsin. Dün full 4g ile oyun oynadım saatlerce 5 bucuk saat ekran süresi verdi. Ekranina gelecek olursak renkleri sevmedim. Gm5 plusda mesela youtube kipkirmizi iken bunda turuncuya yakin. K5 note da renk ayari varken bunda sadece standart bir de canli var . Su an canlida kullaniyom pek fark etmiyor ama standarta gore daha doygun renkler. Zf3 laser ikinci elde olsaydi kesin onu alirdim neden ? Çünkü kamerasi kesinlikle daha iyi, arayuz ve ozellikler daha fazla, kasanin gorunumu daha iyi. Ekran daha iyi 500 nit. Ve gorilla glass var bunda yok mecbur kirilmaz ile kullanıyorum. Kenarlar kalkik 2.5 d ekran yüzünden. Gorilla olsa takmadan kullanacam. Baska sorularınız varsa sorun. Zf3 laser pil konusunda k6 noteu gecemez. Android 7 de gelecek.

bu zamanda en önemli şeyin pil olduğunu zenfone 5 kullanan biri olarak çok iyi anladım.

ama zenfone arayüzüne okadar alıştım ki

heleki kameradaki seçenekler çok cezbedici

ama zen 3 laser çok tercih eden yok ve sizinkine yakın bir kullanım senaryosunda olmasada oyunsuz bir kullanım senaryosunda enazından 21 22 saat çıkarmıyor ise pek tercih edesim gelmiyor.

her iki cihaz da Android 7 alacak diye biliyorum.

geçenlerde shiftdelete den tolga beye sordum şöyle bir cevap verdi

Hızlı şarj telefonun şarj olmasını sağlar. Uzun pil ömrü için pil kapasitesi önemli. Yani pil gücü önemliyse 4000 mAh

yani burda hızlı şarj özelliği olan bir Vestel Venüs Z10 da olsa yanınızda şarj aleti yoksa hızlı şarjın pekde önemi kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sorarsanız iki telefonu da kullanmadan karar vermeyin.

• musted M kullanıcısına yanıt
    K6 note alindi hocam. Sorunu yok memnunum. Ama zf3 laser batarya hariç diger özellikleri ile iyi gibiydi.. 4gb ram, 500 nit korumali ekran vs,

• general4242 kullanıcısına yanıt
    bende bu 2 telefon arasında kaldım hocam.k6 note almışın memnunmusun.asus laser alsan dahamı iydi.neden?
  • pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    K6 note aldim memnunum ancak android 7 fiyasko oldu cogu kisiye gelmedi gelenlerede hatalar oldu durdudular vermeyi ben de alamadim 6.0 da sorun yok ama guncelleme alamadık ve lenovo 1 guncelleme veriyor. Ama Android 8.0 alacak cihazlar listesinde (lenovonun resmi sitesinde değil) k6 note da var. Asus güncelleme olarak daha iyi. En az 2 güncelleme veriyor ve arayuzunu daha cok seviyorum. Lenovo Android 7 ile daha cok stok arayuze benzetmis ben zaten stoo arayüzden kaçtım gm5 plusdan

Donanima gelecek olursak bataryasi süper, asusun kamerasi daha iyidir lazeri ve rgb isik sensoru belkide lensi de daha iyi. Sonra gorilla glass 3 u war. Rami 4gb, tekno marketlerde ele alin kullanin bence ben asusu goremedim , görünüş olarakda asus güzell bence. Batarya cok önemliyse k6 note bence ..

• Konu eskide olsa belki aynı ikilemde kalan arkadaşlar olur diye yazıyorum.Zf3 laser daha iyi bir seçenek

• Yani kullanmadim laseri ama batarya haric bende iyi olduğunu düşünüyorum.

• bende z3 laser alacağım k6 yı pek iyi bulmadım
  • Ama zenfone 3 max 5.5 modeline bakmanizida öneririm. Daha iyi

• general4242 kullanıcısına yanıt
    o benim b planımda laser tükenirse ki vatanda bitmiş tekrar stoklara gelirse daha pahalı olacak bu durumda max 5.5 alırım tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.