Şimdi Ara

Zenfone 2 , Z2 , G3 Sorunsalı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birkaç haftadır telefon arayışındayım ama elimi hangi telefona atsam muhakkak altından bir ton sorun sıkıntı çıkıyor.
    Bir türlü karar veremedim yani.
    1400 civarı bütçem var ve bu parayla
    -Sony TR garantili xperia z2 1450 tl
    -Asus TR garantili zenfone 32 gb 1230 tl
    -İthalatçı firma garantili Lg g3 32gb 1250 tl alabiliyorum.
    Aslında başta lg almaya niyetlendim ama ısınma,pil,ekranda sararma,kasada çatlak gibi sorunlar ve bu sorunların üzerine lg tr garantilisinin benim bütçemi aşması ve ithalat garantililerinde garantisiz gibi işlem görmesi yüzünden vazgeçtim.
    Asus ise donanım iyi gibi görünsede kasası hoşuma gitmiyor,fazla ağır,büyük,hantal ve kaba bir kasası var,ayrıca asus tr ile aramızda daha önce asus markalı bir notebook yüzünden çok sıkıntı çıkmıştı birazda o yüzden almak istemiyorum.
    Z2 ise aralarında en sorunsuzu gibi görünsede üzerine z5'in geleceği düşünüldüğünde insanın pek alası kalmıyor.
    Sizin tavsiyeniz ne olur?
    Kabalığını gözardı edip zenfone almak mı,sorunlarını gözardı edip g3 almak mı,eskimesini gözardı edip z2 almak mı yoksa başka bir model mi tavsiye edersiniz?
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• artıları eksileri belirlemişsiniz.zenfonun kamerası g3e göre bariz kotu. içlerinde en iyi kameraya sahip olanı g3. ısınma sorunu var ama g3un ben sorun etmiyorum ama baya ısınıyor telefon. ben g3 kullandığım için yorumlarım g3 agirlikli.telefonu tavsiye eder miyim ederim fiyatına göre çok iyi . telefonu değiştirmek ister miyim isterim ara yüzü falan bir sure sonra sıkıyor laglar oluşmaya başladı menüde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam z2 veya z3c alirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes kendi telefonunu seviyor sanirim o yuzden yorumlar pek objektif degil burda.

G3
    Z2
    Zf2

Bu3 telefon ayni isletim sistemini kullaniyor ozellikler zaten iyi oyun icin aliyorsan bilemem de 3uvde siger turlu seni uzmez kanimca.

O yuzden telefonun dis tasarimina gore karar ver derim

• Z2 al derim.z5 çıktı diyorsun ama z2 suanda özellik olarak çok ilerde bir telefon sınıfında.z1 bile hala güncelliğini koruyor.sony ın z serisi öyle samsung serileri gibi yenisi çıktığında biröncekini eskitmiyor.z2 sınıfına göre çok güçlü bir telefon.lg g serisi kasa olarak berbat telefonu sanki şekerden yapmışlar.düştümü parçalanıtor.zenfone için hiçbşrşey demeyeceğim.çünkü sony yada lg nin yanında seçenek olamaz.

• Zenfone boşver.

Daha 2 hafta önceye kadar Z2 kullanıyordum, C5 Ultra aldım sonra. Z2 gayet iyi telefondur, belki de tek sorunu biraz ısınır, onun dışında donanımı halen de güçlüdür ve malzeme kalitesinde G3'e fark atar. Güncelleme açısından da şanslıdır.

Z2 daha uygun seçim olurdu.
  • Benim tercihim Z2 olurdu. Z3 Compactta tercih edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Merhaba arkadaşlar.
    Birkaç haftadır telefon arayışındayım ama elimi hangi telefona atsam muhakkak altından bir ton sorun sıkıntı çıkıyor.
    Bir türlü karar veremedim yani.
    1400 civarı bütçem var ve bu parayla
    -Sony TR garantili xperia z2 1450 tl
    -Asus TR garantili zenfone 32 gb 1230 tl
    -İthalatçı firma garantili Lg g3 32gb 1250 tl alabiliyorum.
    Aslında başta lg almaya niyetlendim ama ısınma,pil,ekranda sararma,kasada çatlak gibi sorunlar ve bu sorunların üzerine lg tr garantilisinin benim bütçemi aşması ve ithalat garantililerinde garantisiz gibi işlem görmesi yüzünden vazgeçtim.
    Asus ise donanım iyi gibi görünsede kasası hoşuma gitmiyor,fazla ağır,büyük,hantal ve kaba bir kasası var,ayrıca asus tr ile aramızda daha önce asus markalı bir notebook yüzünden çok sıkıntı çıkmıştı birazda o yüzden almak istemiyorum.
    Z2 ise aralarında en sorunsuzu gibi görünsede üzerine z5'in geleceği düşünüldüğünde insanın pek alası kalmıyor.
    Sizin tavsiyeniz ne olur?
    Kabalığını gözardı edip zenfone almak mı,sorunlarını gözardı edip g3 almak mı,eskimesini gözardı edip z2 almak mı yoksa başka bir model mi tavsiye edersiniz?
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Htc desire,c5ultra yakında çıkacak olan ve c5 in bir tık üstü olan sony m5 olabilir

• Peki arkadaşlar finale z2 ve c5 ultra kaldı desem hangisini onerirsiniz?
    Bu c5 ultradaki 2 GB RAM sıkıntı yaratır mi ?

• quote:

Peki arkadaşlar finale z2 ve c5 ultra kaldı desem hangisini onerirsiniz?

Bir inceleme videosu var googla a yaz. Hardware de idi galiba. Oradaki arkadaşda z2den c5 geçmiş. Cok oyun oynayan ve telefonda ekstrem seyler yapan birisi isen z2 yoksa c5

• bence z2
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasaki

quote:

Peki arkadaşlar finale z2 ve c5 ultra kaldı desem hangisini onerirsiniz?

Bir inceleme videosu var googla a yaz. Hardware de idi galiba. Oradaki arkadaşda z2den c5 geçmiş. Cok oyun oynayan ve telefonda ekstrem seyler yapan birisi isen z2 yoksa c5

Çok oyun oynayan biri değilim,hatta çok nadir oyun oynarım benim istediğim sağlam olsun,kronik sıkıntısı olmasın,servisi düzgün olsun ve batarya üzmesin.
    Aslında iki telefonda bunları karşılıyor galiba ama c5 daha baya yeni ,ileride bir sıkıntı çıkar diye tedirgin oluyor insan.
  • Sony cirpiniyo batti hala z2 diyorsunuz telleri bi ise yaramiyor bakma kamera falan cop snap bile atilmiyor z3te karincalanma yuzunden

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Sony cirpiniyo batti hala z2 diyorsunuz telleri bi ise yaramiyor bakma kamera falan cop snap bile atilmiyor z3te karincalanma yuzunden

sony battı ne demek ya. sadece ps den kazandıkları yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.