Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

zenfone 2 lazer mi lenovo k5 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> zenfone 2 lazer mi lenovo k5 mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1148 Mesaj
    Sizce hangisi daha mantıklı garantili olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Lenovo da ekran sorunu cok oluyor bildiğim kadarıyla. Zenfone 2 laser daha mantıklı garantili almanın avantajı da var
    |
    |
    Saygısızlığın, saldırının küçüğü, büyüğü yoktur. Samimiyetin lisanı yoktur. Samimiyet sözlerle açıklanamaz. O, gözlerden ve tavırlardan anlaşılır. Medeniyetin esası, ilerlemesi ve kuvvetin temeli, aile hayatın-dadır. Bu hayattaki fenalık mutlaka toplumsal, ekonomik ve politik beceriksizliği doğurur. [ M.K. ATATÜRK ]
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    Hocam Teknosa'da test cihazı da inceleme fırsatım oldu Zenfone 2 ekran parlaklığı çok düşük Gün Işığında çok sorun yaratır Kamerası da çok kötü geldi ekrandan dolayı mı bilmiyorum Lenovo k5 ekran parlaklığı kalitesi ve kamera kalitesi çok güzel fiyatı çok uygun ancak Kronik bir sorun var mı bilmiyorum Lenovo a7000 Aslında mükemmel bir cihaz onu da inceledim ama hafızası 8 cigabayt bir de kronik olarak dokunmatik problemi bulunuyor ne yapacağımı şaşırdım bütçem düşük Hangi marka Hangi model alacağımı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.