Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ZenFone 2 Deluxe Special Edition 4 Gb ramli versiyon 300lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
2
Favori
579
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Asus >> ZenFone 2 Deluxe Special Edition 4 Gb ramli versiyon 300lira
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17248 Mesaj
    Referanslar: 443

Katılım Zamanı
    11 Ocak 2002

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone_2_ZE551ML/overview/

Telefonun şarz soketi değiştirildi data veri akışı kablo üzerinden yapılamıyor fakat ağ üzerinden sorunsuz olarak dosyalara erişim mümkün
    Telefonun titreşim özelliği çalışmıyor
    pili akşamı çıkarıyor
    bilmeyenler için telefon 4 gb ram 16 gb hafızaya sahip intel atom işlemcili
    Yanında kılıf ve şarz cihazı verilecektir
    Fiyat son arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öztin -- 28 Eylül 2019; 22:10:1 >

SANAL PAZAR VS İLE İLGİLENMİYORUM.REZERVE VS YAPMIYORUM.PTT KARGO İLE ÇALIŞMIYORUM.
    440 REFERANS +15 YILLIK ÜYE+17.000 MESAJ GÜVEN İÇİN YETERLİ DEĞİLSE LÜTFEN İLANLARIMLA İLGİLENMEYİN

• Binbaşı
    1510 Mesaj
    Referanslar: 61

Katılım Zamanı
    17 Mayıs 2003

Öztin Bey Fiyat ne olur son
    @öztin
    |
    |
    Bahsedilenler: öztin
    SORUNSUZ ALIŞVERİŞLERİM = yurt-fpotur-ozyoldas-muratmert1-wild-öztin-kesker-termaltake-m.koyuncu-erol-yurt-2pach-orhan34n-symrna35-zafer666-musandia-feckless-halil21-nastyboy-bilalarabaci -Mitra-kamikazeden-palet-trusen-Charge_Speed-santocostan-Miharbi-Neosis-billythekidd-Orgeneral_ -alitopal-pugulli61-hoodan-racer007-KaLpiN - haqan_- Pcdunyasi - saldirayabii - K0rkunc - opelgt - lindeman - valo.mnk - by_chiko - Soultrap - Free User - waltran - NoFeaR1984 - sirneo - Technosoft - voodoo2 - 4yashiro - mania26 - orienttt - MaTaDoR - skywalkerhan - .:Romeo_Redline:. - biri1970 - AdReNaLiNe - hakan_cilbirci - bigberk - R@N _ MALİ MÜŞAVİR _ ahmet gökgöz - mcake± - sultanomar - meposion - ShimariK - yukselvet-serkan549-XxMorKedixX-VgrooveR-tgota-conqurues-usta^alp_ Ottiman - erdemcem - AslanDrogba - flasource ve daha nicklerini hatırlayamadığım niceleri :)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.