Şimdi Ara

Zenci Filmleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
194
Cevap
1
Favori
97.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trt 1 de bi tane zenicili film izlemiştim okullu zenciyle arkadasları cete felan cok guseldi adını bilen varmı acaba
  • ya aklıma geldi arkadas trt 1 diyince bi tane film vardı iki tane adam para karsılıgı zenginlere adam vurdurtuolar zencydi teki heralde o filmin adını bilen varmı acaba
  • ermanpac adamım ellerine salık çoşmuşun be

trt 1 bissürü oluyor walla oynayanı bilseydiniz araştırırdım ama....

bu arada whats the worst that could happen

Allahım harbidn süperdi ya

hele o son sahne

martin amca aynen böyleydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 20 Ekim 2006; 17:24:27 >
  • bayramınız mübarek olsun arkadaşlaaaaaaaaaar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostlike

bayramınız mübarek olsun arkadaşlaaaaaaaaaar

saolasın herkesin mubarek olsun.arkadaşlar digiturkte comedy max te my wife and kids diye bi zenci dizisi var altıma edecek kadar guldugum zamanlar oldu valla şiddetle tavsiye
  • BENDE DİCİTÜRK YOOOOOOOOOOOOOOOOOK!
  • Bitirim İkili Filmi de çok hoş ve komik
  • quote:

BENDE DİCİTÜRK YOOOOOOOOOOOOOOOOOK!

ozaman çok şey kaybettin diyebilirim
  • bu dicitürkün aylık fiyatı nedir?
  • www.digiturk.tv
  • Up yapayim Bende Ali G inda House filmini cok begenirim
  • slm beyler bende bi film söylicem ama adını bilmiyorum bilen varsa ve yazarsa çok iyi olur.filme gelince bi tane zenci adam hiphop tarzı giyiniyo sevgilisinin çocuklarını bi yere götürüyo (araba nevigator).çocuklar yaramaz,giderken arabanın camından bi tane tır şöförüne help yazılı kağıt gösteriyolar tır şöförü çocukları kurtarmak için arabaya falan çarpıyo sonra çocuklar trene biniyo zenci atla peşlerine düşüyo,adam çocuklarla uğraşırken çimento kamyonuna çarpıyo arabanın üstü komple çimento oluyo yine bişeyler oluyo araba yanıyo beyler adını bilen veya izlemiş olan varsa bişiler yazsın .herkese kolaygelsin sağolunn...
  • quote:

bu adamımız da bi beyaz ama kendini zenci sanıyor(hehe benim gibi)

weeeeeeeeeeeee

ALI G

Zenci Filmleri

Zenci Filmleri

Zenci Filmleri

bu adam süper ya batı yakası

• Böyle bir başlık seçmek çok zor olsa gerek.
  • Bitirim İkili
  • Yönetmen:

BEYAZLAR BECEREMEZ
    Ron Shelton

Senaryo :

Ron Shelton

Görüntü yönetmeni:

Russell Boyd

Müzik:

Bennie Wallace

Tür:

Macera

Yapım:

ABD 1992 115 dakika (Renkli)

Yapımcı Firmalar:

20th Century Fox
    Billy ve Sydney şehirdeki en iyi basketbol oyuncuları olduklarını düşünüyorlar. Böylece güçlerini birleştirip bunu para çevirmeye karar veriyorlar. Bundan sonra pek çok iş yapan bu ikiliyi artık hiçbirşey durduramıyor. Ancak başları da beladan kurtulamıyor. Çünkü Billy'nin gangster tipi bazı adamlara büyük miktarda borcu var.

Sokak basketbolu dekorunda kenar mahallelerde yaşanan zenginlik düşleri ile ilgili, hareketli, eğlenceli ve bol argolu bir film "Beyazlar Beceremez".

Türünün En İyi Örneklerinden Muhakak Kaçınılmaz Bir Filim

Zenci Filmleri

Zenci Filmleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 17 Şubat 2009; 18:20:05 >

• Bende 80 lerde çekilmiş bir zenci filmi arıyorum, CNBC-E vermişti 2 - 3 sene evvel ama o dönem adını almadım hata yaptım. Filmin tarzı absürd komedi gibiydi, o dönemki diğer filmlere göndermelerde içeren vs spoof tarzı gibi..

Filmin bi sahnesinde bi pezevenk var, giyimler kuşamlar süper tabi sokağın ortasında bi fahişeyi çeviriyor, fahişenin yüzü birden exorcist gbi oluyor, bizim çok sert pezevenk kız çocuğu gibi bağırmaya başlıyor, bi bar gibi bir yer var, zenci adamın biri orada bir şiir okuyor nakaratı hep "give my money bitch" diye biten vs.. işte öyle bi filmdi
  • Filmin bi sahnesinde bi pezevenk var

Harbi Koptum Yaaaa Kanka Bullaım Şu filmi

• You got Served.
  • spike lee son filmi ile baya bi dikkatimi çekti desem yalan olmaz:
    http://www.imdb.com/title/tt1046997/

Zenci Filmleri

film 2.dünya savaşında, İtalyada St.Anna'da zencilerden kurulu olan "Buffalo Company"de görevli 4 karakterin öyküsünü anlatıyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.