Şimdi Ara

Zenbook 14 UM425IA Her şey dahil 9592 TL (16GB 3733 Mhz, 4700U, FHD, 1 TB SSD, 1,2 Kg, 12+ Saat) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
5
Favori
3.650
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zenbook ux533 gtx1050 i5 8gb sahibiyim. Menteşenin takılı olduğu civata plastiği kırıldı. Kasayı açtım epoxy yapıştırıcı ile tamir edeceğim.

Kingston 8gb ssd 2 defa bozuldu, wd takıldı garantiden.

Genel anlamda çok memnunum. Zenbook u seçmemin nedeni içinde gtx 1050 olmasydı. Vietnamdan aldım. 1100usd ödedim 2019 mart da.

Mx250 olan i7 ler den farkı yok. Ekran kartı da cabası. İkinci ekran olayını merak ediyorum ama faydası olduğunu sanmıyorum
  • iyi günler arkadaşlar. almayı düşünüyorum linkteki ürünü. son 1 ay içinde alan var mı ya da 2021 yılı içinde? nasıl bir prosedür oldu? geliş süresi nasıldı?

• nightsniffer kullanıcısına yanıt

hocam merhaba, garanti konusunda bir bilginiz var mı alınan laptop için? asus türkiye garanti kapsamına alıyor mu?

• Black Friday zamanında newegg sitesinden Asus UM425IA modelini aldım bir haftada tüm ücretler dahil 7200 TL'ye kapıma geldi. Çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesutpeker M kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun öncelikle, şarj aleti için dönüştürücü geldi mi yanında? Avrupa prizlerine uyumlu değil sanırım. Ekstra siz mi aldınız yoksa daha sonradan

• Evet ben adaptör aldım 5 TL'ye

• Burgerus B kullanıcısına yanıt

İşim düşmedi hic garantiye ama 1 yıl garantisi var gözüküyor Asus Türkiyeden

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.