Şimdi Ara

Zeka Sorusunu Keşfet ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TheBoyOfClockwork

Yalnız önemli olan nokta sayıyı ilk defa 20.de gösteriyor olması. Mesela karışık gösterirken tuttuğum sayıyı gösterirsen ? Sonra ikinci sefer 20.de göstereceksin. İlk kez 20'de gösterilmesi lazım. Söylediğini yanlış anlamadıysam tabi...

Hocam eğer arkadaş müneccim değilse ve bunda matematiksel bir şey varsa bu mümkün olamaz.

Çünkü diyelim ki sen 5 sayısını tuttun.

Bu arkadaş senin sayını bilmediği için ilk seferde istemeden de olsa 5 i gösterme ihtimali vardır.

Başka kurallar ya da kriterler vardır belki de. Tam olarak size ne söylüyor ve ne kuralları koyuyor ve 20. den önce kesinlikle tuttuğun sayıyı göstermediğine emin misin?
  • Eminim tabi. Belli bir asal sayı var diyor onunla işlem yapıyor galiba daha öte de bir şey demiyor. Şaşılcak bir durum gerçekten. Az kişi biliyor söyleyemem diye de artislik yapıyor bide İlk defa 20'de sayıyı nasıl gösterir
  • quote:

Eminim tabi. Belli bir asal sayı var diyor onunla işlem yapıyor galiba daha öte de bir şey demiyor. Şaşılcak bir durum gerçekten. Az kişi biliyor söyleyemem diye de artislik yapıyor bide İlk defa 20'de sayıyı nasıl gösterir

Hocam mümkün değil. İstersen arkadaşı tongaya getirmek için şunu yapın.

Arkadaşın ilk gösterdiği sayıya e ben bunu tutmuştum ilk seferde bildin diyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalmutu

quote:

Eminim tabi. Belli bir asal sayı var diyor onunla işlem yapıyor galiba daha öte de bir şey demiyor. Şaşılcak bir durum gerçekten. Az kişi biliyor söyleyemem diye de artislik yapıyor bide İlk defa 20'de sayıyı nasıl gösterir

Hocam mümkün değil. İstersen arkadaşı tongaya getirmek için şunu yapın.

Arkadaşın ilk gösterdiği sayıya e ben bunu tutmuştum ilk seferde bildin diyin..

Aynı senin gibi düşünen arkadaşlar yaptı "İmkansız, yanlış saymışsındır" dedi ..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.