Şimdi Ara

Zed ult. Hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • E yi erken atmisdindir yada gec yoksa tek r ile seni alamaz sen zedin e.q sunuda yemissin onemli olan r degil diger combolar. Canin ne kadar az ise r o kadar cok vurur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fizle dodgeliyorum ama kassadinle yapamıyorum.benim bildiğim dodgeleniyor ama yanlış da biliyor olabilirim bi el atın.
  • Dostum Zed in ultisinin verdiği hasar delayed damgage yani gecikmeli hasardır.Hedeflenemz olarak ondan kurtulamazsın.Engellemenintek yolu seni stasis e sokucak bi şey yapman.(zhonya,lissandra u,Ölmek,Bard u vb).Bunun sebebi şu.Sen çoktan hedeflendin fakat hasarı belirli bir süre sonra alıcan.Aynısı vlad ın u su içinde geçerli.Zed in u sunun seni işaretlememesi içinse u attıktan sonra senin yanına gelmeden e atman gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizzin e si kayle ultisi gibi hasar işlemez yapmıyor . "hedef alınamaz" yapıyor. yani tam ultiyi atarken atıcaksın e yi. adam iz bıraktıktan sonra o hasarı yersin. Tutuşturda da öyle. adam tutuştur attıktan sonra e bassan da hasarı önleyemezsin
  • bi kişide dememiş tam atarken e basacaksın diye
  • bi kişi de dememiş ki tam öldüğünde e basacaksın diye.
  • Bugün daha iyi bir şey farkettim elise oynarken karşı zed ulti attı aynı anda örümcek formuna geçip e attım ve ultisi silindi bunu önceden varmıydı yoksa bug mu olmuştur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.