Şimdi Ara

zed pentakill editim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=_mWSVpU8tzg&feature=youtu.be

ilk defa video yapıyorum, az önceki maçta penta atınca kaydedeyim kenarda dursun dedim

güzel hareketler yaparsanız pm den falan replay atın daha güzel edit fikirleri var aklımda, bu replaydan bu kadar çıkabildi :D

edit: videoyu izleyim dedim 4 adam saydım lee sini öldürdüğüm yeri koymamışım xd xd
    edit2: lee sini eklemeyi düşünmüyorum upload etmesi uzun sürüyo baya xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eren- -- 29 Ocak 2017; 10:53:56 >

• Birazdan kıymetli donanım haber lol ahalisi gelip o muhteşem estetik yargılarıyla, enfes sunumları ve önerileriyle yorumlarlar editini kardeşim. Şanslı say kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EternalFK

Birazdan kıymetli donanım haber lol ahalisi gelip o muhteşem estetik yargılarıyla, enfes sunumları ve önerileriyle yorumlarlar editini kardeşim. Şanslı say kendini.

6 yıldır falan lol bölümündeyim biliyorum ne olacağını :D eyw
  • Kör oldum kardeş sağol .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani güzel olmuş ama nasıl anlatsam tepe kamerasından yer kamerasına geçtiğinde herşey birbirine karışıyor kimi takip etmem gerektiğini şaşırıyorum.
  • Çok karışık olmuş video yukardaki arkadaş haklı. Bi tepe kamerası bi yer kamerası derken ne izlediğimi anlamadım.
  • İşin gerçeği penta attın mı o bile belli değil bi ara Vayne takla attığında ona takıldım yine gözüm kaydı Zed'e odak olmamış kamera açısı yüzünden

Başlangıç olarak gayet güzel dostum eline sağlık çabalamışsın en azından

Ama bu eleştirileri dikkate alırsan çok daha iyisini yaparsın sonra ki yapacağın videoda aklında fikir edinmiş olursun tekrardan eline koluna sağlık
  • gerçekleri konuşmak gerekirse berbat olmuş
  • Kamera açısı değişen programı öğrenmek için yaptım zaten. Öğrendim de sayılır, daha video yaparsam güzel bişey çıkıcak

Edit: Announcer'ı sildiğim için belli olmuyo penta. Onu silip photoshoptan kendim double-triple kill badge'leri yapıp ses ekleyecektim de photoshop yüklü değildi , akk ye girmişim indiremedim. Türk birinden görmüştüm bu olayo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eren- -- 29 Ocak 2017; 22:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birşey anlamadım. karışık bir edit olmuş :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.