Şimdi Ara

Zeblaze Thor vs Kingwear KW88 (Hangisi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
6.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thor alacaktım ama kw88 e tekrar baktım tasarımın daha iyi olduğunu farkettim.
    Şimdi arada 2 fark var. Thor 1 gb ram 16 gb rom. KW88 ise 512mb ram 4gb rom. Aradaki fark çok hissedilir mi? Fiyat olarak da kw88 daha ucuz. Karar veremedim bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 5 Ağustos 2017; 23:20:11 >

• Hocam bende çok araştırdım. Akıllı saat alma arifesi deyim. Kw88 şarjı çabuk bitiyormuş. Aliexpeste alipta yorum yapan herkes aynı dertten sikayetci. Zeblazethorun pili içinde 1 haftada rayına giriyor diyor bir kaç yerde okuduğum yorum. Birde arada 10$ gibi bir fark var. Kw88 513mb thor 1gb. Thor derim aradamı küçük farkta göz önünne bulundurulursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilekci -- 6 Ağustos 2017; 18:45:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cilekci kullanıcısına yanıt
    Hocam parasi önemli değil sonuca pahalı ikisinde yani vermişken düzgünu olur ama thor tasarimi kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sürekli bişeyler şarj etmekten biktigimdan aslında aklıma amazfit vardı ama ondan vazgeçtim çünkü diğer akıllı saatler gibi kurcalamak icin çok fazla izin vermiyor. Ama pili 4-5 gun rahat gidiyormuş. Hatta saat özelliği olarak kullanılırsa sadece 10 gün bile gidiyor. Benimde gönlümü gear s3'e benzerliği ile lemfo lf16 çaldı. Hatta gear s3 kopyası olduğuna dair youtube vidolarını izliyorum suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilekci -- 6 Ağustos 2017; 18:50:38 >
    Valla almasam mi diyorum ben de. U8 ve no1 g6 kullandım. Şimdi mi band 2 var şarj sorunu yok ama bi özelliği de yok.

• Evet banada çok fazla band tavsiye ettiler pil için ama dediğin gibi özelliği yok. Ben motorla uzun yol yapıcam 1 sene sonra şimdiden hazırlık yapıyorum. Ondan band benimde işime yaramıyor. Yada beklicez gear s3 fiyatının düşmesini :)

O düşene kadar işlevselliği de gider hocam ya :D

• bende bayaadır buna bakıyorum ama çinmalı saat almaya cesaret edemedim,

Les 1

• Kw88 aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

Kw88 aldım

Yorumlarınızı yazabilir misiniz? Geldiyse. Gelen mesajlar okunuyor mu? Şarjı nasıl gibi?

Ayrıca Thor dan neden vazgeçtiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: biryeregitmiyoruz2

quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

Kw88 aldım

Yorumlarınızı yazabilir misiniz? Geldiyse. Gelen mesajlar okunuyor mu? Şarjı nasıl gibi?

Ayrıca Thor dan neden vazgeçtiniz?

Thor tasarımı kötü.

Saat güzel. Mesajlari denemedim ama olur. Şarjı da bir gün. Güzel ama satıyorum, normal saatten vaz gecemiyorum ben mi band 2 yi de sattim.bu yuzden. 350 tl ye imei li şekilde satiyorum

• Thor 4 aldım enfes birşey,herkes hasta oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cuncun75

Thor 4 aldım enfes birşey,herkes hasta oluyor
    Hocam şarj durumu nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuncun75

Thor 4 aldım enfes birşey,herkes hasta oluyor
    Merhaba. Ürünü nereden almıştınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.