Şimdi Ara

ZAVOLİ İLE İLGİLİ SORUNUNUZMU VAR ARAYIN ÇÖZELİM ÜNLÜ OTOGAZ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    benim 2004 megane aracım var.Bir yıldır zavoli sıralı sistem kullanıyorum genel olarak memnunum fakat 32 lt'lik silindir depom olmasına rağmen 21-22 litre gaz alıyor.Sistemi ilk kullanmaya başlağımda 23-24 lt alıyordu fakat dediğim gibi su an 21 lt civarı gaz alıyor. Taktırdığım ustaya sordum normal olduğunu zavoli şamandıraların bu şekilde olduğunu söyledi.
    yardımcı olursanız sevinirim....
  • SELAMLAR BİR İKİ LİTRE EKSİK ALMASI POMPA BASINÇ AYARLARINDAN KAYNAKLANMATADIR DAHADA EKSİK ALACAK OLURSA TAKTIRMIŞ OLDUĞUNUZ SERVİSE GAZ ALMADAN YANİ BOŞ DEPO İLE GİDERSENİZ ŞAMANDRA SÖKÜLÜP AYARLANMASI GEREKİR...SAYGILAR...
    quote:

Orijinalden alıntı: sonerax

slm..
    benim 2004 megane aracım var.Bir yıldır zavoli sıralı sistem kullanıyorum genel olarak memnunum fakat 32 lt'lik silindir depom olmasına rağmen 21-22 litre gaz alıyor.Sistemi ilk kullanmaya başlağımda 23-24 lt alıyordu fakat dediğim gibi su an 21 lt civarı gaz alıyor. Taktırdığım ustaya sordum normal olduğunu zavoli şamandıraların bu şekilde olduğunu söyledi.

• servis şamandıranın ayarlanamayacağını söyledi...
    quote:

Orijinalden alıntı: unalgedik

SELAMLAR BİR İKİ LİTRE EKSİK ALMASI POMPA BASINÇ AYARLARINDAN KAYNAKLANMATADIR DAHADA EKSİK ALACAK OLURSA TAKTIRMIŞ OLDUĞUNUZ SERVİSE GAZ ALMADAN YANİ BOŞ DEPO İLE GİDERSENİZ ŞAMANDRA SÖKÜLÜP AYARLANMASI GEREKİR...SAYGILAR...
    quote:

slm..

• BANA HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARMISINIZ LÜTFEN...
    quote:

servis şamandıranın ayarlanamayacağını söyledi...
    quote:

Orijinalden alıntı: unalgedik

SELAMLAR BİR İKİ LİTRE EKSİK ALMASI POMPA BASINÇ AYARLARINDAN KAYNAKLANMATADIR DAHADA EKSİK ALACAK OLURSA TAKTIRMIŞ OLDUĞUNUZ SERVİSE GAZ ALMADAN YANİ BOŞ DEPO İLE GİDERSENİZ ŞAMANDRA SÖKÜLÜP AYARLANMASI GEREKİR...SAYGILAR...
    quote:

slm..

• TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN RAMAZAN-I ŞERİFİ MUBAREK OLSUN...
  • Hocam şehir DIŞI1 lt ile 10 km yakıta normal mi diyorsunuz?
    Ben benzinle tam iki katını yapıyorum o verilen rakamın
  • İyi günler. Benim Peugeot 206 sedan 2008 model arabamız var. Dün zavoli marka sıralı sistem taktırdık. Size küçük bir sorum olacak. İçerdeki LPG`nin gaz göstergesi üzerinde gaz seviyesini gösteren göstegenin lambaları araç LPG`ye geçtikten sonra sırayla sönüyor ve sol üstteki altında R yazan kırmızı lamba yanıyor. Bu normal mi sorun nerede yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin
  • TÜM HALKIMIZI 78. İZMİR ENTERNASYONAL FUARIN DA STANDIMIZA BEKLİYORUZ.
    İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

ZAVOLİ İLE İLGİLİ SORUNUNUZMU VAR ARAYIN ÇÖZELİM ÜNLÜ OTOGAZ...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.