Şimdi Ara

Zaten biliyorum psikolojisini aşmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar ygs/lys bölüm ailesi. bugünlerde çok yaşadığım bir sorunu sizin önerilerinizle çözmek istiyorum. öncelikle tm bölüm ve mezun olduğumu belirteyim ama boş bir mezuniyet yaşadım. ortalama 70-80 net civarında geziyorum denemelerde genelde. konu çalışsam baya ileri çıkabileceğimi düşünüyorum ama konu çalışamıyorum , nedenini sorarsanız zaten biliyorum diyip (bildiğim kısımda şu mesela köklü sayılar konusundan örnek vereyim kökün derecesi belirtilmediyse ikidir , tam kare sayılar dışarı çıkar , diğerleri içeride kalır tarzı bilgiler, yani bilmiyorum ama biliyormuş gibi hissediyorum.) test çözmeye çalışıyorum. tabiki başarısız oluyorum. beni bu durumdan kurtulmak adına aydınlatırsanız sevinirim.

• zor yayınlardan çözersen aşarsın (karekök-endemik)
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    hocam bilmedigimin farkindayim ama ders calismaya baslarken zaten biliyorum diyip atliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynisini yazin yasadim seni o kadar iyi anliyorum ki igrenc bir sey butun yazim bos gecti o his yuzunden baktim olcak gibi degil zorla bildigimide calisiyorum artik

• İşte arkadaşın dediği gibi zor yayınlardan bi kaç tane test çözersen yapamadığından dolayı o psikolojiyi atlatırsın 👍 Yani önyargını bir kez olsun yen ve o testleri çöz 😂
  • Her halimle güzelim diyip bıyıklarını almamak

• matematik icin behzat hocayi mi yoksa hocalara geldik kanalini mi tavsiye edersiniz 10-18 net arasi yapiyorum problem fazlaysa netim de fazla oluyor konu bilgim yok denilebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.