Şimdi Ara

Zararına satış Yurtdışı sıfır XR 256 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Zararına satış Yurtdışı sıfır XR 256 gb
    Merhabalar;

Öncelikle eski kullanıcı adın Mkara2014 'tür. Eski hesabımda eski telefon numaram kayıtlı olduğu için o hesaptan giriş yapamayıp yeni bir tane açtım.

1 ay önce Avustralyadan gelirken İPhone XR 256 gb jet Black modelini aldım. TR karşılığı yaklaşık 5800 lira verdim. Cihaz uzun süredir ilanda ve dubaiden getirip satanlar olduğu için istediğim rakamlara veremedim cihazı. Bu yüzden zararına satacağım elimden çıkması için.

XR modeli 256 gb jet Black. Sadece dış jelatinini gümrükte mecburi polis açıp baktı. Onun dışında cihaza dokunulmadı. Cihaz jelatinleri sökülmedi bile sıfır. Kayıtsızdır alıcıya ait.A2105 kodlu tr de garantisi geçerli, facetime var. Fiyat olarak 4.600 TL düşünüyorum ihtiyacı olana gider umarım. İstanbul / büyükçekmece elden teslim ederim. Detaylı foto atmakla uğraşmadım mağazada sıfır nasıl görüyorsanız o. İletişim p.m. Herkese hayırlı günler. Zararına satış Yurtdışı sıfır XR 256 gb Zararına satış Yurtdışı sıfır XR 256 gb
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 22 Ocak 2021 Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat düştü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bizi mi troll'lüyorsun kardeşim.. İlan açmışsın, 4 gündür mesajlarına baktığın yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

Bizi mi troll'lüyorsun kardeşim.. İlan açmışsın, 4 gündür mesajlarına baktığın yok..
    aynen öyle hocam bende attım pm ses seda yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.